Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Είπα στα παιδιά μου: "Μια μέρα θα κάνετε κι εσείς δικά σας παιδιά". Ένα απ' αυτά μου είπε: "Κι εσύ".
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Να κανω την κινηση η οχι;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156365 από Thomas13 στις 07 Μαρτίου 2022, 12:51μμ

Thomas13

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2022
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Μιλουσα με μια κοπελα καιρο..της αρεσω μ αρεσει αλλα δεν ετυχε να βγουμε...ημουν στρατο κ τελικα αυτη εκανε μια σχεση δεν εχει πολυ καιρο...συνεχισε να μ στελνει κ απο μονη της κ μ εχει πει οτι νιωθει κατι για μενα..το ιδιο ισχυει κ απο μενα..με τον δικο της εχουν μαλωσει αρκετες φορες οπως εχω καταλαβει κ πριν καμια βδομαδα εκλεισε τα σοσιαλ μιντια γιατι ηθελε λιγο καιρο να απομακρυνθει απο ολους κ ολα κ το σεβομαι αυτο....δεν ξερω αν εγινε κατι αν χωρισε κτλ κ το εκανε γ αυτο...αλλα δεν εχω τον αριθμο της να της στειλω ενα μυνημα..της εδωσα τον δικο μ αν θελησει να μ στειλει αλλα δεν ξερω αν τον κρατησε...μεχρι τωρα δεν εστειλε...ξερω που μενει ομως οποτε σκεφτηκα να της στειλω κατι σε στυλ λουλουδια κτλ με μια καρτουλα να της γραψω κατι...αξιζει να το κανω να της δειξω ετσι το τι σημαινει για μενα;;;θα ηταν μια σωστη κινηση αυτη;;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #156366 από Mario16 στις 07 Μαρτίου 2022, 2:21μμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λογικα εάν ενδιαφερόταν θα σε έβρισκε αλλά εφόσον θέλεις τόσο πολύ ειναι πολύ καλή κίνηση και ίσως το δει ρομαντικά. Γράψε κάτι όμορφο γράψε και το τηλ σου και εάν ανταποκριθεί όλα τέλεια εάν όχι απλά ξέχασε την
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156367 από Thomas13 στις 07 Μαρτίου 2022, 2:39μμ

Thomas13

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2022
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Δεν νομιζω οτι δεν ενδιαφερεται γιατι γενικα μ εστελνε απο μονη της παντα.. απλα ηθελε λιγο να χαθει απο ολους δεν ξερω γιατι...θα το κανω εφοσον ειναι καλη κινηση οπως λες..κ οτι γινει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login