Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Mητρόπολη Αθηνών Κυριακή στην ΕΡΤ, υποδειγματικό βυζαντινό ψάλσιμο: Χαμήν, Χάγιος χο Θεός, Χάγιος χισχυρός, Χάγιος χαθάνατος, χελέησον χημάς
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Πώς την κάνεις να σε προσέξει;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #35675 από moga στις 02 Αυγούστου 2006, 2:38μμ

moga

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2006
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Τραβήξει την προσοχή μιας γυναίκας? Τί πρέπει να κάνει?
Πώς μπορεί να την κάνει να ασχοληθεί μαζί του?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35679 από McAntonio στις 02 Αυγούστου 2006, 3:05μμ

McAntonio

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/7/2006
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
Πες κάτι έξυπνο κάνε κανα κομπλιμέντο (όχι του στυλ 'ζαχαροπλάστης είναι ο πατέραςσου ?')Και δείξε οτι ενδοιαφέρεσαι ελαφρώς. Σε 'μένα πιάνουν πάντα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35680 από kUrt CoBaIn στις 02 Αυγούστου 2006, 4:04μμ

kUrt CoBaIn

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2006
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Όχι! Αυτά τα κοπλιμέντα style είναι ξεπερασμένα...! Απλά να είσαι ο εαυτός σου(είναι το μόνο όπλο να την προσεγγίσεις) και μετά δείξε ότι ενδιαφέρεσαι γι αυτήν χωρίς περιτές βλακείες..!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35682 από McAntonio στις 02 Αυγούστου 2006, 7:39μμ

McAntonio

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/7/2006
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
Αναφορά: (kUrt CoBaIn@02 Αυγούστου 2006)
Όχι! Αυτά τα κοπλιμέντα style είναι ξεπερασμένα...! Απλά να είσαι ο εαυτός σου(είναι το μόνο όπλο να την προσεγγίσεις) και μετά δείξε ότι ενδιαφέρεσαι γι αυτήν χωρίς περιτές βλακείες..!


Τι πνεύμα αντιλογίας !εγώ του είπα να μην χρησιμοποιήση τέτοιο κομπλιμέντο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35685 από !me! στις 02 Αυγούστου 2006, 8:41μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
δεν υπάρχουν κανόνες σε αυτά το βασικό είναι να είσαι ο εαυτός σου
αν καταλάβει η κοπέλα πότι το παίζεις θα ξενερώσει
Να της πεις αυτό που αισθάνεσαι και σκεφτεσαι (εκτός κι αν είνα καμμια προστυχια και σε πάρει για ανώμαλο) και μην ψάχνεις γλυκανάλατες ατάκες
Να μην φοβάσε την "πόρτα", και πακέτο να φας πρώτα απόλα θα μάθεις κάτι, δεύτερον θα το χεις κυνηγήσει και στην τελική και τίποτα να μην γίνει θα σε θυμάται και μην σου πω ότι θα της έχεις φτιάξει και την διάθεση
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35686 από deathsinger... στις 02 Αυγούστου 2006, 9:41μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Ακριβώς...πίσω από όλα θα της πεις πρέπει να κρύβεται ο εαυτός σου...και αν την ενδιαφέρει έκατσε όπως είπε και ένας προλαλήσαντας...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35707 από MoFu στις 03 Αυγούστου 2006, 4:15μμ

MoFu

Εικονίδιο
μέλος από: 23/7/2006
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Μου τυχαίνει να εχω το ιδιο προβλ. δηλ δεν ξέρω πως να πλησιάσω μια κοπέλα. Πρώτα νόμιζα ότι έπρεπε να είμαι αδιάφορος αλλα δεν πετύχαινε. Τώρα μου αρέσει μια κοπέλα που την ξέρω πολύ καιρό και δεν ξέρω πως να της το πω............
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35769 από deathsinger... στις 06 Αυγούστου 2006, 11:13μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Απλά πες της τι νιώθεις γι αυτήν...με όποια συνέπεια...και στο κάτω κάτω ό,τι και να γίνει πάλι κερδισμένος θα βγείς...αν σου πει όχι...απλά ξεκόλλα...αν πει ναι....οκ...αλλά και στις δυο περιπτώσεις...θα κερδίσεις το σημαντικότερο....εμπειρία....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35820 από neos18 στις 08 Αυγούστου 2006, 10:18πμ

neos18

Εικονίδιο
μέλος από: 30/7/2006
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Εχω περασει μια ζωη με γυναικες που μου αρεσαν και δεν εκανα τιποτε.Το μονο που καταφερνα στην τελικη ειναι να γινω φιλος.
Γι'αυτο φιλε moga πρεπει να κανεις μερικα απλα βηματα:
1) Να εισαι ο εαυτος σου με λιιιιγη προσποιηση.Παιξτο λιγο τελειος αλλα μην το χεσεις κιολας.
2) Πλησιασε την σαν φιλη αλλα ΜΗΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΚΕΙ. Μονο στις πρωτες μερες παιξτο φιλος και καπου καπου ριχνε και κανενα υπονοουμενο και δειξε το ενδιαφερον σου.Καποια φαση που θα βγειτε οι 2 σας και οταν υπαρξει καταλληλη στιγμη πηγαινε να την φιλησεις.Μην κανεις εξομολογηση και τετοιες βλακειες.Ορμα στο ψητο.Μπορει να χιλιοχτυπησει η καρδια σου, να φοβηθεις ή οτιδηποτε αλλα δεν θα το μετανοιωσεις.Μπορει βεβαια αν φας καμια σφαλιαρα να το μετανοιωσεις :P Μελλοντικα παντως θα το βλεπεις σαν μια ωραια στιγμη :)
Βασικα καλα θα ηταν να μας πεις και τις ηλικιες σας και να κρινουμε καλυτερα...Οτι και να γινει πανως περιμενουμε εξελιξεις :)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35823 από deathsinger... στις 08 Αυγούστου 2006, 11:27πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
ακριβώς αυτό συμβαίνει και με εμένα neos18...μια ζωή "φίλος".....πιάστηνα την ξεφτιλισμένη, πέτα την στο κρεβάτι (στο πάτωμα θα πιαστείς), ξέσκισε τα ρούχα της και δώστης να καταλάβει...ας κλαίει και ας φωνάζει....κάντeiς ένα γ@μήσι με άμμμο θαλάσσης, χωρίς σάλιο να καταλάβει....εε μα....το πας με το μαλακό...το πας με το πρόστυχο...το πας σε συνδιασμό μαλακο-προστυχο-σαπουνόπερα......Ε-Λ-Ε-ΟΣ.....
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login