Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι γυναίκες έχουν δύο στήθη γιατί οι άντρες έχουν δυο χέρια.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Καψούρα αξέχαστη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144540 από kamos21111 στις 25 Ιανουαρίου 2020, 10:15μμ

kamos21111

μέλος από: 16/1/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους

Είχα μια σχέση 2 χρόνον , που τους τελευταίους μήνες υπήρχαν κάποια προβλήματα όπως πχ, δεν βγαίναμε έκανα μόνο εγώ κινήσεις για να δω το ταίρι μ, στο τέλος χωρίσαμε γιατί διαπίστωσα ότι μιλούσε με ένα αγόρι και εμένα δεν μου απαντούσε στα μηνύματα


Ενώ με χώρισε την ίδια μέρα προσπαθούσε να τα ξανά βρει με μένα, εγώ είμαι μεγάλος εγωιστής αν φτάσω στο αμήν
Το τελείωσα εκεί, είχα διαπίστωση ότι ανέβαζε τραγούδια για εμένα και πολλά διαφορά για μια εβδομάδα όλο αυτό, ε μετά από μια εβδομάδα πλέον είχε δεσμό με αυτό το αγόρι π μιλούσε
Εγώ εκείνη την περίοδο περίμενε το χαρτί να υπηρετήσω και περίπου 8-9 μήνες μετά το χωρισμό με μπλόκαρε στο fb χωρίς λόγω δν είχαμε ούτε επαφή ούτε τπτ δν ήμασταν ούτε καν φίλη να φανταστείτε, εγώ έμπαινα τακτικά στο προφίλ τις γτ ήταν η μόνη κοπέλα π με πόνεσε τόσο πολύ ο χωρισμός....

Εγώ βρίσκομαι τώρα στην Αγγλία είχα κλείσει το Facebook μου κάνα 5 μηνες τώρα, κάποια στιγμή κάτι εβδομάδες πίσω είχα μια διαίσθηση πολύ δυνατή χωρίς να ξέρω όμως τι και πως κάτι με ενοχλούσε πάρα πολύ περίεργη αίσθηση ότι κάποιος μιλάει για εμένα, η κάποιος κάτι θέλει να μ κάνει δεν ξέρω πως να το περιγράψω να φανταστείτε.... Και άνοιξα το προφκλ μ και ειδα ότι με ξεμπλοκαρε, ε και από εκείνη την μέρα την έχω συνέχεια στο μυαλό και πραγματικά ήθελα μια βοήθεια τι να κάνω ρε παιδιά για να ξεχάστω γενικά δεν έχω φίλους εδώ είμαι μόνος μου και δν έχω και παρέα.....

Γνωρίζει κανείς με ποια λογική να με ξεμπλοκαρει και για πιο λόγω να μην μπορώ να την βγάλω από το μυαλό μ.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144541 από kamos21111 στις 26 Ιανουαρίου 2020, 12:34μμ

kamos21111

μέλος από: 16/1/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Up
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144590 από kamos21111 στις 09 Φεβρουαρίου 2020, 7:28μμ

kamos21111

μέλος από: 16/1/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Αππ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login