Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η φλασιά έκαψε φλάντζες.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Εμπιστοσύνη φίλου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143132 από Pl7ftou στις 03 Απριλίου 2019, 6:32πμ

Pl7ftou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/12/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
εγώ είμαι αρκετά κοινωνικός και έχω πολλά γνωστά άτομα και πολλές επαφές. Όμως δύσκολα εμπιστεύομαι αλλά αν το κάνω δένομαι φουλ και γίνομαι ακόμα χάλι για το άτομο που πρόκειται αρκεί να μου δείχνει και αυτός εμπιστοσύνη. Με ένα παιδί που αρχικά ήμασταν φουλ κολλητοί αλλά δεν ήμουν σωστός εγώ ( στο γυμνάσιο) σπάσαμε και τώρα μετά από την 5 ήμερη που πήγαμε ήρθαμε πάλι κοντά και γενικά προσπαθώ να είμαι φουλ Εντάξει και να τον βοηθάω χωρίς να ;περιμένω κάτι. Αυτό όμως που δεν αντέχω εγώ σαν άτομο είναι η έλλειψη εμπιστοσύνης, δεν μπορώ να 3ιμαι εγώ Εντάξει και αυτός όχι. Και το λέω αυτό γτ πολλές φορές αυτές τις 4 μέρες έκρυψε πράματα από εμένα μπορεί όχι σοβαρά αλλά τα έκρυψε και αυτό όμως που με ενόχλησε περισσότερο ήταν που δεν μου είπε ότι με την κοπέλα του είχε προχωρήσει ενώ το είχε συζητήσει με ένα άλλο παιδί που δεν είναι τοσοο κοντά. Απλά όλο αυτό με απόσυγκεντρώνει και απλά ρωτάω... να το συζητήσω η όχι; πρέπει να κάνω συζήτηση για ένα τέτοιο θέμα ή απλά είναι βλαμμένες σκέψεις αυτές;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #143137 από GiorgosMK στις 03 Απριλίου 2019, 5:34μμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν του κάνεις συζήτηση περί εμπιστοσύνης ίσως να τον ξενερώσεις λίγο
Από την άλλη οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλους φίλους ,κυριολεκτικά
Αφού σε προβληματίζει κάνε του κουβέντα
Ρώτα τον αν σε εμπιστεύεται και αν όχι τι μπορεί να κάνεις για να σε εμπιστευτει ξανά
Μερικές φορές όταν γινόμαστε χαλι όπως λες για τον άλλο μας πατάει χωρίς να τον νοιάζει ,αφού εσύ ο ίδιος επελεξες να έχεις αυτή τη θέση
Ίσως να μην νιώθει ακόμα άνετα αφου δεν ήσουν σωστός στο παρελθόν
Εμένα αν με οποιοδήποτε τρόπο κάποιος με κάνει να αισθάνομαι για τον εαυτο μου ασχημα ,παραμένει μόνιμα σε αυτούς με τους οποίους δε θέλω να έχω επαφές
Δεν ξέρω αν σε κάλυψα
Ρώτα ή ζητα διευκρίνιση αν δεν σε βοήθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login