Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που έφτασε και στην Ελλάδα ο υπερυπολογιστής Sinclair Spectrum ZX.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Γουστάρω μια καθηγήτριά μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39650 από fred στις 23 Μαΐου 2007, 12:24μμ

fred

μέλος από: 14/5/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
καταρχην γεια σε ολους!
τι κανετε ρε μαγκες?
εχω ενα προβλημα η μαλλον κατι που μου εχει κολησει στο μυαλο...γουσταρω τρελα μια καθηγητρια μου!
αυτη η καθηγητρια φετος ηρθε στο σχολειο μας...
στην αρχη δεν την γουσταρα αλλα τους τελευταιους 2 μηνες μου εχει παρει το μυαλο...
δεν ειναι καμια μουναρα καθηγητρια αλλα δεν ξερω τι εχω παθει μαζι της!!!!!!μου αρεσει παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!
θελω παρα πολυ να χισω πανω της......δεν φανταζεσται......
ειχα δει και ενα ονειρο μια νυχτα οπου εχισα πανω της....
αλλα πως να τα φτιαξω μαζι της?αυτη ειναι καθηγητρια και εγω μαθητης...εγω ειαμι 17 και αυτη ειναι 25 με 26...παντως σε καμια περιπτωση δεν ειναι πανω απο 27...πως να της την πεσω?????????δεν κολωνω να την πεφτω σε κοπελες και ας ειναι μεγαλυτερες...ειμαι 17 και την εχω πεσει και σε κοπελες μεχρι 24 με 25 χρονων.αλλα στην καθηγητρια μου κολωνω,ειδικα μεσα στο σχολειο...........καταλαβενεται νομιζω.......καμια ιδεα?βοηθεια?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39652 από senza paura στις 23 Μαΐου 2007, 12:29μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Άστο... Αν ήσουν Γ' Λυκείου κάτι γινόταν γιατί πλέον δεν θα ήσουν ανήλικος και θα είχες τελειώσει το σχολείο άρα δεν θα ήταν και αυτή παράνομη... Εμείς οι μικρότεροι πρέπει να περιμένουμε...:)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39653 από !me! στις 23 Μαΐου 2007, 12:39μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Καταρχήν δεν είσαι ο πρώτος ούτε ο τελευταίος που του συμβαίνει αυτό. Τα καλά νέα είναι ότι όλοοι επιβίωσαν. Τα κακά νέα είναι ότι δεν παίζει να χ*σεις πάνω της.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39654 από fred στις 23 Μαΐου 2007, 12:49μμ

fred

μέλος από: 14/5/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
!me! θελω να σε ρωτησω κατι.....
γιατι ειπες οτι δεν παιζει να χυσω πανω της???????????
το ξερω οτι θα επιβιωσω....δεν ειμαι και ερωτευμενος μαζι της....δεν ειναι ερωτας...ειναι παθος-σεξ........
καλα εαν μου κατσει,μετα δεν ξερω μπορει και να την ερωτευτω κιολας και να μην ξεκολαω απο πανω της...δεν ξερω..........
βασικα θελω να τα φτιαξω μαζι της για να χισω πανω της...
δεν ξερω πως μου κολησε αυτο το πραγμα....τι αν πω......δεν ξερω τι να κανω......
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39655 από Antre στις 23 Μαΐου 2007, 1:03μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Ο ρομαντισμός στην αποκορύφωση της ---> "... να χύσω πάνω της"

Καλοπροαίρετο το προηγούμενο... κοίτα όπως είπες απλά θέλεις να την χύσεις... και εγώ ρε φίλε θέλω να πάω με την Penelope Crouz (δεν σηκώνω κουβέντα.... είναι γυναικάρα)αλλά μάλλον δεν θα πάω... άλλωστε τι είναι πιο σημαντικό; Η πρόοδος στο σχολείο σου που θα κρίνει και την είσοδο σου σε πανεπιστήμιο (ή έστω ένα όσο το δυνατόν καλύτερο απολυτήριο) ή ένα γαμήσι; Άλλωστε έχεις σκεφτεί αν παραδόξως αυτή θελήσει να ρισκάρει τη καριέρα της (εγώ δεν θα το κάνα στη θέση της.... αφού μπορεί να κάνει sex πάλι με νέους ανθρώπους 22-23 αλλά με σίγουρα μεγαλύτερη εμπειρία στο sex... αν ήταν 40 είχες κάποιες ελπίδες..) τυχόν ρεζιλίκι που θα γίνει αν μαθευτεί;

Το sex είναι ένα αναγκαίο συστατικό στη ζωή μας αλλά όχι το μοναδικό... οικογένεια , αξιοπρέπεια και καριέρα (ή σπουδές) έρχονται πάντα σε πρώτη μοίρα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39657 από evridiki στις 23 Μαΐου 2007, 1:21μμ

evridiki

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2007
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
+φωνω και επαυξανω!
προφίλάλλα...
6
Μήνυμα #39670 από pancyber στις 24 Μαΐου 2007, 9:55πμ

pancyber

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2003
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγώ πάλι λέω...

Ρίχτης τα στη μαπα !!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39684 από eleftheria στις 25 Μαΐου 2007, 2:22μμ

eleftheria

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2007
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Θα σου περασει,εισαι πολυ μικρος ακομα!Και ειναι αρκετα μεγαλυτερη σου και καθηγητρια σου,οποτε αμφιβαλλω αν σε εχει προσεξει!Οποτε καυτερα ασχολισου με καμια στην ηλικια σου.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login