Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Λάκης Παπαδόπουλος – Δεν ξαναβόσκω άλλες βουβάλες "Με πολjήσαν παραμύθια θα τα βρώ μπαστούνια δήθιν, παραλjίγου να πιστέψου τουν κουμπάρου τουν ξιφτίλα"
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Διστάζω να της το ζητήσω

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #43845 από Paras στις 13 Οκτωβρίου 2007, 12:40πμ

Paras

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2007
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Λοιπον παιδιά έχω ένα πρόβλημα που ελπίζω να μου βρείτε λύση... Θέλω πολύ να το κάνω με την κοπέλα μου αλλά διστάζω πολύ να της το ζητήσω... Εχουμε προχωρήσει αρκετά αλλά δεν είμαι σίγουρος αν θέλει και αύτη να γίνει... Είμαστε και οι δυο 16.. Ελπίζω να μου βρείτε λύση...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43852 από ksanthoulla στις 13 Οκτωβρίου 2007, 9:47πμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
koita poso kairo eiste mazi?an eiste arketo tote nomizw ir8e i stigmi na milisete g avto t 8ema,epd apoti katalamvenw exete megalo desimo-..mila tis prwta kai meta des ti 8elei..min tis peis 8elw na kanoume erwta kai pistevw den 8es...Aplws fete stin epifaneia to 8ema kai 8aarxisei ekei i sizitisi..
alla an tin agapas kaitis to deixneis,kai toniw8ei kai i idia tote den nomizw na min er8ei kai avto...
atoma p agapiounte vriskoun avto t 8ema ws akoma ena tropo na enwnontai kai na erwtevontai olo kai perisotero...
Kali epitixia stinsizitisi kai an ontws ginei avto min tin kaneis na to metaniwsei meta apo kairo..prose3e na eisai kalos mazi tis..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43853 από Paras στις 13 Οκτωβρίου 2007, 10:32πμ

Paras

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2007
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Είμαστε μαζί 7 μήνες και η σχέση μας είναι σοβαρή... Υπάρχει αγάπη μεταξύ μας και το δείχνουμαι ο ένας στον άλλο... Δεν είμαστε μαζί απλά για να περνάμε το χρόνο μας αλλά είναι κάτι πιο ουσιώδες αυτό που υπάρχει... Παρόλα αυτά δεν ξέρω πότε είναι η κατάλληλη στιγμή για να φέρω το θέμα προς συζήτηση... Υπο ποιές συνθήκες θα είναι καλύτερο? Πρέπει φυσικά να είμαστε μόνοι μας αλλά επειδή δεν συνηθίζουμε καθόλου να συζητάμε τέτοια θέματα φοβάμαι να μιλήσω.. Σκέφτομαι ότι μπορεί να μου πεί ότι για το σέξ την θέλω και μόνο... Τί να κάνω??? Πότε είναι η καλύτερη στιγμή να της μιλήσω??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43854 από ksanthoulla στις 13 Οκτωβρίου 2007, 10:35πμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
KOita 7 mines den einai arketoi,alla an les kai o idios oti 8a pei mono g t sex tin 8es,tote kalytera astin na sou pei i idia...esi t mono p exeis na kaneis einai na tis les oti tin agapas kai na prospa8eis na tin kaneis na se agapaei perissotero mera me tin mera...pantws s lew.oti an einai na tis miliseis kai to parei alliws tote asto..
Einai aparaitito na kaneis erwta mazi tis?den mporei na perimeneis?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43855 από Paras στις 13 Οκτωβρίου 2007, 10:45πμ

Paras

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2007
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Μπορώ να περιμένω όσο χρειαστεί αλλά εχθές που έιμασταν μόνοι μας σε ένα παρκάκι το βράδυ ένιωσα ότι και αύτη το ήθελε χωρίς να έιμαι σίγουρος.. Ο μοναδικός λόγος που ήθελα να το κουβεντιάσω είναι για να μην με θεωρεί δειλό γιατί είναι πιο συνηθισμένο το αγόρι να κάνει τετοιες προτάσεις παρά η κοπέλα.. Εσύ τι πιστεύεις?? Λες να την αφήσω να εκδηώθεί αυτή πρώτη?
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #43856 από ksanthoulla στις 13 Οκτωβρίου 2007, 10:58πμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

egw pistevw astin na ekdilw8ei prwti kai an sou pei sintoma¨¨giati den m to zitises prwtos esi?¨¨kai tote pes tis einai gia na deis poso se agapw..ekei einai p 8a einai sigouri gia tin agapi sou kai 8a einai etoimi epitelous na ginei avto....
Alla an den antexeis allo,tote sizitise to mazi tis..alla egw pistevw oti 8a kaneis ypomoni..etsi??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43862 από Paras στις 13 Οκτωβρίου 2007, 3:47μμ

Paras

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2007
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Οκ έτσι θα κάνω... Υπομονή μπορώ να κάνω όσο χρειαστεί... Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια που μου προσέφερες... Να 'σαι πάντα καλά..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43864 από marshal στις 13 Οκτωβρίου 2007, 4:01μμ

marshal

Εικονίδιο
μέλος από: 12/10/2007
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
egw nomizw pws..afou 8es n kanis kati mazi tis pes t..m tn kalitero s tropo vevea.dn ine ntropi n 8elis n oloklirwsis mazi ts k isws n vriskete k i idia stn 8esi p vriskese esi. so.. efoson agapieste gt n min proxwrisete?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43874 από stetri στις 13 Οκτωβρίου 2007, 11:31μμ

stetri

Εικονίδιο
μέλος από: 13/10/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
akoma eisai sto perimene?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43878 από Paras στις 14 Οκτωβρίου 2007, 1:31πμ

Paras

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2007
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Σήμερα μπορώ να πώ πώς προχωρήσαμε ακόμα λίγο χωρίς βέβαια να γίνει καμία κουβέντα περι σεξ.. Ενώ παλιότερα όταν πήγαινα να της τρίψω το μ.... με το χέρι μου τραβούσε το χέρι σήμερα δεν το τράβηξε... Αντιθέτως το ευχαριστήθηκε και άναψε πολύ... Λέτε να σημαίνει κάτι αυτό.. Μήπως πλησιάζει η στιγμή της ολοκλήρωσης??
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login