Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Στις πιο σημαντικές επιτυχίες της ζωής σου θα είσαι μόνος.
Τρίτη, 7 Μαΐου

γιατι σε εμενα!!!!!!!!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #40873 από _neraidomania_ στις 13 Ιουλίου 2007, 8:12μμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
Πριν ενα χρονο τα ειχα φτιαξει με ενα παιδι ο οποιος με τρελαινει (εχει κατι ματαρες)ειναι ο μονος γλυκουλης που δεν με εχει ξενερωσει ποτε. Μετα απο 2 μηνες χωρισαμε για μαλακιες ή μαλλον μας χωρισε ο αδερφος του που με γουσταρει. Εγω εχω ξεκαθαρησει στον αδερφο του οτι μου αρεσει ο αδερφος του. Δεν χαθηκαμε ομως αυτος το ξερει οτι τον γουσταρω και εγω ξερω οτι με γουσταρει.

Οταν μου μιλαει με κοιταει παντα στα ματια και εγω δεν ξερω τι να κανω συνηθως κοκκινιζω χωρις να το καταλαβω και εκεινος μου λεει γιατι κοκκινισες και τετοια(εχει τοσο οραια ματια

Πριν 3 μηνες είπα να του την πεσω σε καθε διαλειμμα τον κοιταζα καρφοτα, οσπου μια μερα πηγα και τον ρωτησα ποια γουσταρει δεν μου απαντησε και εγυγε χωρις καν να μου απαντησει!

Την επομενη μερα τσακοθηκα με την κολλητη μου αγρια και ειχα τα νευρα μου και ερχεται αυτος με ενα χαμογελο ως τ'αφτια και μου ειπε οτι θελει να τα φτυιαξουμε και εγω η ηλιθια του ειπα χεστηκα ειμα Β Λ Α Μ Ε Ν Η

Ευτηχως μιλαμε οπως παλια και νομιζω οτι μου την ξαναπευτει

τι να κανω???????????????
προφίλάλλα...
6
Μήνυμα #40875 από senza paura στις 13 Ιουλίου 2007, 9:51μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Από αυτά που λες μου φαίνεται πολύ καλός τύπος... Είναι ειλικρινής αφού σε κοιτάει στα μάτια... Το μόνο μου παραξένεψε είναι όταν τον ρώτησες ποια του αρέσει και έφυγε... Αλλά το έκανε γιατί πίστεψε μάλλον ότι νομίζεις πως δεν σε θέλει και στεναχωρήθηκε, δηλαδή ασήμαντο γεγονός...
Εσύ πάλι τον θέλεις σαν "τρελή", άρα, δεν καταλαβαίνω γιατί θέλεις την συμβουλή μας... Όταν σου ζητήσει να τα φτιάξετε, δέξου...

ΥΓ: Κακώς όμως τον "έβρισες" όταν σου ζήτησε να τα φτιάξετε... Ένα συγγνώμη δεν βλάπτει...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40876 από _neraidomania_ στις 14 Ιουλίου 2007, 12:15πμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
το θεμα ειναι οτι μου τα εχει ζητσει 3 φορες και μονο την μια φορα τα φτιαξαμε και δεν νομιζω πως θα το κανει για 4η φορα γιατι ειναι λιγο ντροπαλουλης.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40877 από senza paura στις 14 Ιουλίου 2007, 12:28πμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Τρεις φορές!; Δεν τον "βλέπω" ντροπαλό! Πλάκα κάνω... Δεν θα έχει και άδικο να αγχώνεται και να το σκέφτεται... Αν δεν είσαι ο τύπος του κοριτσιού που παίρνει αυτό που θέλει, δηλαδή να του μιλήσεις εσύ, δείξ' το του... Προσωπικά δεν θα με "κόμπλαρε" να μου πει ένα κορίτσι πως αισθάνεται αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να το κάνεις εσύ... Λες ότι είναι ντροπαλός... Απλώς δείξε του ότι αισθάνεσαι κάτι γι' αυτόν και αν όντως του αρέσεις, θα σου μιλήσει...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40878 από .OBLIVION στις 14 Ιουλίου 2007, 12:29πμ

.OBLIVION

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2007
μηνύματα: 95 αποδεκτές 0
Κοιτα μαλλον κοματακι δισκολο να στα ζητησει 4η φορα..
Που επεισης σειμενει 3 χειλοπιτες ετσι??Ε με τι θαρος ο ανθρωπος να ξαναερθει?Αμα ειναι κ ντροπαλος...χανομαστε...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40881 από provoskida στις 14 Ιουλίου 2007, 10:43πμ

provoskida

banned
μέλος από: 18/3/2007
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
Οταν σου ειπε "θελω να τα φτιαξουμε" γιατι δεν του ειπες "Τα μαλλια μας?!" (με ναζι)

Αχ αυτη η νεολε(ρ)α που κυκλοφορει συνεχεια αχτενιστη...

