Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είχα μια γκόμενα μέντιουμ αλλά με παράτησε πριν με συναντήσει καν.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Φλερτ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144339 από Liza22 στις 21 Δεκεμβρίου 2019, 2:25πμ

Liza22

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γειά σας έχω διαβάσει ότι αρκετα παιδιά έχουν το πρόβλημα που έχω και εγω η διαφορά μαζί μου είναι πως εμένα νωμιζω πως αρέσω στον καθηγητή μου και θέλω την γνώμη σας μιπος κάνω λάθος...
Όλα ξεκίνησαν στην 2 λυκείου όταν ξεκίνησε να Μ κάνει μαθημα και εγώ δεν τον έδινα καμία σιμασια και να πω την αλήθεια δεν πολύ πιγενα στα μαθήματα τού στην πορεία ξεκίνησε μια χοροδια όπου συμμετείχα και εγώ εκεί ειρθαμε ποιο κοντά και ξεκίνησε να Μ λέει κούκλα Μ μικρή Μ Λίζα Μ.. και διάφορα τέτοια άρχισε να με φιλάει στο μέτωπο π και π και μια ημέρα π ειμουν στεμαχορημενη ειρθε και κολισε το πρόσωπο τ στο δικό μ και Μ λέει είσαι πλ μικρή για να στεναχιργιεσε από τώρα μια άλλη φωρα αφού είχαμε τελειώσει μια παράσταση και είχαμε αλαξη στα αποδυτÎ
�ρια είχα ξεχάσει να κουμποσω ένα κουμπί από το πουκάμισο κ και Μ λέει να σ πω λίγο είναι ξεκουμποτο και έπιασε και Μ το κουμποσε και την τελευταία φωρα π βρέθηκαμε είταν σε ένα κλαμπ όπου ειρθε με χερετισε μ έβαλε το χέρι του στο πρόσωπο Μ με κοιτούσε για λίγο και με φιλίσε στο μάγουλο όχι σταυροτα από την μια πλευρά και έχουν συμβεί και άλλα πραγματακια. σορι παιδιά αλλά έχω θέμα δεν ξέρω πως να συμπεριφερθω και ίσος να είναι στο μυαλό Μ αλλά όλα αυτά πως σας φενοντε πέζει κάτι πονηρό η απλά με συμπαθεί?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login