Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Κάθε φορά που τα πράγματα δείχνουν να πηγαίνουν καλύτερα, κάπου έχεις κάνει λάθος
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Βοήθεια!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #148080 από Xazos Xazouliakas στις 21 Μαρτίου 2021, 5:24πμ

Xazos Xazouliakas

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα!
Έχω πρόβλημα. Κοπέλα 2 χρόνια μεγαλύτερη, στο σχολείο με ενδιαφέρει αφάνταστα! Αν και η τάξη της ήταν στον πάνω όροφο, (θες 1 δεύτερο να φτάσεις από πάνω), και έξω και μέσα στην δικιά μας αίθουσα, έρχονταν οικειοθελώς με την φίλη της και με ακολουθούσε όπου πήγαινα... Με κοιτούσε και όταν ανταπέδιδα έστρεφε το βλέμμα της προς τα κάτω. Επίσης ρωτούσε για μένα την αδερφή της φίλης της, που είναι δικιά μου φίλη... Έτσι, πήρα θάρρος και ζήτησα από την φίλη μου, να της πει τι νιώθω. Η κοπελιά, με αποκάλεσε παιδάκι και έφαγα άκυρο...
Και σας ρωτάω: Πως γίνετε αυτό; Προσπαθεί να πετύχει κάτι; Είμαι πολύ αν ανέμπειρος και ντροπαλός, όπως αυτή..
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #148083 από Someone81 στις 23 Μαρτίου 2021, 2:48πμ

Someone81

Εικονίδιο
μέλος από: 21/2/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Από αυτά που μας λες η κοπέλα προφανώς και ενδιαφέρεται για εσένα,αυτό όμως που πιθανόν συνέβη ήταν ότι ξενέρωσε που έβαλες την φίλη σου να μιλήσει για εσένα.Κάτι τέτοια τα αναλαμβάνουμε εμείς φίλε,όταν μια κοπέλα μας ενδιαφέρει την πιάνουμε εμείς και της μιλάμε,δεν βάζουμε κάποιον τρίτο.Προσπάθησε να της μιλήσεις εσύ αν έχεις αποφασίσει ότι αξίζει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148086 από Xazos Xazouliakas στις 23 Μαρτίου 2021, 10:18πμ

Xazos Xazouliakas

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καταρχάς ευχαριστώ για τον χρόνο σου. Πιθανό αυτό το σενάριο, γιατί ανέκαθεν έλεγε πως θέλει να της μιλάνε οι ίδιοι, όταν πρόκειται για εκδήλωση ενδιαφέροντος. Από την άλλη πλευρά, επίσης ανέκαθεν έλεγε ό,τι της αρέσουν οι μεγαλύτεροι. Αυτό με προβληματίζει, γιατί εγώ είμαι μικρότερος Και επίσης έφαγα χοντρή χυλόπιτα, και είναι η πρώτη μου, πάραυτα με ενδιαφέρει πάρα πολύ. Δυστυχώς έχει δίκιο, θα χρειαστεί να της μιλήσω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login