Στις τρεις φορες του εκατσες την μια. Ποσοστο επιτυχιας 33%!

Καλα ειναι ρε, μπορει και να ξαναρθει...

Ασε τους αλλους να λενε. Ψηστου το ψαρι στα χειλη (μιλαει το θυληκο μεσα μου τωρα...) Κρυο-ζεστη, ζεστη-κρυο... μεχρι να αγανακτησει ο ανθρωπος και να παει με καμια μπουχεσα χοντρη να βγαλει τ΄απωθημενα του.

Βουρρρρ ρεεεεε...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40884 από Antre στις 14 Ιουλίου 2007, 12:58μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Ε ρε παιδούλες που το παίζεται γυναίκες και βασανίζετε τα αγοράκια. Μα όσο θυμωμένη και να είσαι... εφόσον τον γουστάρεις χέστηκα δεν σου βγαίνει να πεις... και ήταν και χοντρή μαλακία γιατί εσύ τον προκάλεσες (με τις ματιές κλπ). Πλέον δεν θα παίρνει σοβαρά κανένα είδος φλερτάρισμα, μπορεί να σε θεωρεί την κοπέλα που προκαλεί για να προκαλεί

Και από που και ως που ντροπαλός; Δηλαδή τι νομίζετε ρε κορίτσια, ότι τα αγοράκια είναι μαλάκες και θα γίνεται πάντα αυτό που θέλετε; Δηλαδή πόσες χυλόπιτες πρέπει να φας για να αρχίσεις να νιώθεις κατώτερος;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40889 από _neraidomania_ στις 14 Ιουλίου 2007, 7:21μμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
Το ξέρω ότι έκανα μεγαλη βλακεια. Την επομενη μερα πηγα να του μιλησω και με εγραψε κανονικα (στο τσακ δεν με εβρισε που αν το εκανε δικιο θα ειχε)

ΥΓ: στο 1ο post εχω κανει κατι ορθογραφικα που βγαζουν ματι.   Μαθαινω τυφλο συστημα και γι' αυτο μπερδευω μερικα γραμματα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40903 από anon75432 στις 15 Ιουλίου 2007, 9:07πμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Εχεις κανενα κοινο φιλο με αυτον?
Αφου το προβλημα ειναι οτι εχει πληγωθει με 3 χυλοπιτες απλα το μονο που πρεπει να κανεις ειναι να τον κανεις σιγουρο οτι θα πεις ναι.
Συνεπως μην κανεις κλεφτες ματιες κλπ πλεον γιατι θα μπερδρευτει και πες το μεσω φιλης/φιλου(προτιμοτερο το 2ο):
πχ. η ταδε ηταν τωρα τελευταια αγχωμενη με το ταδε θεμα και τωρα που ειναι καλυτερα εχει τυψεις που εφαγες χυλοππιτα, σιγουρα αξιζει να ξαναπροσπαθησεις...(το νοημα να ειναι αυτο)
Αν κοινος φιλος δεν υπαρχει απλα κανονισε να το μαθει αυτο η κατι παρομοιο "τυχαια" ο φιλος η ο ιδιος.

Παντως αυτα που κανετε(κοριτσια) δεν βγαζουν λογικη. Βλαμενη δεν εισαι αλλα ας πουμε γενικα χυλοπιτα σημαινει:ας'το, οχι
Ο τυπος εχει φαει 3 και τον θελεις...
Δεν ακουγεται λιγο τρελο????????Αν εχει φαει 3 παντως δεν μπορει, στη μια θα κολλησουμε??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40910 από TzhmhS στις 15 Ιουλίου 2007, 1:31μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Kopelia mn skeftesai tp kantou Ntouuuuuuuuuuuuuuuuuuuu re!!!!!!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login