Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ισχυρό φύλο είναι αυτό που ζει (κατά μέσον όρο) επτά χρόνια λιγότερο από το ασθενές.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Παιδεραστεία

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39599 από Bigman στις 22 Μαΐου 2007, 12:58μμ

Bigman

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2007
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Λοιπόν, είμαι 40 χρονών και σημειώνω από την αρχή ότι δεν έχω κάνει έρωτα ΠΟΤΕ με ανήλικη.
Παρόλα αυτά πρέπειν να παραδεχτώ ότι με έλκουν σεξουαλικά και μάλιστα πολύ έντονα, οι μικρούλες. Sweet little sixteen! Εχω πάθει την πλάκα μου πολλές φορές με τον ερωτισμό που εκπέμπουν ακόμα και 14 μωρά.
Αυτό λοποόν με κάνει παιδεραστή? Είναι παιδεραστεία αν κάποιος ενήληκας κάνει έρωτα με τέτοιες ηλικίες και τι κακό μπορεί να προκαλέσει αν δεν γίνει τιποτα με το ζόρι, συμπεριφερθεί ωραία και τρυφερά και προσέξει σαν τα μάτια του τη κοπελίτσα? Στο κάτω κάτω η κοπελίτσα θα περάσει καλά και εγώ θα ζήσω για πάντα!
Μια φορά μάλιστα ένα κοριτσάι, πού έλεγε ότι είναι 14 αλλά μάλλον δεν τα είχε κλείσει ακόμα, μου τα είχε ρίξει στην ψύχρα. Μπροστά στον δισταγμό μου όμως πέταξε το πουλάκι σε άλλο δέντρο και είμαι σίγουρος ότι πέρασε καλά,
Τι έχετε να πείτε?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39600 από little baby στις 22 Μαΐου 2007, 1:04μμ

little baby

Εικονίδιο
μέλος από: 15/5/2007
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
δεν πρεπει να πας να κανεις αυτο το πραγμα με το ζορι στα μικρα κοριτσια. ξερουμε ολοι οτι οι περισσοτεροι αντρες κοιταζουν παντα μικρα κοριτσια γιατι μου εχει συμβει σε μια φικη μου που να την κοιταζουν ολη την ωρα μεγαλοι αντρες και αυτο την εκνευριζαι αφανταστα και μου ελεγε οτι αυτοι δεν εχουν γυναικες για να κανουν αυτα που πρεπει να κανουν????????
για αυτο big man σκεψου καλα πριν κανεις κατι με καμοια μικρη αυτη ειναι η συμβουλη μου για σενα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39603 από Bigman στις 22 Μαΐου 2007, 1:12μμ

Bigman

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2007
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Προς θεού, ποτέ με το ζόρι! Αυτό το είπα στην αρχή. Αλλά υπάρχουν κοπελίτσες που για την ηλικία τους είναι πολύ (μα πολύ!) προχωρημένες. Η ερωτηση μου παραμένοι. Σημαίνει αυτό παιδεραστεία και είναι όντως τόσο κακό?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39605 από senza paura στις 22 Μαΐου 2007, 1:18μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Πρέπει να σου πω ότι κάνεις μεγάλο λάθος. Είμαι 15 και ξέρω ότι αυτές που δείχνουν "μεγάλες" και "έτοιμες για όλα" δεν είναι τίποτα άλλο από κοριτσάκια που φοβούνται όπως να προχωρήσουν όπως ακιβώς φοβόμαστε και εμείς τα αγόρια. Μην τις αντιμετωπίζεις ως γυναίκες που ξέρουν τι θέλουν. Δεν είναι έτοιμες. Μετά την πρώτη τους φορά (μιλάω από προσωπική εμπειρία με κορίτσι) χαλαρώνουν αλλά δεν παύουν να είναι παιδιά.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39606 από Bigman στις 22 Μαΐου 2007, 1:23μμ

Bigman

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2007
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Μόπως η ζημιά που μπορούν όμως να πάθουν τα κοριτσάκια δεν είναι από την πράξη αυτή καθ'εαυτή, αλλά από την κατακραυγή και αντίδραση της κοινωνίας και της κυρίαρχης ηθηκής? Χιλιάδες κοριτσάκια έκαναν έρωτα με μεγαλύτερους, γείτονες, φίλους των γονιών, γνωστούς, και δεν έπαθαν τίποτα. Είναι απόλυτα φσιολογικοί ολοκληρωμένοι ενήλικες πλέον και δεν χρείαζονται κανενός είδους ψυχανάλυσης!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39607 από senza paura στις 22 Μαΐου 2007, 1:36μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Ακόμα και έτσι να είναι (που δεν πιστεύω πως είναι), δεν πρέπει να τις "προστατεύσεις"; Πιστεύω πως σωστό είναι μια 15α πρέπει το κάνει με έναν το πολυ 18η... Βέβαια εσύ που είσαι 40 εννοιείται πως δεν υπάρχει πρόβλημα να είσαι με μια 20α... Αλλά πρέπει να "προστατεύσεις" ευαίσθητες ηλικίες όπως αυτές των 14ων ή 15 ετών... Πολλοί υποστηρίζουν ότι η πρώτη εμπειρία με έναν/μια έμπειρο/έμπειρη είναι η καλύτερη για την αρχή της σεξουαλικής ζωής... Εγώ που το 'κανα με ένα κορίτσι της ηλικίας μου πριν 3 μέρες, έχω να πω πως ήταν η καλύτερη εμπειρία της ζωής μου όπως και της κοπέλας μου...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39610 από Giacharadan στις 22 Μαΐου 2007, 2:20μμ

