Στείλε λεφτά στο ftou.gr
111.111.111 x 111.111.111 = 12.345.678.987.654.321
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Πώς να κάνω κίνηση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #44571 από Astra στις 08 Νοεμβρίου 2007, 8:25μμ

Astra

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Μετά από 11 ολόκληρους μήνες κολλήματος με ένα κοριτσάκι που δεν άξιζε στην τελική αποφάσισα να αλλάξω σελίδα και να πάω γι' άλλα..Λοιπόν..Βρήκα ένα κοριτσάκι ένα χρόνο μικρότερο από μένα το οποίο μου αρέσει πάρα πολύ αλλά τόσο καιρό ήμουν κολλημένος όπως είπα με κάποια άλλη..Απ' ότι κατάλαβα από την όλη υπόθεση το κοριτσάκι με το οποίο κάνει παρέα αυτή με γουστάρει εδώ και αρκετό καιρό και δεν μπορώ να καταλάβω τι θα γίνει..Με αυτήν που μου αρέσει οκ..έχουμε ένα απλό ΄΄γειά'' και τίποτα παραπάνω..Είμαι σε δίλημμα όμως τώρα για το αν θα πρέπει να συνεχίσω ή να το αφήσω το θέμα εδώ..Η κολλητή μου μου είπε ότι γουστάρει άλλον από το σχολείο αλλά απ' ότι έμαθα παίζεται κάτι με έναν 20άρη...Ξέρω ότι η διαφορά με αυτόν είναι μεγάλη (3 χρόνια για την ακρίβεια) αλλά εγώ αποφάσισα να κάνω κάτι και στην τελική ας την φάω..Ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία θα ΄ναι..Τι λέτε??Τι να κάνω ώστε να πάρω περισσότερα από ένα ''γεια'' και τι λέτε να γίνει με την φίλη της??

Ευχαριστώ προκαταβολικά!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44614 από Nikolll στις 09 Νοεμβρίου 2007, 6:16μμ

Nikolll

Εικονίδιο
μέλος από: 6/11/2007
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0

Όσο το σκέφτεσαι είναι χειρότερο....κάνε την κίνηση που θες...!!!
Μια μέρα που θα είστε παρέα με άλλους κοινους φίλους έξω...., τότε πες της οτι θες να της μιλήσεις!!!
Και μη χάσεις χρόνο...να την παρεις απο το χέρι και να της πεις αυτα που νιώθεις!!!
Εσει θα κάνεις την προσπαθεια, γιατι αν δεν την κανεις δε θα μαθεις ποτε τι θα μπορουσε να ειχε γινει!!!
Και στην τελικη αν σου πει οχι, δεν εγινε και κατι....συνεχίζεις!!!
Σου ευχομαι να ακουσεις αυτο που θες και να ειστε ευτυχισμενοι
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login