Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαι τόσο ηθικό στοιχείο που ακόμα και όταν αυτοϊκανοποιούμαι διαβάζω το 'Προς την Νίκην'! ©NoCTuRNe, irc.ftou.gr
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Σχέση από απόσταση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141140 από Sotiris 971 στις 27 Μαρτίου 2018, 4:57μμ

Sotiris 971

μέλος από: 26/2/2018
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Απλά θά ήθελα νά μου δώσετε κάποια τιπς για να κρατήσω ανοιχτή τί φλόγα μου λέει ότι θα έρθει κάποια στιγμή , θά ήθελα να την κάνω νά με σκέφτεται και να μην με ξεχαση όσο ήμαστε σε απόσταση
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141141 από Surfer123 στις 27 Μαρτίου 2018, 9:05μμ

Surfer123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου Αρχικά η φλογα όπως το αποκαλείς, σκοπός είναι να είναι μοιρασμένη, οπως λέει και η παροιμία με το ζόρι παντρειά δεν γίνεται. Ναι Ήμουν και εγώ κάποτε θύμα αυτου του είδους 'σχεσης'. Στα 20 μου πλέον το αποκαλώ με μια φράση αποτυχία από ολες τις πλευρές. Λοιπον. Αρχικά παίζει ρόλο η ηλικία οποτε θα σου πρότεινα να μου δώσεις μερικές πληροφορίες ακομα, Όπως π.χ πόσο καιρό μιλάτε, πόσο είστε ηλικιακά και γενικά περιγραφή της φασης όλης. αν και θα σου πρότεινα να μην πονταρεις πολλά σε αυτού του είδους σχέσεις. Πληγωνεσαι στην τελική. Σαν άνθρωπο το κάποια στιγμή που σου είπε πως θα βρεθείτε εμενα προσωπικά δεν με γεμίζει. Υπάρχει το θέλω η δεν θέλω.Το σίγουρο Και το αν τύχει θα έρθω. Και αν η ηλικια είναι μικρη, δηλαδή 17 και κάτω υπάρχει το μπορώ και δεν μπορώ. Πρέπει να το καταλάβεις μόνος σου αν είναι διατεθημενη η άλλη να δώσει οσα έχεις να δώσεις εσύ. Αν δεν μπορεί Δεν υπάρχει λόγος να το κουράζει, Ούτε να εθελοτυφλεις και εσυ. Μια σχέση ειναι αμφιδρομη, επηρεάζει και εσενα όχι μόνο τον εαυτό της οποτε πρόσεχε μην σε πάρει στο λαιμό της. Οπότε αν σου είναι εύκολο μιλησε μου για τις λεπτομέρειες του θέματος, να σου πω και εγώ με πιο σιγουριά τη γνώμη μου, και για τις δικες μου εμπειρίες στο θέμα.

Φιλικα:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141142 από Sotiris 971 στις 28 Μαρτίου 2018, 6:46πμ

Sotiris 971

μέλος από: 26/2/2018
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Ήρθε από ροσια για μία μέρα και την γνώρισα καί σέ μία μέρα εροτευτικαμε κάναμε σεξ χορης προφύλαξη κιμιθικαμε μαζί,ι κοπέλα με θελλη σίγουρα , θελλη να ταξιδέψουμε μαζί, επίσης δεν τις σιστιθικα σάν πλουσιοπεδο και με κέρασε χορις να διξι ότι τιν έχει πειράξει καί αφτο μου άρεσε, μόνο αγάπη θέλει αυτή ι κοπέλα.εγο είμαι 20 ι κοπέλα 23
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141152 από Sotiris 971 στις 30 Μαρτίου 2018, 1:51μμ

Sotiris 971

μέλος από: 26/2/2018
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login