Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Συμπέρασμα είναι το μέρος όπου σταματάμε όταν κουραστούμε να σκεφτόμαστε.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Φλασια στον αφλαστο...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41093 από .OBLIVION στις 20 Ιουλίου 2007, 8:22μμ

.OBLIVION

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2007
μηνύματα: 95 αποδεκτές 0
Λοιπον δεν νομιζα οτι θα εφτανα σε αφτο το σημειο..αλλα ναι!!Χρειαζομε ΕΠΙΓΟΝΤΩΣ βοηθεια...
Ακουστε πως εχει το θεμα....
Λοιπον εχω μακρια μαλλια μελαχρινος δεν με λες κ ασχημο.
Πηγαινω γυμνασιο ,και δεν εχω φαει ποτε μ κολημα με κοριτσι.Γενικα δεν με τραβαει καμια να πεσω να χτιπιεμε...Σημερα ομως,καταλαβα οτι κατι δεν παει καλα...
Λοιπον φοραγα μια βερμουδα(αυτα τα σορτσακια-ζτιν τα λιγο μακρια),μια μαυρι μπλουζα κ αθλητηκα.Μια χαρα για καθημερινη χρηση.Με ειχε στηλει η μανα μ για να παρω ρολο να ψησει.
Κι ετσι οπως γυριζα, βλεπω μια παλια μ σημμαθητρια,ωρεα,ξανθια,μια χαρα κοπελα.Και εκει επαθα το φλασαρισμα.....καταλαβα την κατασταση μου...τα αθλητικα ηταν χαλια,η μπλουζα δν πηγενε,κ ΚΡΑΤΑΓΑ ΕΝΑ ΡΟΛΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ!!
Εμεινα.Ειπα ----(το ονομα μ) εισαι χαλια πως να πω 1 γεια?
Μπορεσαν με δυσκολεια κ βγηκαν οι λεξεις....
Ηταν επεισης μανα κ αδελφη διπλα....γενικα με αυτην την κοπελια οταν παω να μιλισω κατι παθαινω...
Λοιπον   θελω βοηθεια.Τωρα ειμαι συνεχια να δοκιμαζω ρουχα,
να λεω οχ θεε μου, γενικα να ειμαι καπως.Σκεφτομε οτι αν κ ειμαι σχετικα καλος,κατι δεν παει καλα...
Τι τρεχει?????(Μην μου πει κανεις κανα ''ερωτας'' κ του βαλω το ποστ στην μουρη να το φαει).
Βοηθεια.Αλλαζω συνεχεια λουκ κ πιστευω πως βελτιονομε στον ρουχισμο,που ποτε δεν μου αρεσε...αλα ειμαι τοοσο γκαντεμης που οταν την συνανταω ειμαι ητε μετα τον Νασοπουλο,ητε μετα απο καμια παγοτομαχη(μην ρωτατε δεν θελετε να ξερετε)
μετα απο μπουγελο...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41094 από .OBLIVION στις 20 Ιουλίου 2007, 8:24μμ

.OBLIVION

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2007
μηνύματα: 95 αποδεκτές 0
Επεισης θα λειπω το Σβατοκυριακο θα γυρισω Δευτερα.Τοτε θα δω αν εχει απαντησει κανεις
προφίλάλλα...
6
Μήνυμα #41097 από senza paura στις 20 Ιουλίου 2007, 9:42μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Νιώθεις έτσι γιατί σου άρεσε πολύ (μάλλον για πρώτη φορά φορά ένα κορίτσι... Φυσιολογική αντίδραση... Στην ηλικία μας πιστεύουμε ότι όλα πάνω μας είναι χάλια, πράγμα που δεν ισχύει...
Τώρα τι να κάνεις... Να είσαι ο εαυτό σου, μην αλλάξεις στυλ... Αυτός είσαι... Πάντα υπάρχουν όμως περιθώρια εξέλιξης ... Ας πούμε καλό είναι τα ρούχα να είναι περιποιημένα, καινούργια κτλ, αλλά να μην σε αγχώνει καθόλου αυτό... Απλώς να σκέφτεσαι ότι με αυτό "κερδίζεις πόντους" στα μάτια της... Σε καμία περίπτωση όμως μην αλλάξεις το στυλ σου για ένα κορίτσι...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login