Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί παρά την ελευθερία του λόγου υπάρχουν λογαριασμοί τηλεφώνου;
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Πως να το πω με στυλ?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #40888 από anon75432 στις 14 Ιουλίου 2007, 6:18μμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Γεια σας,ειμαι καινουργιος και εχω μια ερωτηση να κανω:
πρωτον το πεος ποτε σταματα να μεγαλωνει???σε ποια ηλικια περιπου δηλαδη...τωρα θελω να ζητησω μια συμβουλη. ειμαι φιλος με μια κοπεκα απο πολυ μικρος και ειμαι σιγουρος οτι με γουσταρει, ενω παραλληλα ασχετα με το οτι ειναι θεα την γουσταρω κι εγω... αυτη ειναι τωρα τελευταια σε μια παρεα(την οποια αντιπαθω τρελα) και ετσι ειναι δυσκολο για μενα να την συναντησω μπας και γινει κατι...τι να κανω? να της το πω απο τηλ. η μηνυμα δεν λεει με τιποτα μα με τιποτα οποτε ψαχνω μερος χρονο και τροπο ετσι ωστε να της πω οτι θελω να της πω!!!Απαντηστε παρακαλω γρηγορα γιατι τα χρονικα περιθορια κατα τα οποια θα ειμαι Αθηνα ολο και μικραινουν...
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #40890 από _neraidomania_ στις 14 Ιουλίου 2007, 7:30μμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

για το πρωτο δεν ξερω να σου απαντησω, αλλα για το 2ο σου λεω να της στειλεις 1 μυνημα και να της πεις οτι θες την δεις καλυτερα σε καποια καφετερια. Και πες της οτι θες. αφου σε γουσταρει λογικα θα δεκτει(στα κοριτσια αρεσει να τους τα ριχνουν στη μουρη). Αν σου πει οχι δεν πειραει και χιλοπιτες για να τρωγονται ειναι εξαλου θα κερδισεις και εμπειρια.

ορμαααααα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40893 από anon75432 στις 14 Ιουλίου 2007, 8:28μμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
NAI APLA TO THEMA EINAI OTI EGW AUTHN THN AGAPAW DEN THN GOUSTARW APLA KAI GENIKA OTAN TA EFTIAXNA ME ALLES HTAN APO SCHOOL KAI HKSERA TI NA KANW POU NA THN BRW KLP...
TWRA OMWS STH SYGEKRIMENH DEN KSERW TI AKRIBWS N KANW ETSI WSTE NA EINAI TELEIO...EGW GENIKA DEN KOLONW ARKEI NA EXW TROPO...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40894 από anon75432 στις 14 Ιουλίου 2007, 8:30μμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
TO GOUSTAREI TO LEW EPEIDH MOU TO EIXE PEI KAIRO PRIN.ALLA KA ITWRA TO BLEPW OTI FLOGA YPARXEI.THANKS KAI PERIMENW NEA SYMBOULH!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40896 από provoskida στις 14 Ιουλίου 2007, 11:16μμ

provoskida

banned
μέλος από: 18/3/2007
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
Προς Θεου οχι τηλεφωνο! Καποια πραγματα δεν λεγονται απο το τηλεφωνο. Και ουτε με μυνημα (α, ρε τεχνολογια τι μας κανεις)

Παρτην τηλεφωνο ομως... για να πατε για ενα καφεδακι βρε αδερφε!

Σκεφτηκα τα εξης ΑΚΥΡΑ τρικ.