Giacharadan

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2007
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Ολοι οι άνθρωποι μπορούν να έχουν μαι πρώτη σεξουαλική εμπειρία που θα μπορεσει να χαρακτηριστεί η "καλύτερη". Αυτό μπορεί να γίνει αναξάρτητα από ηλικίες. Υπάρχουν πρωτες φορές μεταξύ ιδίων ηλικιών που είναι καταστροφικές, υπάρχουν πρώτες φορές μεταξύ διαφορετικών ηλικιών που είναι αξέχαστες.
Τα πάντα έχουν σχέση με την ηθηκή της κοινωνίας. Ολοι μας τουλάχιστον μορφάζουμε όταν ακούμε ότι 40χρονος αποπλάνησε 13χρονη. Κανείς μας όμως δεν μορφάζει, και συγκεκριμένα δεν κάνει τίποτα, όταν ακούμε για παιδιά 6-7 χρονών που είναι κανονικοί σκλάβοι σε ορυχεία και κλωστήρια. Πολύ πιθανόν το μπουζάκι που φοράμε να το έχει ράψει ένα παιδάκι 6 ετών. Σίγουρα πάντως το βαμβάκι ένα τέτοιο παιδί το μάζεψε. Η κοινωνία είναι και ήταν πάντα υποκρητική.
Υπάρχουν φυλές ανθρώπων, στο παρελθόν αλά ακόμα και τώρα, που το να έχει ένας ενήλικας σχέση με 12 ή 13 χρονών κοριτσάκι δεν είναι περίεργο. Κάποτε 14 χρονών οι κοπέλες είχαν ήδη1-2 παιδιά, έχοντας αρχίσει τις σεξουαλικές σχέσεις στα 12. Οι κοπέλες αυτές δεν έχουν πάθει απολύτως τίποτα και ΔΕΝ έχει σημαδευτεί ο ψυχικός τους κόσμος εκτός όταν προστρέχουν οι κάθε λογής πουριτανοί ηθηκοφύλακες της κοινωνίας με τις κραυγές τους να χύσουν το δηλητήριο τους.
Προσωπικά δεν είχα ποτέ σχέση με ανήλικη, και δεν θα έχω ούτε στο μέλλον, όχι επειδή "δεν πρέπει" αλλά απλά επειδή είναι παράνομο.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39611 από ArkOuDoS στις 22 Μαΐου 2007, 2:23μμ

ArkOuDoS

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2007
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
ξεχνας ομως οτι ολα αυτα τα σεξιστικα κτλ που εκπεμπουν
δεν τα κανουν απο ερωτισμο αλλα απο τον φοβο μηπως κ δεν γινουν αποδεκτες απο την κοινωνια οπως αυτη εχει καταντησει..
δεν ξερου τι θελουν,γιατι το θελουν,τι πανε να κανουν κ πανω απο ολα δεν ξερουν τι επιπτωσεις θα εχει για αυτες..
γιατι οταν πια συνηδειτοποιησουν τι εκαναν θα ειναι πλεον αργα..εσυ ομως που εισαι 40χρονων κ θεωριτικα πιο ωριμος
πρεπει να τις προστατευεις..
τελος μια πρωσοπικη γνωμη κ δεν αναφερομαι σε προσωπικο επιπεδο αλλα γενικα αυτοι που μπλεκουν με κοριτσακια δεν εχουν
τα αρχ..α να ριξουν καποια της ηλικιας τους..(γνωμη μου)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39613 από senza paura στις 22 Μαΐου 2007, 2:38μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Δεν θέλω να κάνω τον "έξυπνο" και τον "σωστό" της παρέας αλλά συμφωνό με τον ArkOuDoS...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39617 από little baby στις 22 Μαΐου 2007, 2:59μμ

little baby

Εικονίδιο
μέλος από: 15/5/2007
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
κατα τη γνωμη μου νομιζω οτι αν θελουν και τα κοριτσακια να κανουν αυτο μαζι σου big man τοτε δεν υπαρχει κανενα απολυτοσ προβλημα μονο μην βγει της κοπελας το ονομα γιατι θα ειναι κριμα οι κοπελιτσες σε τι φταινε??
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login