Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σοβιέτα φοράνε οι Ρωσσίδες. Στη Σερβία φοράνε σερβιέτα.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

προφυλακτηκα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #36244 από iroulini στις 28 Σεπτεμβρίου 2006, 9:24μμ

iroulini

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2006
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ρε παιδια και κυριως αγορια ας μου λυσει καποιος αυτη την απορια!πωσ μπορειται και πηγαινεται και περνεται προφυλακτηκα? θελω να πω δεν ντρεπεστε? γιατι εγω αν ημουν αγορι θα ντρεπομου υπερβολικα.........
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #36245 από deathsinger... στις 28 Σεπτεμβρίου 2006, 10:11μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Iroulini εντελως φιλικά να σου κάνω μονάχα ενα δυο ορθογραφικες παρατηρήσεις...αν μπορεις φρόντισε να τηρεις τα βασικα στην γραμματικη. Π.χ μπορειτε και οχι μπορειται (β πληθυντικο). Προφυλακτικα και οχι προφυλακτηκα. Τεσπα. (στο λεω γιατι ενταξει δεν ειναι chat, forum ειναι...). Που λες...δεν ντρεπομαι να πάω να πάρω προφυλακτικα. Ειδικά αν η περιπτερου ειναι ωραία...χαχα. Εδω να φανταστεις μια φορα που είχα κατεβει με ενα φιλο μου κατω μοιραζανε προφυλακτικα στην πλατεια και ειχε μαζευτει πολύς κόσμος και μαλιστα ήτανε και κατι καμερες εκει που τραβουσανε (ήταν η μερα κατα του aids Νομιζω) ε και εγώ πήγα ανετος, πήρα απο το καλαθακι ενα δυο προφυλακτικα....No problem. Βασικα δεν πρέπει να ντρέπεσαι να προστατευεις την υγεία σου. Είναι κατι πολύ φυσικό.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36246 από kUrt CoBaIn στις 28 Σεπτεμβρίου 2006, 10:20μμ

kUrt CoBaIn

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2006
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
και την δικιά σου την υγεία αλλά και του συντρόφου σου....είναι κάτι πολύ βασικό....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36252 από iroulini στις 29 Σεπτεμβρίου 2006, 1:39μμ

iroulini

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2006
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
σορρυ για τα ορθογραφικα απλα τα ειδα οταν ειχα στειλει την απαντηση. και ευχαριστω για την απαντηση.. φιλια...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36256 από spithas13 στις 29 Σεπτεμβρίου 2006, 5:48μμ

spithas13

μέλος από: 29/9/2006
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Δεν υπαρχει ντροπη για κατι απολυτα φυσιολογικο που δηλωνεται με την αγορα του προιοντος το οποιο σου εξασφαλιζει υγεια και ασφαλεια
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36288 από foufou στις 08 Οκτωβρίου 2006, 4:48μμ

foufou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/10/2006
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Προσωπικα δε νομιζω οτι ειναι ντροπη!Δε θα σε παρεξηγησει κανενας που θα πας να αγορασεις προφυλακτικα.Ισα-Ισα.Ειναι φυσιολογικο.Γιατι,ο περιπτερας δεν εχει σεξουαλικη ζωη?Συνηθως ντρεπονται τα αγορια μικροτερης ηλικιας(κατω των 17) διοτι φοβουνται την αντιδραση του περιπτερα.(κυριως οταν ειναι η πρωτη φορα που αγοραζουν).

Φιλικα,
Στεφανία.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36570 από LeonHeart στις 08 Νοεμβρίου 2006, 10:14μμ

LeonHeart

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/5/2006
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Κοίτα και κάτι άλλο, αν ντρέπεσαι τόσο που δεν μπορείς να πάρεις από περίπτερο ή
φαρμακείο ή οτιδήποτε άλλο κάνε ότι και ένας φίλος μου:
Πήγαινε στην αγαπημένη σου καφετέρια ή club πήγαινε στην τουαλέτα και εκεί σίγουρα
θα βρείς μηχάνημα που θα "πουλάει" προφυλακτικά. Άδειασέ το....
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login