Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το σεξ δεν είναι η απάντηση. Το σεξ είναι η ερώτηση. Το ναι είναι η απάντηση.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Με πλήγωσε με άλλη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #44568 από Nikolll στις 08 Νοεμβρίου 2007, 7:07μμ

Nikolll

Εικονίδιο
μέλος από: 6/11/2007
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Τα είχα με ένα παιδί περίπου δυο μήνες!! Είμασταν πολυ καλα, κάποιο βραδυ αυτος έκανε το λάθος και πήγε με καποια αλλη ..έτσι χωρίσαμε!!έχουν περάσει τώρα 5 μήνες..ειναι μαζί!!! είχαμε βρεθει ένα βράδυ και μου έλεγε οτι μ΄αγαπαει αλλα φοβαται...και πολλα άλλα!! Αυτη είναι πολύ π@@@@α γυναίκα "γενικα"!!
Νιώθω άσχημα κι ας είμαι η μοναδική που δε φταίω...
Νιώθει και λέει πραγματα και στο τέλος κανει άλλα...
Τον βαρέθηκα...με έχει πληγώσει πολύ...
Θα ήθελα πολύ να νιώσουν κι αυτοι όπως ένιωσα κι εγω....
Δεν είμαι κακια απλα έχω πονέσει πολύ και θα ήθελα πολύ να κάνω κάτι και να χωρίσουν...εχω πονέσει και απ'αυτον αλλα και απο αυτη που μπήκε αναμεσα μας!!!
Τι μπορώ να κάνω να νιώσω καλύτερα????
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #44579 από ksanthoulla στις 08 Νοεμβρίου 2007, 10:59μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

na min t 3anamiliseis,na ton vgaleis apotin zwi s kai na gyriseis selida,..an ontws seagapouse 8a afine tin alli kai 8a ekane ta panta g na iste mazi..avtos aplws kanei ¨Syllogi¨apo kopeles p ton agapane parafora..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44621 από Killerforyou στις 09 Νοεμβρίου 2007, 7:51μμ

Killerforyou

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2007
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Pes t Viky pes ta!!!!!!!!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44628 από _neraidomania_ στις 10 Νοεμβρίου 2007, 8:19πμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
ua sumfoniso kai ego me ta paidia to kaliero pou mporeis na kaneis einai na tn jexaseis kai bres kpoion allo pou na se ektimaei perissotero autos den ajizei kouolou
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44642 από marshal στις 10 Νοεμβρίου 2007, 9:42μμ

marshal

Εικονίδιο
μέλος από: 12/10/2007
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
an k g kapio p ine erwtevmenos afto 8 akugete ligo palavo, egw protinw n t skeftis ligo logika..an s i8ele tooooso poli k s'agpuse 8 itan m aekinin apo t stigmi p dn tn agapa? k e3allou tn kani n meni mazi ts enw dn 8eli? an tn agapas omws k ise sigouri pws niw8i k aftos t idio tote go for it k prospa8ise (k allo) n tn kerdisis!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #45707 από eleos* στις 04 Ιανουαρίου 2008, 7:20μμ

eleos*

Εικονίδιο
μέλος από: 14/11/2007
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
τουλαχιστον ξερεις τι εγινε..

ειναι χειροτερο να ξερεις οτι "σε παιζει" αλλα κατα τ αλλα να συμπεριφερεται λες και δε τρεχει τιποτα...

αυτα τα "σε θελω κι ας μη στο λεω κι ας μη στο δειχνω" τα ακουω πλεον βερεσε...

το καλυτερο ειναι αυτο που προαναφερθηκε...
σουτι, και παμε γι αλλα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48773 από White Angel στις 06 Μαΐου 2008, 5:41πμ

White Angel

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/5/2008
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Θα συμφωνήσω με τους από πάνω, και θα σου προτείνω να φροντίζεις να σε βλέπει συνεχώς κούκλα και αδιάφορη κι ενα μυστήριο "μήπως βρήκε άλλον" γύρω σου!...

Να ξέρεις...οι άντρες είναι αν τη σκιά...τους κυνηγάς σε αποφεύγουν, τους αποφεύγεις σε ακολουθούν...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48889 από Petounia στις 09 Μαΐου 2008, 12:25μμ

Petounia

Εικονίδιο
μέλος από: 20/12/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Nikolll@08 Νοεμβρίου 2007)
Τα είχα με ένα παιδί περίπου δυο μήνες!! Είμασταν πολυ καλα, κάποιο βραδυ αυτος έκανε το λάθος και πήγε με καποια αλλη ..έτσι χωρίσαμε!!έχουν περάσει τώρα 5 μήνες..ειναι μαζί!!! είχαμε βρεθει ένα βράδυ και μου έλεγε οτι μ΄αγαπαει αλλα φοβαται...και πολλα άλλα!! Αυτη είναι πολύ π@@@@α γυναίκα "γενικα"!!
Νιώθω άσχημα κι ας είμαι η μοναδική που δε φταίω...
Νιώθει και λέει πραγματα και στο τέλος κανει άλλα...
Τον βαρέθηκα...με έχει πληγώσει πολύ...
Θα ήθελα πολύ να νιώσουν κι αυτοι όπως ένιωσα κι εγω....
Δεν είμαι κακια απλα έχω πονέσει πολύ και θα ήθελα πολύ να κάνω κάτι και να χωρίσουν...εχω πονέσει και απ'αυτον αλλα και απο αυτη που μπήκε αναμεσα μας!!!
Τι μπορώ να κάνω να νιώσω καλύτερα????


