Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Πάντα ένα σεμινάριο τελειώνει καλά. Όλοι χαίρονται που τέλειωσε.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Φίλος ή φίδι;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142704 από Pl7ftou στις 20 Δεκεμβρίου 2018, 6:03μμ

Pl7ftou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/12/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καλησπέρα μελοι του φτου. Ας τα πάρουμε από την αρχή. Πριν 6 μέρες έφυγα για την 5 ήμερη. Εν ολίγοις ήταν όλα καλά ώσπου ήρθε το τρίτο βράδυ.... Ένας από τους πιο στενούς φίλους μου φασωθηκε με μια κοπέλα που ήθελαα να κανω εγώ κατι με αυτή και το ήξερε και μάλιστα αυτός είχε κοπέλα εδώ να συμπληρώσω ότι είναι η κολλητη μου... Στο ζουμί λοιπόν. Αυτός έχει ένα αποθυμενο που με αυτό μίλησε στην εκδρομή και ήρθαν κοντά και μάλιστα τους πέτυχα σε ένα ιδιαίτερο τετατετ και με παρακάλεσαν και οι δύο να μην μιλήσω. Και εγώ σας ρωτώ μετά από την πουστια αυτή τι να κάνω(το φάσωμα προηγήθηκε μέτα το τετατετ). Σας ευχαριστώ εκ το προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142705 από Lyrikosrapsodos στις 20 Δεκεμβρίου 2018, 7:27μμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Γεια σου φιλε.Αρχικα να ξεκινησω με το ευκολο.Πες στην κολλητη σου τι εγινε.Μην το κρυψεις.Δεν ειναι ωραιο να εχει σχεση με καποιον που την απατα.Τωρα παμε στο αλλο.Διαφερει το θελω ν ακανω κατι με καποια και αλλο το την θελω. Και εγω στο σχολειο κατα καιρους ειχα 4,5,6 γκομενες που ηθελα να κανω κατι αλλα υπηρχαν φιλοι μ που εκαναν κατι αυτοι και ειναι λογικο.Δεν υπηρψε συναισθημα απλα μου αρεζα.Ειναι αλλο ομως το γουστατω οντως καποια.Το να νιωθεις συναισθηματα και να την θες γενικα και οχι απλα για φασωμα.Εκει πχ οι φιλοι μ δεν εχουν κανει ποτε τιποτα.Αν του ειπες οτι συμβαινει το δευτερο φιδι.Αν του ειπες κατι σαν το πρωτο αραξε.Ελπιζω να σε καλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142706 από Pl7ftou στις 21 Δεκεμβρίου 2018, 8:41πμ

Pl7ftou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/12/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Συναισθήματα είχα για αυτή αλλά το θέμα μου ειναι ότι απλά δεν είχα τα κατάλληλα κίνητρα και υπολόγιζα στην εκδρομή αυτή και θα έβλεπα στην πορεία. Δεν θέλω να τον δώσω στην κοπέλα του, δλδ στην κολλητή μου γτ πολύ απλά με το αποθυμενο του, του έχω υποχρεώσει για πολλά πράγματα. Οπότε Δνε θέλω κάτι τέτοιο. Αλλά τελικά αποφάσισα να μην μιλήσω σε ευχαριστώ για την απάντηση. Ξέρω ότι δεν είναι σωστό αλλά δεν πρέπει να τι μάθει 🙄
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #142721 από Cottoneyejoe στις 24 Δεκεμβρίου 2018, 9:51μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μιλα με το φιλο σου . Νομιζω καταλαβες οτι η κοπελια δεν αξιζει εφοσον τραβιεται με τον δικο σου ενω αυτος εχει κοπελα . Το να το αναφερεις θα φερει ενα μπαχαλο και προσωπικα το θεωρω κατινια... Οποτε τσαμπα χρονο θα χαλασεις. Πες στον φιλο σου οτι φερθηκε σκαρτα και μεχρι εκει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login