Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το να ορίζουμε δια του οριζομένου σημαίνει να ορίζουμε διά του οριζομένου.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Μπελάς με Ρωσσίδα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #40160 από lua-lua στις 15 Ιουνίου 2007, 2:49μμ

lua-lua

μέλος από: 15/6/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
γεια σας!!!!!!!!!ειστε ολοι ατομα!!!!!!!!!!!!!!!!
ειμαι νεος στην παρεα..............
πριν λιγο καιρο σας ανακαλυψα.......
εχω ενα προβλημα.......μεγαλο προβλημα........
καταρχην να σας πω....με λενε david....μενω μονυμα στην αγγλια αλλα τα καλοκαιρια ερχομαι στην ελλαδα επειδη η μητερα μου ειναι ελληνιδα.......ειμαι 18 χρονων.....ομως ας σας μηλυσω για το προβλημα μου μπας κ με βοηθησει κανενας......τον περασμενο οκτωβρη γνωρισα μια ρωσσιδα στην αγγλια....25 χρωνων ειναι......μου ειχε παρει το μυαλο......παντρευμενη ειναι με εναν αγγλο(ο οποιος θελει να με φαει και εχει δικιο......)ειναι σερβιτορα.........σε αυτην την ρωσσιδα την παντρευμενη της την επεσα παρα πολλες φορες....καθε εμβδομαδα 3-4 φορες της την επεφτα.........ειχα χαλασει για παρτι της καπου στα 300 ευρω για λουλουδια...........και τι πηρα????????τον πουλο πηρα.............περιπου για 3 μηνες τα ειχα παρατησει ολλα απο την ζωη μου κ το μονο που με ενδιαφερε ηταν αυτη η ρωσσιδα......ειχα κλαψει για αυτην αρκετες φορες.......για να καταλαβετε εκοβα φλεβες για αυτην...εαν περνουσε ημερα κ δεν την εβλεπα με επιανε κριση.......ηταν ερωτας χωρις ανταποκριση ομως........μια ημερα πηγε να με σκωτωσει ο αντρας της αλλα την γλιτωσα!!!!!!αυτη η κοπελα με πληγωσε παρα πολυ............με εκανε να μην θελω την ζωη μου........τελοιως αδαιφορια......μονο μου μιλαγε λιγο......μου ελεγε οτι ειναι παντρευμενη κ οτι δεν μπορει να κανει τιποτα μαζι μου.......κσποια στιγμη τον δεκεμβρη μου ειπε οτι θα πει για παντα πισω στην ρωσσια και οτι περιμενει παιδι........εγω το εψαξα και ηταν ψεματα!!!!!ουτε θα πηγενε ρωσσια ουτε ηταν εγκυος!!!!!μου ειπε οτι μου ειπε ψεματα για να την παρατησω........τοσο κλαμα εριξα για αυτην.......δεν ειχα πληγωθει ποτε τοσο πολυ....δεν ηθελε ουτε να γινουμαι φυλοι επειδη ειναι παντρευμενη και επειδη εγω ειμαι 18 και αυτη 25.......δεν ηθελε καμοια επαφη μαζι μου......τελος παντων μετα απο τοσο καιρο αφου δεν ειχα καμοια απολυτως ελπιδα και για να μην με φαει ο αντρας της την αφησα ησυχη.......της ελεγα να παμε καμοια βολτα εξω μαζι το βραδυ και αυτη συνεχως οχι δεν μπορω.....εγω τα ειχα παρατησει ολλα για αυτην(δεν διαβαζα σχεδον καθολου,πηγενα για τουρισμο σχολειο δηλαδη.........)μετα απο ολλα αυτα την αφησα στην ησυχια της επειδη δεν μπορουσα αλλο πονο και κλαμα......και επειδη δεν ειχα καμοια ελπιδα να τα φτιαξω μαζι της........της ξεχασα μετα........περναει αρκετος καιρος(περιπου 2 μηνες)και ξαφνικα μου μπαινει στο ματι μια αλλη ρωσσιδα! η οποια ηταν φυλη με την ρωσσιδα μου γουσταρα τρελα πιο πριν! και αυτη στα 25.......και αυτη σερβιτορα.............αλλα δεν ειναι παντευμενη.......απλως εχει εναν γκομενο..............της πηγα 1 φορα λουλουδια και της την επεσα.........τη πηρα???????????ξανα τον πουλο............της αρεσαν πολυ τα λουλουδια αλλα μου ειπε οτι δεν γινεται να κανει τιποτα μαζι μου λογο της ηληκιας μου........απλως μς ευχαριστησε για τα λουλουδια..............εγω δεν αντεχα και δευτερη χιλιοπιτα και αρχισα να καπνιζω και να πινω.......(το ξερω λαθος μου,μεγαλο............)αλλα ενταξει με μετρο........αντεχω χωρις τσιγγαρο και ποτο........πριν λιγι καιρο της την ξαναπεσα(την τεταρτη το βραδυ.........)αλλα δεν καταφερα τιποτα......της ειπα οτι την γουσταρω τρελα και την θελω πολυ και αυτη μου ειπε την φυλη μου τωρα δεν την γουσταρεις/(ενοουσε την αλλη ρωσσιδα που γουσταρα πριν)της ειπα οχι γιατι με πληγωσε......τωρα εσενα θελω.........μου ειπε οτι δεν γινεται επειδη ειμαι μικρος και εχει αλλη σχεση(γκομενο)μετα εφυγε,της ειπα περιμενε και της ειπα να παω μαζι της εκει που παει τωρα αλλα μου ειπε οχι.....(το ηξερα οτι θα μου ελεγε οχι..........)μετα απο αυτο ημουνα πολυ σταναχωρημενος,εκλαιγα και ηθελα να πεθανω.........τωρα δεν ξερω τι θα κανω με αυτην την ρωσσιδα....μπορει να πρωσπαθησω λιγο ακομα επειδη την γουσταρω παρα πολυ......θα δω.......οι γονεις μου δεν ξερουν τιποτα για τιε ρωσσιδες και ουτε θα μαθουν.........μονο μερικοι καλοι φυλοι μου το ξερουν............δεν ξερω τι να κανω...........μερικες φορες θελω να πεθανω................
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40161 από senza paura στις 15 Ιουνίου 2007, 3:10μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Κατ' αρχήν καλώς ήρθες στην παρέα μας... Η γνώμη μου είναι να ξεχάσεις τις μεγαλύτερες... Τόσα υπέροχα κορίτσια υπάρχουν στην ηλικία σου, τι τις θες τις μεγαλύτερες; Κάνε σχέση με κοπέλες της ηλικίας σου και άσε τις μεγάλες... Επίσης μην τρελαίνεσαι που σε απορρίπτουν, είναι λογικό... Αυτές ως μεγαλύτερες θα θέλουν έμπειρους άντρες... Γι' αυτό όπως είπα βρες κοπέλα της ηλικίας σου...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40162 από Antre στις 15 Ιουνίου 2007, 3:17μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Φίλε έχεις πέσει στη παγίδα του κολλήματος... του χειρότερου μάλιστα... αυτού χωρίς ανταπόκριση

