Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ μη σηκώσεις χέρι στα παιδιά σου. Αφήνεις το θώρακά σου απροστάτευτο.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Τι πρέπει να κάνω?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #35190 από goga στις 02 Ιουλίου 2006, 9:58μμ

goga

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/7/2006
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
πριν λίγο καιρο ήμουν τσιμπιμένος με μια κοπέλα (τι τσιμπιμένος δηλαδή που εκοβα φλέβα)
της είχα γράψει και ενα ποίημα μαλιστα το οποιο όμως δεν κατάφερα ποτέ να της το δώσω διότι δεν την ήξερα καθόλου και δεν μπορούσα να βρώ κάποιο τρόπο να την πλησιάσω.
Τώρα τελέιωσε, δεν πρόκειτε να την ξαναδώ ποτέ και αυτό που θέλω είναι να μου πείτε οι κοπέλες του forum πως θα σας άρεσε να σας πλησιάσει κάποιος τον οποίο δεν θα ξέρατε
καθόλου (οχι μέσω κάποιου γνωστού).
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35198 από goga στις 03 Ιουλίου 2006, 8:08μμ

goga

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/7/2006
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Δίκιο έχεις, "κώλωσα" γιατί φοβόμουν την απόριψη όμως μου ηταν δύσκολο να πλησιάσω κάποια που δεν την ξέρω καθόλου και όποτε την έβλεπα ηταν με τις φίλες της... αυτό που έκανα εγώ ηταν να την κοιτάω συνέχεια, περιμένοντας να με προσέξει και να κάνει αυτή την πρώτη κίνηση. Αυτή με πρόσεξε, με κοιτούσε και αυτή κάποιες φορές αλλα δεν έγινε τίποτα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35199 από Gilraen στις 03 Ιουλίου 2006, 8:14μμ

Gilraen

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2005
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
   Κακώς κώλλωσες...Εμάς μας αρέσει να μας την πέφτουνε οι άντρες.!!Μας ανεβάζει το ηθικό και..το ανήθικό μας...!!!Έτσι κι αλλιώς τι έχεις να χάσεις?Ή θα σε φτύσει, οπότε έτσι κι αλλίως αγνωστη ήταν αγνωστη θα μείνει, ή όμως θα κερδίσεις εσύ. Έτσι θα γίνει αυτό που θες εσύ.Θα την κερδίσεις!!!άντε καλή τύχη με την επόμενη....(ποσο χρονων είσαι, αν επιτρέπεται?)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35201 από goga στις 03 Ιουλίου 2006, 8:34μμ

goga

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/7/2006
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
ειμαι 17
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35202 από Gilraen στις 03 Ιουλίου 2006, 8:38μμ

Gilraen

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2005
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
    Καλώς...Μικρός δεν θα το έλεγα ότι είσαι, αλλά είπαμε, να τις αρπάζεις τις ευκαιρίες από τα μαλλία...!ΟΚ? Καλή τύχη...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35203 από goga στις 03 Ιουλίου 2006, 8:48μμ

goga

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/7/2006
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Δεν μου είπες όμως πως θα σου άρεσε σαν κοπέλα να σε πλησιάσει κάποιος τον οποίο δεν θα ήξερες...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35204 από Gilraen στις 03 Ιουλίου 2006, 9:41μμ

Gilraen

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2005
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
   Μικρό μου μωρό μην το ψάχνεις γιατι θα χαθείς.....
   Εμεις οι γυναίκες είμαστε περίεργα πλάσματα...Εμένα θα μου άρεσε να ερθεις έτσι στην ψύχρα και να μου πεις, γεια σου κοπελιά, ξέρεις, μ'αρέσεις...
   Άλλη κοπελα όμως μπορεί να σου έφερνε μια σφαλιάρα ξεγυρισμένη και να ξεχνούσες τη μάνα σου. Κατάλαβες?
    Πρέπει εκείνη τη στιγμή να είσαι ικανός να κάνεις μια μικρή ψυχολόγηση της κοπέλας που έχεις απέναντί σου..
    Πράγμα δύσκολο βέβαια....
    Για περισσότερη βοήθεια ασ σου μιλήσουν και οι άντρες της παρέας.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35205 από goga στις 03 Ιουλίου 2006, 10:15μμ

goga

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/7/2006
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Τι είπες? να ψυχολογίσω την κοπέλα?
διάβασε το παρακάτω...

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Ένας άνδρας περπατά σε μια παραλία στην Καλιφόρνια όταν σκοντάφτει σε ένα λυχνάρι , το τρίβει και εμφανίζεται το τζίνι.

Τζίνι: Με ελευθέρωσες , ευχαριστώ και κανονικά έχεις 3 ευχές αλλά επειδή είναι η τέταρτη φορά αυτόν τον μήνα που με ελευθερώνουν και έχω βαρεθεί τα ίδια και τα ίδια εσύ έχεις δικαίωμα μόνο για μια ευχή.

Ο άνδρας κάθεται και σκέφτεται λίγο και λέει :

Άνδρας: Πάντα ήθελα να πάω στην Χαβάη, αλλά φοβάμαι να μπω σε αεροπλάνο και υποφέρω από ναυτία για να πάω με καράβι ,γι' αυτό θέλω να κατασκευάσεις μια γέφυρα για να πάω με το αυτοκίνητο.

Τζίνι: Χα, χα, χα, χα, χα. Αυτό που ζητάς είναι αδύνατο!!! Σκέψου λίγο λογικά πόσο τσιμέντο χρειάζεται πόσο βαθιά πρέπει να μπουν οι κολόνες , την οικολογική καταστροφή ... άλλο, άλλο.

Άνδρας: Κοίτα έχω παντρευτεί 4 φορές όπως έχω χωρίσει 4 φορές και όλες οι γυναίκες μου με κατηγορούσαν ότι δεν τους έδινα σημασία και ότι ήμουν αναίσθητος. Γι' αυτό επιθυμώ από δω και πέρα να μπορώ να καταλαβαίνω τις γυναίκες ...να καταλαβαίνω πως νοιώθουν ,να ξέρω τι σκέφτονται όταν μου μιλάνε, τι θέλουν όταν λένε "τίποτα"....και πώς να τις κάνω πραγματικά ευτυχισμένες...

Τζίνι: Στην γέφυρα ...... θέλεις 2 ή 4 λωρίδες;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35206 από Gilraen στις 03 Ιουλίου 2006, 10:20μμ

Gilraen

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2005
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
     XEXEXE!!!!!Πολύ καλό.....
Όντως το τζίνι είχε δίκιο........
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35373 από maryn στις 15 Ιουλίου 2006, 7:09μμ

maryn

Εικονίδιο
μέλος από: 12/7/2006
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Απλα. Να έρθει και να μου μιλήσει. Με ωραιο και ευγενικό τροπο. Αληθινό. Και πληροφοριακά σε καμιά μας δεν αρέσει το άμμεσο "καμάκωμα".
Εκτος αν η γυναικα ειναι ......... καταλαβαινεις.....
Η γυναικα θελει να δειξεις τον ιπποτη που κρυβεις μεσα σου. Χωρις να γινεσαι γλυκανάλατος. Να εισαι ο εαυτος σου.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login