Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τσόντες μόνο στα περιοδικά και με τις χίλιες προφυλάξεις—μέσα στη μπλούζα και από μακρινό περίπτερο
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Καινουρια κοπέλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145796 από Dim16 στις 25 Δεκεμβρίου 2020, 9:38πμ

Dim16

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας καταρχήν να χαιρετίσω το forum. Λοιπόν πάω β λυκείου και χώρισα με την κοπέλα μου με την οποία περνούσα καλά για δικούς μας λόγους και τώρα μου αρέσει εμένα μια από το φροντ που μιλάμε πολύ στο Insta σε φάση 2 ώρες την μέρα και γενικά νομίζω και εγώ είμαι εμφανίσιμος θέλω να ελπίζω δλδ ( πάω γυμναστιριο από τα 11 γιατί και ο πατέρας μου γυμναστής ήταν ) όποτε ναι πιστεύω είναι καλός
Και όλο της το φέρνω γυρο γύρω αλλά δεν ξέρω να της το πω αλλά μετά μην φάω ακυρο και μετά ούτε για φίλο δεν με θέλει και δεν θέλω να την χάσω. Να της το πω και βασικά πως να της το πω Ειδικα τώρα που είμαστε και καραντίνα δεν μπορώ από κοντά ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145805 από ImPOSTED στις 27 Δεκεμβρίου 2020, 5:36μμ

ImPOSTED

Εικονίδιο
μέλος από: 26/12/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Κοιτα, καλο θα ειναι να βγειτε πρωτα...μιληστε λιγο και θα καταλαβεις αν πρεπει να της το πεις τοτε η στα επομενα ραντεβου αν και φενεται οτι σε γουσταρει...Δειξτεις οτι το θες και εσυ και ολα θα γινουν απο μονα τους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145806 από Dim16 στις 27 Δεκεμβρίου 2020, 8:58μμ

Dim16

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Απλά σκέφτομαι μην με βλέπει μόνο φιλικά γιατί δεν έχει πάει καμία φορά η συζήτηση προς το ερωτικο η κάτι. Και δεν θέλω να την χάσω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146986 από Akis2000 στις 25 Φεβρουαρίου 2021, 11:48πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Αν και έχουν περάσει δύο μήνες από τότε και πολύ πιθανό να έχει υπάρξει κάποια εξέλιξη είτε θετική είτε αρνητική (αν έχει υπάρξει ας ελπίσουμε το πρώτο), ωστόσο αν στην περίπτωση που είναι ακόμα στάσιμη η κατάσταση αλλά συνεχίζετε να μιλάτε, στην περίπτωση που και αυτή μπορεί να ενδιαφέρεται (ποιος κάθεται να μιλάει με ένα αγόρι 2 ώρες την ημέρα με μηνύματα αν δεν υπάρχει περίπτωση να νιώθει κάτι για αυτόν. Θα το καταλάβαινα αν ήσασταν παιδικοί φίλοι και κάποια στιγμή εσύ έτρωγες ξαφνικό φλας μαζί της και εκείνη όχι αλλά κάθεται και μιλάει μαζί σου με τις ώρες γιατί μπορεί να σε βλέπει σαν έναν παλιό φίλο που μπορεί να σου λέει την ιστορία της ζωής της), αλλά με μία κοπέλα που δεν ήσασταν και κολλητοί και ξαφνικά αρχίσατε να μιλάτε με τις ώρες καθημερινά όπως είπα και πριν, πιθανό να νιώθει κάτι (ωστόσο μη σε πάρω και στο λαιμό μου, απλή εικασία κάνω). Νομίζω ότι αξίζει να κάνεις μία προσπάθεια να της μιλήσεις ανοιχτά για αυτά που νιώθεις γιατί αν αισθάνεται και η ίδια κάτι είναι κρίμα να χάνετε χρόνο και ευκαιρίες. Αν πάλι δεν βρεις ανταπόκριση ξέρω ότι κινδυνεύεις να χάσεις μία φίλη και κυρίως την επαφή με κάποια που έχεις αισθήματα και που ήθελες έστω και έτσι να βρίσκεσαι σε επικοινωνία μαζί της, αλλά για πόσο καιρό θα κρατήσει αυτό; Κάποια στιγμή η φύση σου θα σε καλέσει να ζήσεις ένα συναίσθημα, και θα πρέπει αυτό το κάτι αν δεν το βρεις μαζί της να δοκιμάσεις να πας παρακάτω. Όσο δύσκολο και σκληρό αν ακούγεται για σένα κάτι τέτοιο στην παρούσα φάση. Περιμένουμε πάντως να μας πεις αν τελικά είχαμε κάποια εξέλιξη αυτούς τους δύο τελευταίους μήνες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login