Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Εξακριβωμένα παρθένος μετά τον τοκετό. Με πιστοποιητικό γιατρού.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Δεν ξέρω πως να της το πω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144843 από Bill2006 στις 12 Απριλίου 2020, 9:05μμ

Bill2006

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Παιδιά είμαι 14 χρονών. Και γουστάρω κάποια άλλα δν ξρ πως να της το πω γτ ούτε μιλάμε ουτε κάπου να πηγαίνουμε σε μια ίδια δραστηριότητα οπότε μόνο στο σχολείο την βλέπω. Θέλω να μ πείτε πως να την προσεγγίσω (είναι έναν χρόνο μεγαλύτερη μ)
Υ. Γ κάθε μέρα χυνω για πάρτη της ΒΟΗΘΉΣΤΕ ΜΕ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144899 από Galos στις 21 Απριλίου 2020, 8:56μμ

Galos

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν σε νιώθω φιλαρα εγω ειμαι 17 και είχα παρόμοια θέματα. Πιστεύω ότι για να την προσεγγίσεις το πιο εύκολο θα ήταν να πας να της μιλήσεις κατευθείαν, τώρα επειδή είναι μεγαλύτερη και μάλλον δεν θα σου είναι εύκολο καλό θα ήταν να περνάς με κανένα φίλο σου από δίπλα της και να ριχνεις ματιές για να δεις αν ψήνεται. Πιο εύκολο και αποτελεσματικό είναι να της στειλεις μήνυμα στο facebook Η όπου αλλού, ξεκινάς από εκεί να χτίζεις και μετά συναντιέται και στο σχολειο.
Ελπίζω να σε βοήθησα, πες μας αν προχωρήσεις καθολου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145031 από giorgos05_ στις 11 Μαΐου 2020, 2:57πμ

giorgos05_

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2020
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Θα σου πρότεινα να της στείλεις μήνυμα μέσω messenger ή όποιου άλλου κοινωνικού δικτύου έχεις. Διαφορετικά, προσπάθησε μια μέρα να της μιλήσεις και να της πεις πώς νιώθεις ευθέως. Πάντως, πιστεύω ότι μια σχέση δεν είναι "ιδανική" μόνο μέσω μηνυμάτων...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login