Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Ρακιντζής δημοφιλής.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Τι να κανω πλεον;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #165350 από Stratoulis στις 05 Μαΐου 2023, 7:51πμ

Stratoulis

Εικονίδιο
μέλος από: 5/5/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ακουστε εδω στορυ! Εγω πηγαινα νηπειο και εκανα παρεα με ενα κοριτσι και ημασταν κολλητοι. Εγω ομως εφυγα απο την πολη και πηγα αλλου και εχασα καθε επαφες μαζι της γιατι τοτε δεν υπηρχαν τα social media. Την βρηκα πριν κατι μηνες και μιλουσαμε και δεθηκαμε οπως στο νηπειο. Εγω δεν ηθελα να της πω πως μου αρεσει γιατι φοβομουν να μην την χασω. Ευτυχως το ειπε αυτη οτι της αρεσω αλλα μετα απο κατι ωρες το πηρε πισω. Εγω συνεχιζα να μιλαω μαζι της και τελικα μου ξανα ειπε οτι της αρεσω και τελικα τα φτιαξαμε. Μην ξεχναμε ομως οτι υπαρχει αποσταση γιατι ειμαστε σε διαφορετικες πολεις. Μετα απο τρεις μερες μου λεει οτι θελει να το σταματησουμε γιατι φοβαται μην με χασει καποια μερα και της ειπα γιατι το κανεις αυτο και λεει αστο θα σε μπλοκαρω γιατι δεν σωζεται. Την παρακαλεσα και δεν με εκανε αλλα για τρεις μερες μου φεροταν ασχημα και δεν μου πολυ μιλουσε στο ινστα και μου μιλουσε ασχημα και της ειπα εχει γινει κατι και λεει ετσι ειμαι οκ; Και της ειπα οκ. Την επομενη μερα της εστειλα γεια και δεν μου απαντησε και εστειλα σε εναν ξαδερφο της και λεει δεν θελει να σου απαντησει και του ελεγα γιατι και δεν μου απαντουσε. Τελικα προσπαθησα να την ξεχασω και τα εφτιαξα με μια αλλη αλλα δεν μπορουσα την σκεφτομουν και την αφησα. Εγω μιλουσα με τον ξαδερφο της σε γενικα πλαισια και προσπαθουσε να με κανει να την ξεχασω αλλα δεν μπορουσα. Τελος της εκανα γενικα λαικ και νευριαζε και εβαζε τον ξαδερφο της να μου στελνει να μην κανω λαικ. Πλεον εχω χασει καθε ελπιδα δεν ξερω τι να κανω. ΥΓ αυτη τρελενεται για εμενα και δεν ξερω γιατι με αφησε και δεν μου λεει και θελω να βρω τροπο να την προσεγγισω να σας θυμησω ειναι ανενδοτη. Τι να κανω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #165351 από giannaras re m στις 05 Μαΐου 2023, 11:36πμ

giannaras re m

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/5/2023
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
φιλε μου σοβαρεψου, ζεις την χαμιλοτερη πιοτιτα του ερωτα,
ξεκολα bro
δεν υπαρχουν αυτα τα συνεσθιματα που λες, ποια νηπεια ρε bro
πανε παιξε ποδοσφερο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login