Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τη φυσική θεμέλιωσε ο Μέγας Αρχιμήδης, για έπιπλα γεννήθηκε μόνο ο ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

ο φίλος μου θέλει να γίνω φέτες

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #35624 από !me! στις 01 Αυγούστου 2006, 11:51πμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
αλλά όταν λέω φέτες εννοώ Ελένη Πετρουλάκη τύπου φέτες
Που τα κιλά μου μια χαρά ειναι αλλά το παραδέχομαι λίγη γυμναστική την θέλω αλλά όχι κι έτσι... του έχει γίνει έμμονη ιδέα με παίρενι τηλ αξημέρωτα (ναι, ναι πριν βγει ο ήλιος) για να πάω για τρέξιμο, η πιο συχνη του ερώτηση είναι πόσα σετ των πόσο; και έχει αρχισει να πρήζει εκτός από μενα και τους φίλους αλλά και την οικογένεια μου.
Η τελευταία του έμπνευση δε είναι ότι αν δεν γίνω φέτες τέλος!
Και μιλάμε για 2 χρόνια σχέση
και δεν είμαι και καμιά σαβούρα είμαι γυναίκα με πολλές επιτυχίες και το βλέπει
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
τα νέυρα νου... πως να το αντιμετωπίσω που τον αγαπάω και δεν λέω να τον χωρίσω για να ησυχάσω?
Τι λέτε?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35625 από kUrt CoBaIn στις 01 Αυγούστου 2006, 12:21μμ

kUrt CoBaIn

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2006
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
ΜΗΝ ΧΩΡΙΣΕΤΕ ΜΗ! Έχει φάει μια εμμονή αλλά γιατί την έφαγε? Και μιλάμε για σχέση 2 χρόνων....Πες μου σε παρακαλώ, αυτός εμφανισιακά πως είναι? Είναι γυμνασμένος και έτσι? Είναι αδύνατος πως είναι? Στα ρωτάω αυτά γιατί σκέφτομαι μήπως υπάρχει καμιά περίπτωση να βγάζει τα δικά του κόμπλεξ πάνω σου και σ'όλους τους άλλους...
Πες μου για να ξέρω τι να σου προτείνω.....!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35626 από !me! στις 01 Αυγούστου 2006, 12:29μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Το θεμα είναι ότι αυτός ειναι γενικά κολλημένος με την γυμναστικη
ειναι αρκετα γυμνασμενος (μη φανταστεις κανενα μποτυμπιλνταρα κτηνος) βασικα ειναι γραμμωμενος κανει γυμναστικη και τρωει υγειινα
Εντωμεταξυ καποιο διαστημα μεναμε μαζι οποτε τρωγαμε και οι δυο υγειινα (μιας και μαγειρευε αυτος) και οταν εγω εφυγα
(λογω δουλειας) αρχισε να με τσεκαρει τι τρωω πως παει η γυμναστικη και τετοια απλα καποια στιγμη ξεφυγε η ολη φαση και εχει γινει πολυ καταπισετικη
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35627 από !me! στις 01 Αυγούστου 2006, 12:32μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
εντωμεταξυ ολοι μου λενε οτι εμφανισιακα ειμαι πολυ ανωτερη απο αυτον και λεω μηπως αυτο ειναι που τον αγχωνει και με αυτον τον τροπο προσπαθει ν α μου δειξει οτι εκει υστερω εγω απεναντι του. Ξερεις, στους κοιλιακους...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35628 από kUrt CoBaIn στις 01 Αυγούστου 2006, 12:34μμ

kUrt CoBaIn

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2006
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
ωραία και εσύ τι φταις? δεν μπορείς να του εξηγήσεις ότι σε ενοχλεί αυτός ο ''έλεγχος'' φαγητού και γυμναστικής? το σώμα είναι δικό σου, εσύ ζεις μ'αυτό και αυτός δεν έχει κανένα λόγο να επεμβαίνει ακόμα και αν είναι ο φίλος σου....! οκ όλοι έχουμε τις εμμονές μας αλλά είναι πολύ άδικο να τις επιβάλλουμε και στους άλλους....δε μου λες, πάντα έτσι ήταν γραμμωμέος κτλ ή πιο παλιά ήταν αλλίως?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35629 από !me! στις 01 Αυγούστου 2006, 12:38μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Παντα κολλημενος με την γυμναστικη ηταν δηλαδη παλιοτερα ηταν πιο γυμνασμενος απο οτι ειναι τωρα
τωρα αυτο που λες να του το πω και βεβαια του το εως πει αλλα μου το γυρναει στο οτι το λεει απο ενδιαφερον και οτι πρεπει να κανς για μενα και οχι γιαυτον αλλα ολες τις αλλες ωρες μου λεει οτι αν δεν γινω φετες θαμε χωρισει
Ψυχαναγκαστικες μαλακιες
Εντωμεταξυ ρε kUrt σοβαρα τωρα μια χαρα γκομενα ειμαι μηπως απλα προσπαθει να με κομπλεξαρει για να μη του την κανω?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35630 από kUrt CoBaIn στις 01 Αυγούστου 2006, 12:39μμ

kUrt CoBaIn

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2006
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
ε μάλλον γι'αυτό....αυτό που σου είπα απ'την αρχή...θέμα κόμπλεξ είναι!
άστον κ εσύ στο χαβά του, δεν μπορείς να κάνεις κτ άλλο! όλοι τρομάζουν με μια
δυνατή και ''ανώτερη'' γυναίκα δίπλα τους....εσύ πως θα αντιδρούσες αν είχατε τις αντίστροφες σχέσεις?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35631 από !me! στις 01 Αυγούστου 2006, 12:40μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Τι να σου πω, λες να τον πιεζα να ψηλωσει?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35632 από !me! στις 01 Αυγούστου 2006, 12:41μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
μηπως θα μπορουσα να κνω κατι να τον ταρακουνησω και να κοψει τις πιπες? Και να ναι, τι θα μπορουσε να ειναι αυτο?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35633 από kUrt CoBaIn στις 01 Αυγούστου 2006, 12:42μμ

kUrt CoBaIn

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2006
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
μάλλον ναι....αλλά σου ξαναείπα δεν είναι φυσικό να νοιώθει κάπου και αυτός
μειονεκτικά?
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login