Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σάββατο, 4 Μαΐου

Ανάμεσα σε μια φίλη και ένα αγόρι

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #42826 από Paulie στις 11 Σεπτεμβρίου 2007, 7:30μμ

Paulie

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2007
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Hello there!
Thelo na sas grapso to provlima mou pou einai to eksis:
Ego k i kolliti mou edo kai 3 mines pame s ena magazi.Enas pou doulevei ekei,arxise na tis aresei.Emena tote katholou.Aftos,einai 22 xronon,kai emeis mono 15!Afou ton kseperase ligo i kolliti mou,arxise na mou aresei emena.Ospou tora,eimai trela erotevmeni mazi tou...Se ekeini den to xo pei,alla den boro kai na ton flertaro brosta tis!!I thesi mou einai poly dyskoli.Eimai trela erotevmeni.........
Philia
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42827 από Antre στις 11 Σεπτεμβρίου 2007, 8:01μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Δεν νομίζω ότι είσαι ερωτευμένη. Μάλλον το ότι είναι μεγαλύτερος και το σχετικά διαφορετικό στυλάκι και τρόπος σκέψης και επικοινωνίας είναι αυτό που σε κανε να κολύσεις.

Σε κάθε περίπτωση, τι κοινό μπορεί να έχει ένα παιδάκι με έναν άνδρα; Σου μιλάω άνδρας 22 ετών και εγώ και βλέπω ότι δεν υπάρχει επικοινωνία μεταξύ εμένα και 15 ετών κοριτσάκια. Δηλαδή υπάρχει αλλά μάλλον μοιάζει περισσότερο με του κατά πολύ μεγαλύτερου ξαδέρφου με την πολύ μικρότερη ξαδέρφη παρά με επικοινωνία ετερόφυλων.

Γνώμη μου είναι, εφόσον δεν βλέπω να υπάρχει κάτι που να αξίζει, μην κάνεις . Γιατί αφενός θα σπαστεί η φίλη σου, αφετέρου δε και κυριοτέρο μάλιστα δεν υπάρχει κάτι... απλά χτύπησε λίγο το ρολόι σου, αυτό είναι όλο.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42828 από ksanthoulla στις 11 Σεπτεμβρίου 2007, 9:11μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
halow..antre 1on min les pote oti enas 22 den mporei na epikoinwnei me koritsakia.twra pia ta koritsakia sta 15 einai wrimes gynaikes re.pou zeis?egw se diavevewnw oti persi 16 imoun kai eixa sxesi me 22.kai propersi me 24.kai twra 8a m peis oti i8elan mmono avto..kai egw 8a s pw,an i8elan avto 8a pigenan se megalyteres.ela mou nte pou ontws noiazontan.exei 25xronous p kanoun sxeseis me 16xrones.exei omws kai 25xronous p den vlepoun kan tes 17xrones san gynaikes(o logos p den eimaiu mazi me avton p agapaw)opws s eipa.o ka8enas me tis protimiseis tou...


oso g to 8ema sou agapiti paulie,an kai mono 2 xronia megalyteri min prodwseis tin kolliti sou g kanena agori.na stamatiseis na pigeneis se ekeino to magazi,3exase oti yparxei.stin arxi ligo dyskolo 8a einai ontws..alla meta epd einai aplws ena mikro kollima@(kamia sxesi me t diko mou:))8a ton 3exaseis..
pisteyeme...den 8a er8ei avtos na s sta8ei sta dyskola...alla 8a to kanei i kolliti sou..
tin kolliti s tin gnwrizeis kairo..ekeinon 3 mines re esy.akoma den 3ereis ti atomo einai!!`
fisika twra s mila i logiki...

i kardia leei,an den antexeis allo mila stin kollitisou.3eka8arise tin 8esi sou,kai an einai fili 8a katalavei.meta ,milatou,kante gnwrimia prwta kai an katafereis na ton gnwriseis kala(alla PARA POLY KALA)kante mia wraia sxesi kai avto einai...
OMWS an parameleis tin kolliti sou g ekeinon,k er8ei mia katarameni mera kai xwrisete avti oxi mono eden 8a sou milaei.8a s pei kai kala na pa8eis...milaw ek peiras..!!!


elpizw na se voi8isan avta...filakia m+v l.f.e.b.f.f.e
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42897 από Paulie στις 15 Σεπτεμβρίου 2007, 12:34πμ

Paulie

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2007
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Loipon...
I fili mou mou pe pos den tis aresei katholou pia.
Pigainoume kathe mera s afto to magazi,k ego ton erotevomai kathe mera olo k pio poly.Exo milisei sti theia tou pou einai psyxologos.K m eipe na tou fertho filika.Outos i allos se 2 mines tha fygei gia na paei Mexico(einai Mexicanos)!
Alla den boro...eimai treli g afton.Kai to kako einai oti oles sxedon sto magazi ton goustaroun,kai tou tin peftoun.Ekeinos tous feretai evgenika.Ego den tou tin exo pesei pote,gt eimai dropali...Alla ekeinos me xaidevei pou kai pou sto bratso,i stin plati.Xtes tou ekana k ego to idio...EIMAI EROTEVMENI...
Stin fili mou den to xo pei akoma!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42898 από Antre στις 15 Σεπτεμβρίου 2007, 2:12πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Paulie όπως λες σε 2 μήνες θα φύγει... θες να σπαστείς με τη φίλη σου χωρίς λόγο; Άλλωστε ως άντρας που μπορεί να σου μιλήσει για την ανδρική σκοπιά στη θέση του θα έλεγα "τι να κάνω με το παιδάκι όταν μου την πέφτουν όλες... μακρυά" στην καλύτερη περίπτωση ... στη χειρότερη "χμμμ δεν έχω πάει με παρθένα, πως να είναι άραγε;" (συγνώμη που γίνομαι τόσο χύμα)

ksanthoula ζω στον Άλιμο, για την ακρίβεια στο Καλαμάκι. Απαντώ αυτό, γιατί προτιμώ να το εκλάβω ως κυριολεκτική ερώτηση και όχι ως ειρωνεία. Κοίτα να δεις το παιδάκι που θα πουλήσει και πνεύμα. Θες απάντηση γιατί τα είχες με τον 22χρονο ενώ ήσουν 15; Τρεις ήταν οι περιπτώσεις
1) Θέλανε να πάνε με μικρή
2) Τους πέτυχες σε κουλή φάση της ζωής τους
3) Δεν είχαν κάτι καλύτερο να ασχοληθούν αυτό το καιρό ή εύκολη λοία

