Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Όποιος γενικεύει είναι μαλάκας.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Διαρκεια σχεσης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144078 από Green0 στις 02 Νοεμβρίου 2019, 2:57πμ

Green0

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Είμαι 15 χρόνων κ με την κοπέλα μου πάμε στον 6ο μήνα μαζί. Είμαστε τέλεια συννενοουμαστε πάρα πολύ καλά μιλάμε αρκετή ώρα την μέρα όλα καλα
Το θέμα είναι κάτι που δεν περίμενα η δνε είχα σκεφτεί. Σε μια κουβέντα από κάναμε μου είπε ότι αυτά είναι τα καλύτερα μας χρόνια κ πρέπει να τα ζήσουμε να τα χαρούμε κλπ για να μην το μετανοιώσουμε μετά.
Της αρέσει να βγαίνει με τις φίλες της έξω να γνωρίζει αγόρια να της την πέφτουν. Δηλαδή να μην ξεκαθαρίζει από την αρχή ότι είναι σε σχέση πάρα μόνο όταν έχει γίνει όλο το παιχνίδι κλπ κ ο άλλος της τα ζητήσει.
Ισως κ να ήθελε να μποριε να της αρέσει κάποιος χωρίς να έχει τύψεις κλπ. Όλα αυτά λογικά συμβαίνουν επειδή είμαι το πρώτο αγόρι που κανει σχεση
Της αρέσει που είμαστε μαζι με αγαπάει σκέφτεται τον εαυτο της χωρίς εμενα κ τρελενεται αλλά θελιε να ζει κ την ζωή της.
Τι λέτε να κάνω πω ένα το χειριστω;Νομιζω ένα δικιο ισω ένα το έχει αλλά αφήνεις κάποιον που αγαπάς απλά για να ζήσεις την ζωή;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144107 από George187 στις 04 Νοεμβρίου 2019, 12:37μμ

George187

banned
μέλος από: 8/10/2019
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίτα τι εννοείς να ζήσει τη "ζωή", όλη τη ζωή στα 15-16; Ωραία χρόνια είναι και στα 20 και στα 25 και στα 28. Εξαρτάται από το πώς το βλέπει ο καθένας μας. Δηλαδή εννοείς να έχει εμπειρίες με πολλούς προτού κλείσει τα 16; Μικρά είστε ακόμα ούτε δεν θα υπάρχετε αύριο αλλά ούτε και μεθαύριο. Χαρείτε την ηλικία σας και αυτή η φίλη σου να μην βιάζεται τόσο πολύ γιατι ούτε κι αυτό είναι πρέπον. Τώρα στο θέμα του έρωτα μεταξύ σας. Δεν ξέρω αν σε αγαπά πραγματικά από αυτά που λες ίσως είναι λίγο επιφανειακή και μάλλον ανώριμη πιο σωστά και έχει επηρεαστεί από αυτά που βλέπει. Κοιτά νομιζω πιο πολύ τον εαυτό της και αυτά που την ευχαριστούν. Τι να σου πω αυτές συνήθως δεν είναι και τόσο σταθερές στις μετέπειτα σχέσεις τους. Αν βλέπεις ότι δεν σε καλύπτει συναισθηματικά τότε βρες καμία άλλη κοπελίτσα που να σου στέκεται περισσότερο και να σε αγαπά αληθινά , όχι τύπου με χουφτωσε ο Μάκης η μου τα ζήτησε ο Βαγγέλης. Να δεις πόσο ωραία θα νιώσεις τότε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login