Όπως είπες για το πρώτο , ήταν έρωτας χωρίς ανταπόκριση... στην πραγματικότητα δεν είναι έρωτας, αλλά ακριβώς επειδή ήταν χωρίς ανταπόκριση και προφανώς δεν υποχώρησες εγκαίρως , έχουμε ένα συνδυασμό εγωισμού, αγαμίας και απαγορευμένου. Ο εγωισμός είναι υποσυνείδητος, λες ασχολήθηκα τόσο ας κάνω μαι προσπάθεια ακόμα... αυτό όμως οδηγεί στο να μην ασχολείσαι με άλλες άρα το κώλυμα μεγαλώνει... και στην τελική επειδή είναι και παντρεμένη, το όχι όλους τους ανθρώπους τους τραβάει (σκέψου ότι όταν ήσουν παιδί αν κάτι σου απαγόρευε ο γονιός τελικά θα ήθελες να το κάνεις)

Με την φίλη της κόλισες επειδή κάπου βαθιά μέσα σου σου θυμίζει το άλλο σου κώλυμα... ουσιαστικά είναι το ίδιο κώλυμα... βλέπεις είναι και αυτή 25 ετών, και αυτή έχει σχέση (αν και όχι παντρεμένη) και αυτή Ρωσίδα (πιθανώς να έχουν κάποια κοινά χαρακτηριστικά ως ίδια φυλή)είναι και αυτή σερβιτόρα. Και αυτό με τα λουλούδια δεν ήταν και ότι καλύτερο, όμως επειδή πραγματικά θέλω να σε βοηθήσω δεν θα σου πω πως να της την πέσεις

