Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Λατρεύω τα παιδιά. Ειδικά όταν κλαίνε, γιατί τότε κάποιος τα απομακρύνει.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μου την έπεσε ξαφνικά

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41006 από senza paura στις 18 Ιουλίου 2007, 12:15πμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Μου συνέβη κάτι που δεν περίμενα... Σήμερα όταν ήμουν στο γυμναστήριο, ήρθε μια κοπέλα με την οποία ως τώρα είχαμε φιλικές μόνο σχέσεις και με φίλησε ξαφνικά... Χωρίς να πει τίποτα... Εγώ, δεν ξέρω γιατί ανταποκρίθηκα... Δεν έγινε τίποτα περισσότερο ακόμα... Το θέμα είναι ότι έχω σχέση με μια κοπέλα που την αγαπάω τρελά... Αυτή από το γυμναστήριο είναι μεν πολύ όμορφη αλλά δεν νιώθω τίποτα γι' αυτήν, μόνο σωματική έλξη... Αυτό πιστεύω συμβαίνει γιατί έχω να δω την κοπέλα μου αρκετές εβδομάδες μιας και λείπει στην Βρετανία (είναι από εκεί)... Τι να κάνω;
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #41008 από provoskida στις 18 Ιουλίου 2007, 12:30πμ

provoskida

banned
μέλος από: 18/3/2007
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ωχχχχ...

Τωρα φιλαρακι, εμπλεξες τα μπουτια σου ΠΟΛΥ ασχημα.

Σε νιωθω.

Αντε να πω δικαιολογεισαι. Η δικια σου ειναι μακρυα, εχεις να αγγιξεις θυληκο καιρο... absolvo te.

Αλλα... (παντα υπαρχει αλλα) μεχρι εκει.

Πως θα σου φαινοταν αν η κοπελα σου ειχε την ιδια εμπειρια? Τι θα ηθελες να κανει?

Η απαντηση στην τελευταια ερωτηση ειναι αυτο που "πρεπει" να κανεις εσυ.

προφίλάλλα...
Μήνυμα #41010 από senza paura στις 18 Ιουλίου 2007, 12:43πμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Έχεις δίκιο ρε provoskida αλλά μου είναι πολύ δύσκολο να αντισταθώ... Μέχρι σήμερα, δεν την είχα "προσέξει" σαν γυναίκα, μόνο σαν φίλη... Θα προσπαθήσω να την αποφεύγω για να μου περάσει... Αλλά είναι δύσκολο...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41011 από provoskida στις 18 Ιουλίου 2007, 12:43πμ

provoskida

banned
μέλος από: 18/3/2007
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
Κι επισης αν θες να συγχωρεθουν οι αμαρτιες σου, αντι για μετανοιες, προτεινω να μαζεψεις κανα φραγκο να παρεις ενα εισητηριο και να πας να δεις το κοριτσι σου.

Μην της πεις τι εγινε και σε στειλει πισω στην Ελλαδα σουμπιτο...

Ευκαιρια να ξεφορτωσεις λιγο και να της δειξεις και ποσο την αγαπας.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41012 από senza paura στις 18 Ιουλίου 2007, 12:49πμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Το θέμα δεν είναι τα λεφτά... Όχι μόνο πάω στην Βρετανία, κάνω και τον γύρο του κόσμου 7 φορές... Απλώς είναι πολύ δύσκολο να φύγω τώρα, έχω συνεχώς προπονήσεις και θα πάω και Ιταλία σε 3 εβδομάδες... Πάντως όντως δεν το αξίζει κάτι τέτοιο... Αυτή ποτέ δεν θα μου έκανε κάτι τέτοιο... Αλλά όπως ξαναείπα, είναι δύσκολο να αντισταθείς...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41013 από provoskida στις 18 Ιουλίου 2007, 12:59πμ

provoskida

banned
μέλος από: 18/3/2007
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
Ε, τοτε καντης ενα δωρο-εκπληξη (τα εισητηρια να ερθει αυτη εδω)

Χρειαζεσαι επιγοντως γυναικα φιλαρακι. Να σε δω τι θα κανεις την επομενη φορα που εκτος απο φιλακι η αλλη θα σε βαλει κατω και θα σε κανει γλυφιτζουρι...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41015 από senza paura στις 18 Ιουλίου 2007, 2:00πμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Ναι, δεν ξέρω όμως αν θα κρατηθώ την επόμενη φορά... Και άλλες φορές μου την έχουν "πέσει" κορίτσια αλλά όχι τόσο έντονα, και ούτε εγώ ανταποκρινόμουν... Δεν έχω μάτια γι' άλλη... Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό... Αυτό με τα εισητήρια θα το κάνω, θα της τα στείλω, αλλά δεν ξέρω αν θα μπορέσει να έρθει...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41019 από anon75432 στις 18 Ιουλίου 2007, 7:20πμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Μιλησες καθολου με την φιλη σου?
Εξηγησε της ολα τα παραπανω γιατι ποιος ξερει μετα απο αυτο θα παραμεινει φιλη σου?
Αν δεν σε ενδιαφερει ακυρο...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41023 από senza paura στις 18 Ιουλίου 2007, 12:29μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Παιδιά έχω νέα... Σήμερα το πρωι μίλησα με την κοπέλα από το γυμναστήριο και της είπα ότι δεν νιώθω τίποτα γι' αυτήν και ότι το χθεσινό φιλί δεν σήμαινε τίποτα για 'μενα... Το κακό είναι ότι αυτή άρχισε να κλαίει και να λέει ότι την κορόιδεψα! Στεναχωρήθηκα που την είδα έτσι και την αγκάλιασα αλλά δεν νομίζω πως φταίω εγώ, στο κάτω-κάτω αυτή με φίλησε... Τώρα φοβάμαι μην πει τίποτα στην κοπέλα μου και μας τα χαλάσει από το τίποτα... Μήπως είναι καλύτερα να της το πω εγώ; Νομίζω θα καταλάβει...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41024 από Antre στις 18 Ιουλίου 2007, 12:39μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Όχι μην της πεις τίποτα. Γιατί ακόμα και αν τελικά δεν χωρίσετε θα είναι συνέχεια στη καχυποψία
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login