Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
A)bort, R)etry, I)gnore, V)alium?
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Κοπέλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143668 από IceWarrior77 στις 07 Αυγούστου 2019, 1:22μμ

IceWarrior77

Εικονίδιο
μέλος από: 7/8/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καλησπέρα forum. Είμαι 16 και θέλω να γνωρίσω μια καλή κοπέλα και να κάνουμε σοβαρή σχέση. Χρόνια τώρα βλέπω αρκετές κοπέλες γύρω στην ηλικία μου να μπαίνουν στη ζωή μου με κάποιο τρόπο κι εγώ βλέπω κάτι στις περισσότερες δλδ ότι τους φαίνομαι ενδιαφέρον κλπ. Ωστόσο τα αγόρια πρέπει συνήθως να κάνουν καμάκι και εκεί είναι το "αδύναμο " προς το παρόν σημείο μου δλδ όταν μιλάω με κάποια κοπέλα πού (Όχι πάντοτε) μου αρέσει κομπλαρω και δεν προχωράω παρακάτω (καταλαβαίνετε τι εννοώ). Επίσης δεν εκφράζομαι το δυνατόν καλύτερα και ντρέπομαι πολλές φορές μου χει τύχει να κοκκινίσω επίσης. Πρεπει να αρχισω να κυνηγάω εγώ και με ποιον τρόπο δλδ;; Είμαι αρκετά εσωστρεφής και ντροπαλός φίλους έχω ντάξει αλλά ελάχιστους από το αντίθετο φύλο. Τι να κάνω για να βελτιωθω και να ρίξω κανα γκομενακι αλλά το πολύ πολύ να βρω μια κοπέλα που να εμπιστευόμαστε ο ένας τον άλλον και πιστεύω όλα τα άλλα θα ρθουν με τον χρόνο τους... Σας ευχαριστώ που διαθέσατε τον χρονο σας. 👍👍
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login