Φίλε μακρυά.... αυτό το κώλυμα δεν θα μπορούσε να ήταν χειρότερο (εγωισμός- χωρίς ανταπόκριση, πολύς καιρός, παντρεμένη - απαγορευμένο). Δεν υπάρχει άλλος τρόπος να την ξεπεράσεις παρά μόνο να μείνεις μακρυά της... και επειδή είσαι και 18 ετών ίσως να μην έχεις και πολλές εμπειρίες... Πάντως δεν πιστεύω ότι είναι έρωτας.. αν ήταν έρωτας ίσως μίλαγες λίγο διαφορετικά...

Τρεις λέξεις έχω να πω... μακρυά μακρυά μακρυά... δεν είναι έρωτας είναι άσχημο κώλυμα (και δεν είναι διαφορετικό... στην άλλη είναι η συνέχεια του προηγούμενου)

προφίλάλλα...
Μήνυμα #40166 από _neraidomania_ στις 15 Ιουνίου 2007, 8:09μμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
καλώς ήρθες!!! απο οτι καταλαβα εχεισ φαει κολλημα με ρωσσιδες ή με μεγαλύτερες. Κατα την γνώμη μου εφτασες στο σημειο που εφτασες (καπνισμα και ποτο) οχι για τον "ερωτα" αλλα απο την απορριξη(χιλοπιτα) που εφαγες. πρεπει να αναζειτησεις αλλου κοριτσι κοιτα γυρω σου παντα θα υπαρχει καποια να σε περιμενει μην μπλεκεις με μεγαλυτερες οι μικρες ειναι πιο τσαχπινες!!! κοιτα μποστα και κανονισε να τις ξεπερασεις

Για αρχη φτιαχτα με μια της ηλικιας σου και θα δεις πως εχετε πιο πολλα κοινα ενδιαφεροντα απο μια "γρια" θα περνας καλα.

Κι αν παλι εχεις φαει κολλημα με μεγαλυτερες τοτε τι να σου πω. Τουλαχιστον βρες μια normal, οχι παντρεμενη και χωρις γκομενο

Πιστευω να βοηθησα good luck!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40169 από Raspoutin στις 16 Ιουνίου 2007, 1:27μμ

Raspoutin

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/6/2007
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Φίλε David μην τρελαίνεσαι! Έχεις προηγούμενο με την άλλη Ρωσίδα γι' αυτό ξανάφαγες κόλλημα. Στην πραγματικότητα είναι απλά ενα απωθημένο και τίποτα άλλο!
Κατ αρχήν, όταν μια γυναίκα σου λέει οτι δεν σε θέλει, τότε τα λουλούδια και τα συναφή ζαρζαβατικά είδη φέρνουν το αντίθετο αποτέλεσμα απο αυτό που περιμένεις. Δείξε πραγματική αδιαφορία, βρες ενα Αγγλιδάκι κοκκινομάλικο με φακίδες, και ξεπάτωσέ το στην τσαπου. Ή, που θα σου έρθει η Ρωσίδα απο αντίδραση (άβυσσος η ψυχή της γυναίκας), ή, που θα έχεις κερδίσει την εμπειρία με την Αγγλιδούλα. Στην ηλικία σου πρέπει να κατουράς στο Dover και να καταβρέχεις στο Calais, και άσε τα κολλήματα για τους ηλεκτροσυγκολητές !!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40243 από lua-lua στις 18 Ιουνίου 2007, 11:47πμ

