Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα δυο πιο κοινά στοιχεία στη φύση είναι το υδρογόνο και η ηλιθιότητα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Κοπέλα να ξανά στείλω μήνυμα αξίζει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144763 από Nikosgenes στις 20 Μαρτίου 2020, 3:13μμ

Nikosgenes

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ λοιπόν αρχίζω με αυτό που θέλω να σας πω μίλαγα με μια κοπέλα πριν ένα χρόνο από το Γενάρη μέχρι Μάιο τα πράγματα πήγαιναν καλά σε πολλές φάσεις μέσω των μηνυμάτων μέχρι που κανονίσαμε και βγήκαμε έξω και ολα δείξανε όταν βγήκαμε έτσι κατάλαβα εγώ συνεχίσαμε να μιλάμε μέχρι που είπαμε όταν βρεθούμε από κοντά να λύσουμε το μεταξύ μας εγώ ήθελα να πάει προς σχέση όλο αυτό μου άρεσε πάρα πολύ σε όλα εγώ είμαι είκοσι δύο και αυτή δέκα οχτώ όπου μια μέρα το θέμα στράβωσε δεν μπόρεσα να βρεθώ μαζί της από κοντά και τις είπα όλα αυτά που ένιωθα από μήνυμα και σταματήσαμε να μιλ άμε μετά το μήνυμα τέλος το θέμα μ είναι ότι θέλω να τις ξανά στείλω μήνυμα να βρεθούμε από κοντά να το ξανά κυνηγήσω όλο αυτό κι ας πέρασε ένας χρόνος το θέμα είναι ότι την σκέφτομαι πολλές φορές δεν αντέχω νομίζω ότι τότε την ερωτεύτηκα τότε που την είδα πρώτη φορά και ακόμα αυτό με τρώει θα ήθελα να μου πείτε τι να κάνω σε αυτό όλο σορρυ που είναι έτσι γραμμένο το κείμενο έχω θέμα με την οθόνη του κιν μ
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #144767 από mauro provato στις 21 Μαρτίου 2020, 4:18μμ

mauro provato

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είμαι της άποψης ότι δεν πρέπει να Έχουμε απωθημένα ... αν το νιώθεις διεκδίκησε την και άκυρο να φας (που δεν το εύχομαι ) το προσπάθησες. Τίποτα δεν στην ζωή δεν έρχεται εύκολα ή χωρίς προσπάθεια...
Καλή τύχη και να θυμάσαι η προσπάθεια μετράει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144768 από Nikosgenes στις 22 Μαρτίου 2020, 9:18πμ

Nikosgenes

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Φιλαράκι ευχαριστώ για την απάντηση σου απλώς το θέμα είναι δεν ξερω πως να αρχίσω πάλι την συζήτηση το πρώτο μήνυμα που να στείλω πως θ είναι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144769 από HermioneGranger στις 23 Μαρτίου 2020, 2:41μμ

HermioneGranger

Εικονίδιο
μέλος από: 26/2/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Φίλε πρέπει να το κυνηγήσεις αμα την αγαπάς! Στείλε της ένα μήνυμα τύπου: Μπορεί να έχει περάσει πολύς καιρός που δεν έχουμε μιλήσει, αλλά θα ήθελα να ξαναβρεθούμε να συζητήσουμε αν εχεις ελεύθερο χρόνο την ταδε μερα και ωρα. Συγγνώμη αν σου το ειπα καπως απότομα. Θέλω να μιλήσουμε και να τα βρούμε σαν ώριμοι ενήλικες.

Αφού την αγαπάς πολύ, αξίζει να το κυνηγήσεις. Προσπάθησε. Αποδεκτή παρακαλώ. Αν θελεις να σου πω και άλλους τρόπους για να της πεις διαφορα στο ραντεβού πες κατω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144770 από Nikosgenes στις 23 Μαρτίου 2020, 3:52μμ

Nikosgenes

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε για την απάντηση σου και εσένα όπως είπα και στο μήνυμα μου φαντάσου τηξ σκέφτομαι κάθε μέρα περίπου και την έχω δει στο όνειρο μ αρκετές φορές και άλλα πολλά σκηνικά δεν ξερω με έχει φάει η σκέψη τέλος πάντων φιλαράκι αν δεν έχεις θέμα πες μ κάποια πράγματα δικά σου για το ραντεβού την δική σου άποψη και ιδέες αν δεν βαριέσαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144795 από Nikosgenes στις 29 Μαρτίου 2020, 4:18μμ

Nikosgenes

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login