Εκει που θα πιασετε την κουβεντα με τον καφε (γιατι να σας σερβιρουν τσιπουρα σ΄αυτην την ηλικια χλωμο...) της σκας κατι ματιες καρφωτες και της λες π.χ. ποσο ωραια ματια εχει (προσεχε μην σου ξεφυγει κανα βλεφαρο στο στηθος). Κλισε ατακα, αλλα στα 14 παιζει να πιανει ακομα... Οπως και να εχει της λες αυτα που θελει να ακουσει (πανω κατω αν την ξερεις, ξερεις και τι καπνο φουμαρει) Σε καμια περιπτωση δεν της λες οτι:

α. Η παρεα της ειναι ξενερωτη
β. Την αγαπας, ακομα κι αν το εννοεις. Υυπαρχει κινδυνος να μην σε πιστεψει γιατι ολες πιστευουν πως αυτα δεν λεγονται απο τοσο νωρις και αλλες τετοιες αηδιες... (λες κι αν πεις ενα "σ΄αγαπω" τους ταζεις γαμο)
γ. Παχυνε.

Ρωτησε την μπουρδες οπως τι ζωδιο ειναι...
Δειξε ενδιαφερον για τα προσωπικα της, μην μιλας, κανε πως ακους ακομα και αν ολα οσα σου λεει σε αφηνουν παγερα αδιαφορο.

Μην αφησεις με τιποτα να πληρωσει τον λογαριασμο, οσο κι αν επιμενει. Αν σε πεισει, μπορει μεν να περασει το δικο της αλλα αν δεν πληρωσεις εσυ παιζει να σκευτει "δεν ειναι τζεντλεμαν" Σχιζοφρενεια, ξερω... αλλα ετσι ειναι!

Ολα τα παραπανω ειναι ξαναλεω τρικ.

Η μαγκια φιλαρακι ειναι να μην χρησιμοποιησεις τρικ. Να πας εκει και να εισαι εσυ, ο πραγματικος σου εαυτος και με αυτον να διαλεξεις την καταλληλη στιγμη και να της πεις κατι σαν "Σε σκευτομαι συνεχεια και ηθελα να σου πω... (απο δω και περα με δικα σου λογια)"

Αν σου αξιζει θα κατσει. Αν δεν, το ξεχνας οσο πιο γρηγορα μπορεις και πας γι΄αλλα.

Και μην μου αγχωνεσαι με την χυλοπιτα.

Εισπνοες...
Εκπνοες...

Να μην σου πω να ευχεσαι να φας οσο πιο πολλες πιτες μπορεις τωρα που εισαι μικρος ακομα για να εισαι χαλαρος μετα που θα της τρως οταν μεγαλωσεις... Γιατι δεν μπορεις να φανταστεις τι σε περιμενει.

Η γυναικα ειναι σκληρος ανθρωπος...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40897 από anon75432 στις 15 Ιουλίου 2007, 12:00πμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
megale eisai theos xylopites den fobamai genika apla einai paidikh filh auto mono fobamai...ena deutero prob einai to oti einai sunexws eksw kai einai duskolo na kleisw "randez-vous" me proeipothesh na eimaste monoi...twra tha thn parw thl. kata th mia etsi wste na kananisw. to mall pisteuete einai kalos proorismos???(cinemadaki sthn [paizei kamia klh tainia hpali tis idies malakies?],cafe kai meta h...protash)to kolpo me ta zodia den einai polu akyro?dhladh poios asxoleitai me auta?(xwris parekshghsh gia autous pou asxoloudai)einai paratrabhgmeno na thn filhsw ekeinh th stigmh an pei nai?????
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40902 από Antre στις 15 Ιουλίου 2007, 4:35πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Νομίζω ο provoskida σου έδωσε γαμάτες οδηγίες αλλά με μια μικρή ένσταση. Αν πέσει τσακωμός για το ποιος κερνάει, καλύτερα να μην κεράσεις... είναι ξενέρα... μόνο αν πληρώσεις με τρόπο.

Όσο για το πότε θα τη φιλήσεις κλπ... σκέψου μόνο ένα πράγμα , αν δεν περπατήσεις δεν προχωράς... δηλαδή , επειδή το πιο πιθανό είναι να διστάσεις καλύτερα να κάνεις κίνηση παρά να το αφήσεις. Μη σου πω ότι ένα αιφνίδια φιλί είναι ότι καλύτερο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40905 από anon75432 στις 15 Ιουλίου 2007, 9:53πμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Ολα αυτα για εισαγωγη ειναι οντως γαματα,το κυριως μερος ε που θα παει θα μου'ρθει εκεινη τη στιγμη...επιλογο ομως?
οταν εισαι εξω και φας χυλοπιτα τι κανεις????????????????????????????????
Αυτο πιστευω ειναι το κακο με την χυλοπιτα(η μετα-χυλοπιτα σχεση)----μπρρρ αχρειαστη να ειναι η συμβουλη σας σε αυτο...