lua-lua

μέλος από: 15/6/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
δικιο εχετε ολοι σας.........
οπως λεει ο antre(κ ολοι σας γενικα)μαλλον δεν ερωτευτικα ποτε τις ρωσσιδες......μαλλον ετσι ειναι........απλως μου αρεσαν τοσο πολυ(υπερβολικα,δεν φανταζεσται)κ νομιζα οτι τις ερωτευτικα.........με την πρωτη ρωσσιδα ηταν εγωισμος υποσηνηδητος......δεν γουσταρα να φαω χιλιοπιτα κ επεμενα........οπως λεει και ο antre με την δευτερη ρωσσιδα κολλυσα επειδα βαθια μεσα μου μου θυμιζει την πρωτη ρωσσιδα........ειναι ακριβως το ιδιο κολυμα........απωθημενο............θα προσπαθησω να τις ξεπερασω και της 2...........ειναι κουκλες και οι 2 αλλα δεν μπορω να κανω τιποτα.............το κωλημα με την πρωτη ρωσσιδα το εχω ξεπερασει ουσιαστικα......το κωλημα τωρα το εχω με την δευτερη ρωσσιδα...........απλως ολο το κολυμα που ειχα με την πρωτη ρωσσιδα εφυγε και πηγε πανω στην φυλη της στην δευτερη ρωσσιδα...........ελπιζω να ξεκολυσω.........οσο για τα λουλουδια μονο σε αυτες τις 2 ρωσσιδες εχω στηλει λουλουδια.......σε καμια αλλη κοπελα δεν εχω ξαναστηλει λουλουδια......ελπιζω να ξεκολυσω με την δευτερη ρωσσιδα γιατι το κολυμα ειναι πολυ μεγαλο.........παει πολυ να φαω δευτερη συνεχομενη χιλιοπιτα..........αλλα τι να κανουμε τωρα?δεν πειραζει...........(στην πραγματικοτητα πειραζει παρα πολυ..............)τωρα ειμαι ελλαδα............στην αθηνα...........μπορει να κανω τιποτα με καμια ελληνιδα ξενη αλλα δεν ξερω εαν φυγει το κωλημα...........δεν πιστευω να φυγει το κωλημα εδω στην ελλαδα......εδω το κωλημα δεν μου εφυγε στην αγγλια που εχει πιο ομορφες κοπελες,θα μου φυγει στην ελλαδα???????????δυσκολο.............τωρα που ειμαι εδω στην ελλαδα αρκετες φορες μου ερχεται στο μυαλο η δευτερη ρωσσιδα.......σαν να μου λειπει.........σαν να εχω αναγκη να την δω.......δεν ξερω εαν με καταλαβενεται............και μερικες φορες ειμαι στεναχωρημενος και οι φυλοι μου,μου λενε τι εχω αλλα εγω δεν τους λεω........εδω στην ελλαδα κανενας φυλος μου δεν ξερει για τις ρωσσιδες...........λετε η δευτερη ρωσσιδα να εχει πει στην πρωτη ρωσσιδα οτι της την επεσα και αυτηνης και οτι της πηγα και αυτηνης λουλουδια??????τι νομιζετε???????μαλλον θα της το εχει πει αφου ειναι και φυλες........τι λετε εσεις?????????
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40244 από senza paura στις 18 Ιουνίου 2007, 12:07μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Φίλε, καλά θα κάνεις να της ξεπεράσεις και τις δύο και να αφήσεις τα ερωτηματικά του στυλ "λέτε να της πει ότι της την έπεσα" πίσω σου... Όπως είπε και ο Raspoutin βρες μια ωραία κοκκινομάλλα Βρετανίδα (οι αγαπημένες μου...) και άσε τις Ρωσσίδες... Το κόλλημα θα περάσει, don't worry... Και όσο είσαι στην Ελλάδα κάνε κάτι και εδώ, μην βυθίζεσαι στις σκέψεις σου και σκέφτεσαι τις Ρωσσίδες... Στο κάτω-κάτω, σας χωρίζουν 1200 μίλια!!!

ΥΓ: Υπάρχουν και εδώ ωραία κορίτσια, δεν συμφωνώ μαζί σου ότι στην Βρετανία είναι καλύτερα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40248 από Antre στις 18 Ιουνίου 2007, 1:36μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Στόχος σου τώρα είναι να απασχολήσε από άλλα πράγματα. Ότι πήγες διακοπές είναι καλό... αλλά μην μείνεις μόνο εκεί. Βρες κανένα χόμπι, πήγαινε να μάθεις χορό, να μάθεις kick boxing , γυμναστήριο... βρες μια δραστηριότητα που θα σε κάνει να ξεχνιέσαι.