Και επειδή ξέρεις ότι ο ξάδερφος του ανιψιού της ξαδέρφης του φίλου του μπάρμπα σου έκανε έκανε αυτό το πράγμα... σημαίνει ότι ξέρεις τι γίνεται γενικά; Να σε ρωτήσω και εγώ στον αντίποδα.. θα τα έφτιαχνες με ένα 6χρονο; Θα μου πεις ότι ούτε καν που είναι έτοιμο σεξουαλικά.. δεκτών... αλλάζω την ερώτηση. Θα τα έφτιαχνες με ένα 12χρονο (που δεν είναι και 10 χρόνια διαφορά όπως τόνισες σε μια περίπτωση που ανέφερες); Δεν είπα ποτέ ότι δεν γίνονται κάτι μεταξύ παιδιών και ανδρών... από ανωμαλία άλλο τίποτα στις μέρες μας.. απλά είπα αν υπάρχει κάτι πραγματικά ή όχι

Υ.Γ. sorry αν μίλησα λίγο σκληρά.. αλλά όταν βλέπω περίπτωση "έκανε η μύγα κώλο και έχεσε το κόσμο όλο" μου την βιδώνει
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42902 από ksanthoulla στις 15 Σεπτεμβρίου 2007, 10:51πμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
antre den t eipa oute g na poulisw pnevma,oute g na pai3w tin wraia.apla i8elab na di3w st koritsi oti yparxei kapoia pi8anotita.koita an 8es na matheis an eixe sex i ipothesi den eixe kai nti8etws den m t anafere pote.e3allou avto itan prin enamisi xrono.twra pia einai diaaforetika.ime megaliteri ontws alla ekeinos p agapaw einai akrivws osa xronia megaliteros m itan ekeinos o 22-23xronos,kai manteye..den me vlepei ws gynaika ala san ena mikro koritsi.so min arxizeis parapona ktl ktl giatii varieme na tsakwnome,idika me tin diaa8esi p exw,kai e3allou den 8elw na faw ban g vlakeiesedw mesa o kathenas tin gnwmi tou
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42905 από Antre στις 15 Σεπτεμβρίου 2007, 11:35πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Αναφορά: (ksanthoulla@15 Σεπτεμβρίου 2007)... kai e3allou den 8elw na faw ban g vlakeies...


Δεν απαντάς για να μην φας ban; Δηλαδή ο μόνος τρόπος να απαντήσεις είναι μέσω ύβρεων ; Τέλος πάντων, λάθος μου που ασχολήθηκα ... αλλά μην είσαι αιθεροβάμων.. όταν σου λέει μια άποψη ένας μεγαλύτερος ο οποίος για έναν μικρότερο είναι πόρος γνώσης να είσαι λίγο πιο συγκρατημένη. Για φαντάσου μια αντίστοιχη συζήτηση με εσένα και ένα 9χρονο. Και μην ξεχνάς δεν είμαστε όλοι παιδάκια να μιλάς όπως θες, ούτε με ήξερες και από χτες για να μου λες "που ζεις".

Υ.Γ. Πραγματικά φιλικά θα σου πω το εξής... για το x y λόγο έγινε ότι έγινε με τον μεγαλύτερο. Όταν περάσει κάποιος καιρός έρχεται το βόλεμα και η συνήθεια και για αυτό συνεχίζει ότι συνεχίζεται. Πραγματικά στο λέω φιλικά, δεν ξέρω πως είναι στη Κύπρο η ζωή, αλλά όπως είπες και εσύ δεν σε βλέπει ως γυναίκα... οπότε έρχεσαι στα λόγια μου. Δεν είναι υγιείς σχέση.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42906 από ksanthoulla στις 15 Σεπτεμβρίου 2007, 11:37πμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
poia sxesi?den exw sxesi mazi tou,oute kan filika pleon.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42908 από Antre στις 15 Σεπτεμβρίου 2007, 11:42πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Άρα δεν κράτησε. Το βλέπεις που έρχεσαι στα λόγια μου; Τέλος πάντων, ίσως καταλάβεις τι λέω με το καιρό. Απλά βάλε στη θέση του έναν μικρότερο από εσένα αγόρι και κατά πόσο θα ήταν υγιές για σένα αυτή η σχέση. Και μην αρπάζεσαι, θες δεν θες θα γίνεις 22 και 23. Δυστυχώς ο χρόνος δεν παγώνει, και τι δεν θα δινα να ξανα πήγαινα σχολείο... αλλά τώρα τελειώνω ακόμα και τη σχολή, ξεκινούν τα βάσανα πλέον για μένα

Καλά να περνάς και sorry για πριν... αλλά καταλαβαίνεις ότι πρέπει να προσέχεις πως μιλάς... δεν είμαστε όλοι συνομιλίκοι ούτε γνωστοί. Take care
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42914 από Paulie στις 15 Σεπτεμβρίου 2007, 3:11μμ

Paulie

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2007
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Emena tha mou pei kaneis ti na kanw???
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login