Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ησυχία που επικρατεί στο δάσος δεν αποδεικνύει ότι έφυγαν τα φίδια.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Η κολλητή μου δε μου μιλάει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #44327 από Lenus Lenus στις 01 Νοεμβρίου 2007, 2:18μμ

Lenus Lenus

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Με την κολλητή μου καναμε παρέα 3,5 χρόνα. Ξαφνικα σταματησε να μου μιλαει χωρίς να μου πει το γιατί. Τώρα διαδίδει φήμες (ότι την βρίζω, ότι κλέβω, ότι είμαι π***να κλπ), χωρίς φυσικα να ισχύουν, μόνο και μόνο επειδή είναι κομπλεξαρα και θέλει όλη την προσοχή στραμένη επάνω της. Έχει στρέψει όλες τις φίλες μου εναντίον μου. Τι να κανω, πρώτων για να κερδίσω τις φίλες μου πίσω και δεύτερων να την πληγώσω όπως με πλήγωσε?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44337 από flwra στις 01 Νοεμβρίου 2007, 4:12μμ

flwra

Εικονίδιο
μέλος από: 30/7/2007
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
oi files s p tis estrepse enantion s dn einai files s gt an htan dn 8a ta pisteyan ola ayta.....fanhke hdh pws den s aksizei..kai pws dn htan pragmatikh filh...kane allus filous pou kaluterous 8a s aksizoun, an kai sthn epoxh mas h leksh filia kai h shmasia ths einai=me thn leksh kai thn ennoia--> sumferon........



thn exw pathsei ki egw......
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44348 από Killerforyou στις 01 Νοεμβρίου 2007, 7:00μμ

Killerforyou

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2007
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Egw m ton kollhto m hmaste 10 xronia filoi k pote dn exoume prodwsei o enas ton allon an k malwnoume pou k pou...........
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44349 από sk8er boy στις 01 Νοεμβρίου 2007, 7:51μμ

sk8er boy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/9/2007
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
pisteuw oti 8elei anwterotita...mhn ths milas k mhn ths deixneis oti auta pou exei pei se enoxloun..deikseis oti to blepeis asteio!k oso gia tis alles files sou sigoura mporeis na tis xanakerdiseis...mporeis na breis polla na tis kaneis na se xanaempisteutoun k esy mila tous kanonika san na mhn exeis kanena problhma mazi tous.... auth einai h sumboulh mou..apo edw kai pera kaneis oti 8ewreis pio swsto! kalh tyxh..sigoura 8a bgeis kerdismenh!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44381 από bla_bla στις 02 Νοεμβρίου 2007, 11:57μμ

bla_bla

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2007
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
lenus lenus : Τι θα εκανα εγω?? Θα εδειχνα ανωτεροτητα και δεν θα ασχολιομουν καθολου!! Οσο για τις αλλες " φιλες " μου θεωρω οτι εχουν δικο τους μυαλο, σκεψη και κριση και να μην στεκονται μονο σε οτι τους λενε οι αλλοι αλλα να βλεπουν παραπερα. Αν ειναι ολα οπως τα λες........ τοτε εγω ανεγκεφαλες φιλες σαν αυτες δεν θα ηθελα. Ουτε θα προσπαθουσα να τις πεισω οτι εγω εχω δικιο για να γυρισουν πισω! Αν μου δινοταν η ευκαιρια θα τους ελεγα την δικη μου εκδοχη και αυτες ας αποφασιζαν.
Πιστευω οτι οταν εισαι με καποιους και κανεις παρεα, το λιγοτερο που μπορεις να κανεις ειναι να αφιερωνεις λιγο χρονο για να τους μαθεις σαν ανθρωπους και να πιστεψεις σε αυτους εφοσον αξιζουν και οχι να περιοριζεσαι στο απλα περναμε καλα και με την πρωτη φημολογια να φευγουν. Αν αυτες δεν το εκαναν ...............!!!!

προφίλάλλα...
Μήνυμα #44382 από bla_bla στις 03 Νοεμβρίου 2007, 12:00πμ

bla_bla

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2007
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
sk8er boy : Συμφωνω στα περισσοτερα μαζι σου!!! Ωστοσω πιστευω οτι δεν θα πρεπει να δειξει οτι το θεωρει ως αστειο. Νομιζω οτι ετσι θα χασει το δικιο της.
Θεωρω οτι πρεπει να δειξει οτι την ενοχλησε αλλα ως εκει......!!!
Το να συνεχισει να ασχολειται με ατομα που δεν ασχοληθηκαν ουσιωδως μαζι της δεν οδηγει καπου...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44567 από Nikolll στις 08 Νοεμβρίου 2007, 6:51μμ

Nikolll

Εικονίδιο
μέλος από: 6/11/2007
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
ψαξε να βρεις αληθεινες φίλες γιατι αυτες δεν ειναι]
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44580 από ksanthoulla στις 08 Νοεμβρίου 2007, 11:01μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
egw tin kolliti m tin exw edw kai 17 xronia..ti exete na peite;;;apo tin mera p genni8ikame kaname parea an 8imame kala..kai an oxi,apo ta 2/3 mas..
an itan etsi den itan kan fili avti..!min asxoli8eis kalytera..astin na nomizei oti asxolise..
e3allou tin simeron imera den yparxoun pragmatikes filies...mono fidia..na t 8imase avto!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #45576 από marioka στις 01 Ιανουαρίου 2008, 5:15μμ

marioka

Εικονίδιο
μέλος από: 31/12/2007
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
help edw ki 6 xronia exw mia koliti kai tora einai ali mia mesa    
stin parea kai sinexos malonoune i mia lei emena kai i ali lei oxi emena exei koliti ti na kanw
προφίλάλλα...
Μήνυμα #45772 από bill_gr στις 07 Ιανουαρίου 2008, 4:56μμ

bill_gr

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
marioka prepei na miliseis st fili sou na tis peis na epilexei h esena h tin alli kai tha tis thimiseis ta 6 xronia filias sas ama thes na paraminete files!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login