Να επικεντρωθείς σε σένα και στο μέλλον σου, κάνε πράγματα που θα σε βοηθήουν να εξελιχθείς και να προχωρήσεις πολλά επίπεδα, ξεκίνα κάποιο χόμπθ δημιουργικό, και να βγαίνεις συχνα με τις φίλες σου και να έχεις επικοινωνία με πολύ κόσμο. Θα φτάσεις σε ένα σημείο που θα παρατηρείς τον εαυτό σου, να λάμπεις, να σε ζηταν παντου, και να έχεις προχωρήσει όχι μόνο μακριά απ αυτον αλλά και σαν άνθρωπος, γιατί αυτον ούτε που παίζει να τον θυμάσαι.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49090 από Giwrgos_kerk στις 14 Μαΐου 2008, 11:42μμ

Giwrgos_kerk

Εικονίδιο
μέλος από: 1/5/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Νομιζω οτι ολοι λιγο πολυ εχουμε τετοιες εμπειριες.. Το παν ειναι να σαι καθαρος.. Να μη μπορει να σ πει κανεις τιποτα.. Και να τους κανεις οτι θελεις.. Ακου ενα παραδειγμα.. Πριν 5-6 μηνες ημουν με μια κοπελα.. Στην αρχη δεν τρελαινομουν, αλλα με τον καιρο μπορω να πω οτι την αγαπησα και της φερομουν τελεια, σε σημειο που το αναγνωριζε κ αυτη.. Ενα Σαββατο βραδυ λοιπον, δε βγηκα.. Εκατσα στο χωριο μ ενα φιλο μου.. Εγω μ αυτην οπως συνηθως λιωναμε να μιλαμε στο τηλεφωνο.. Μιλουσαμε λοιπον και σε ανοιχτη ακροαση εγω, αυτη κ ο φιλος μου. Σε μια φαση ξεμενουμε απο αναπτηρα.. Και ποιος θα παει να φερει? Ο μαλακας που χε μηχανη (εγω) και εκανε κ ενα ψωλοκρυο.. Τους αφησα λοιπον να μιλανε στο τηλ μεχρι να φερω τον αναπτηρα.. Μεχρι να ρθω μ ειχαν ξεχασει εμενα που χα γυρισει ολα τα ψιλικατζιδικα μες στο κρυο, κ ειχαν ανταλλαξει κ τηλεφωνα.. Μετα απο λιγο καιρο καταλαβαινω που κατι περιεργο γινεται, γτ ολο μου τον ανεφερε.. Εβλεπα ατελειωτα μηνυματα στο κινητο του (γτ αυτη πλεον σταματησε να μου το δινει) με πολυ ενδιαφερον περιεχομενο.. Αποκορυφωση ηταν οταν ειδα στο κινητο του 40κατι αναπαντητες απ αυτην. Τεσπα, εκνευριστηκα κ της ειπα να κανουμε ενα pause γτ ειχε γινει ανυποφωρο το πραγμα.. Εφτασα σε σημειο να ζηλευω τον αλλο κ ας του ριχνω 2 χρονια, (οσο κ της κοπελας).. Σχεδον την παρακαλουσα να σταματησει οτι γινεται μ αυτον.. Αυτη ολο μ επειθε οτι δε γινεται τιποτα (φοβερη υποκριτικη..).! Ξεκοψα απο καθε επικοινωνια εγω αφου δεν καταλαβαινε κ δε με καταλαβαινε.!!! Τωρα εχουν κανει κατι φασεις ..!!
Αυτος ολο τη γραφει, την ξεφτυλιζει μπροστα σε παρεες γνωστες κ αγνωστες για να το παιξει κ αυτη το ξερει.
Δε μπορω να καταλαβω πως του μιλαει ακομα αυτη. Γτ οταν λεμε ξεφτυλισμα, το εννοουμε.
Το αλλο το παιδι ξερω που εδω και 2-3 χρονια ειναι αγρια κολημενος με μια πολυ ομορφη κοπελιτσα που αυτη τον εχει γραμμενο..
    Τη Δευτερα την πηγα σ ενα internet cafe με τη μηχανη κ οπως κατεβηκε παμε να φιληθουμε σταυρωτα και με φιλαει στο στομα. Τωρα παιζει ωραια φαση με μενα κ αυτη και το περιμενα καιρο αλλα το στοχευω 1 ιουνιου γτ εχω κ πανελληνιες μπροστα μου.. Πιστευω οτι ηρθε η ωρα να παρω την τιμη μου πισω.. Την εφαγε κ αυτη, κ αυτος μαζι...
-Sorry αν σας κουρασα αλλα ενιωσα την αναγκη να μιλησω σε καποιον καθαρα γι αυτο γτ εχω αρχισει να φοβαμαι τον κοσμο γυρω μου ακομα κ σε στενο περιβαλλον..
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login