ΥΓ.1.να την αφησεις συξηλη και να φυγεις (ειδικα την περιπτωση μου γνωριμιας 8 ετων και βαλε)..........οχι
2.να της πεις:αλλα νεα?...........οχι(lol)
3.να το βουλωσεις και να περιμενεις απο αυτην αντιδραση(πως πας ξυπολυτος στα αγκαθια φιλε?)...........οχι
4.να της δωσεις λογο για επομενο βημα(τι σκατα αντρας εισαι χωρις πρωτοβουλιες?)..............οχι
εεεεε λοιπον τι γινεται?(sorry για το εεεεε αλλα οπου να'ναι απανταει στην πρoταση για να τα πoυμε και θελω επειγοντος απαντηση για να ειμαι σιγουρος
ΥΓ2.οποιος διαβασει το μηνυμα αυτο παρακαλειται να εκφρασει τη δικη του γνωμη και αν δεν το κανει... να το ξανασκεφτει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40916 από Antre στις 15 Ιουλίου 2007, 4:08μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Φιλαράκι συμβουλή για το τι θα κάνεις αν φας χυλόπιτα δεν σου δίνω... μην την φοβάσαι τη χυλόπιτα... αν σκέφτεσαι τι θα κάνεις αν φας χυλόπιτα... τότε λόγω φόβου και χαμηλής αυτοπεποίθησης θα φας χυλόπιτα. Μα και να φας χυλόπιτα σιγά την καταστροφή... δεν έπεσε δα και πυρηνική βόμβα ώστε να σου δώσω οδηγίες που να κρυφτείς, τι να τρως... οδηγίες για επιβίωση...

Άσε που το πιο πιθανό είναι να μην φας χυλόπιτα... σε αυτή την ηλικία δεν τις έχουν χωθεί πολλοί, οπότε αν κάνεις κίνηση να την φιλήσεις αφού έχετε βρεθεί δίπλα δίπλα το πιο πιθανό είναι να ανταποκριθεί... μόνο μια έμπειρη γυναίκα μπορεί να συγκρατήσει τον εαυτό της από ένα αιφνίδιο φιλί (την αιφνιδιάζεις... δεν δρα με σκέψη, δρά με ορμές)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40917 από senza paura στις 15 Ιουλίου 2007, 4:46μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Καλως όρισες ArisMas... Λοιπόν... Ο provoskida σου έδωσε υπέροχες συμβουλές... Με την κοπέλα γνωρίζεστε καιρό, άρα ξέρεις καλά τι δεν της αρέσει για να μην το κάνεις... Μην της πεις από τηλέφωνο ότι σου αρέσει, θα κάνεις κακή εντύπωση γιατί θα πιστέψει ότι δεν έχεις θάρρος και αυτοπεπεοίθηση πράγμα που δεν αρέσει στις γυναίκες...
Διαφωνώ στην να μην της πεις ότι την αγαπάς... Προσωπικά αυτό έκανα και με την κοπέλα μου...
Να την κοιτάς στα μάτια όταν θα της μιλάς... Σε συμβουλεύω να μην "σχεδιάσεις" τι θα της πεις, μην μάθεις κανένα "κατεβατό", γιατί θα το ξεχάσεις λόγο άγχους και δεν θα ξέρεις τι να πεις, θα λες "εεε..."...

ΥΓ: Χρήσιμο tip: για να πληρώσεις τον λογαριασμό, κάνε πως πας τουαλέτα και πλήρωσε τότε... Θα κάνεις πολύ καλή εντύπωση...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login