Τώρα πλέον απλά πρέπει να το σκέφτεσαι όσο το δυνατόν λιγότερο. Ο χρόνος είναι το παυσίπονο της καρδιάς. Και όταν θα χει περάσει αρκετός χρόνος σίγουρα θα βρεις άλλη κοπέλα να τραβήξει το ενδιαφέρον σου. Άλλωστε τι πάει να πει χυλόπιτα; Χυλόπιτα είναι έκβαση μιας προσπάθειας... ή θα χεις επιτυχία ή θα φας χυλόπιτα... και για μένα άνδρας χωρίς να χει φάει χυλόπιτα δεν είναι πραγματικός άνδρας. Ο άνδρας πρέπει να κυνηγά αυτό που θέλει και όχι αυτό που του προσφέρετε (τα σίγουρα)... να χώνεσαι στις κουκλάρες μην μασάς... το πολύ πολύ να φας χυλόπιτα... αν όμως δεν φας χυλόπιτα θα περάσεις καλά , ενώ αν δεν πας καθόλου πάλι νηστικός θα μείνεις.. πρέπει να απομυθοποιήσεις την χυλόπιτα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40249 από Raspoutin στις 18 Ιουνίου 2007, 1:59μμ

Raspoutin

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/6/2007
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Συμφωνώ με τα παιδιά. Μην μας θίγεις τις Ελληνιδάρες! Υπάρχουν και εδώ κοπέλες άψογες, με καλό γούστο, όμορφες, που ξέρουν τι θέλουν. Πολύ σωστός και ο Antre στο θέμα της επιλογής, μην το ρίξεις στην ..σαβουρογαμία. Όσο κι αν σου φανεί περίεργο, ένα έξυπνο και στυλάτο πέσιμο σε μια γυναίκα-θεά, σου δίνει πάρα πολλές πιθανότητες επιτυχίας γιατί οι άντρες κομπλάρουν και δεν τους την πέφτουν.
Φυσικά και έχουν μιλήσει μεταξύ τους οι Ρωσίδες, μην είσαι αφελής, όσο για το ότι είναι όμορφες, είναι λογικό, αφού δουλεύουν σε μπαρ είναι επιλεγμένες. Αγνόησέ τες, και πάμε παρακάτω!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40268 από dr.dre στις 18 Ιουνίου 2007, 5:47μμ

dr.dre

Εικονίδιο
μέλος από: 18/6/2007
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας.σημερα εγινα μελος στην παρεα σας.τιμη μου.συμφωνω μαζι σας οτι πρεπει να χωνομαστε στις κουκλαρες.οπως μα λεει ο Raspoutin ενα εξυπνο και στυλατο πεσιμο σε μια γυναικα-θεα δινει πολλες πιθανοτητες επιτυχιας.οκ εγω λεω στον david(lua-lua)να μην τα παρατησει!!!!!οπως μας λεει και ο ιδιος την πρωτη ρωσσιδα την εχει ξεπερασει καπως και το κολημα τωρα ουσιαστικα το εχει με την φυλεναδα της.οταν γυρισεις με το καλο πισω στην αγγλια πηγενε και ξαναπεστην στην δευτερη ρωσσιδα,σε αυτην δηλαδη που εχεις τωρα το κολημα.οπως λεει και Raspoutin χρειαζεται ενα εξυπνο και στυλατο πεσιμο.εγω δεν εχω τοσο μεγαλη εμπειρια για να σου πω τον τροπο.ο antre και ο Raspoutin θα ξερουν να σου πουν.εγω παντως σε παραδεχομαι που την επεσες σε αυτες τις 2 ρωσσιδες.εισαι 18 και αυτες 25 και εσυ δεν κολησες.και πηγες και λουλουδια.μπραβο σου!μαγκια σου!αλλος στην ηλικια σου δεν θα το εκανε.εγω λεω παιδια να πουμε στον david ενα εξυπνο και καλο πεσιμο για να ρυξει την δευτερη ρωσσιδα.εαν την ρηξεις δεν φανταζεσαι ποσο πολυ θα ζηλεψει η πρωτη ρωσσιδα.και μην σε νοιαζει που η δευτερη ρωσσιδα ειπε στην πρωτη ρωσσιδα οτι της την επεσες και σε αυτην...σου ειπα,μαγκια σου.εγω σε παραδεχομαι.ας μας πει κανενας ειδικος απο γκομενες ενα εξυπνο και στυλατο πεσιμο για να ρυξει ο david την δευτερη ρωσσιδα.δεν εχεις να χασεις τιποτα.η θα φας αλλη μια χυλοπιτα(και τι εγινε)η θα περασεις τελεια με την δευτερη ρωσσιδα.ας μας πει καποιος κανενα εξυπνο ακι στυλατο πεσιμο.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login