Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαστε ζωντανά ή μαγνητοσκοπημένα;
Σάββατο, 18 Μαΐου

Μηπως ζηλεύω πολύ??

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #46069 από Paras στις 15 Ιανουαρίου 2008, 5:08μμ

Paras

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2007
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Λοιπόν παιδιά έχω και πάλι κάτι για το οποίο θέλω να μου πείτε την γνώμη σας και να μου δώσετε συμβουλές... Ο προβληματισμός μου αφορά και πάλι την σχέση μου... Το ξέρω ότι σε λίγο καιρό θα το έχω ξεχάσει αλλά θελω να το βγάλω απο την ψυχή μου...

Ας ξεκινήσουμε λοιπόν... Ένας "φίλος" μου (όχι και πολύ, απλά είναι στην παρέα μας) φαίνεται ότι του αρέσει η κοπέλα μου.. Το έχει καταλάβει και αυτή.. Αυτός λοιπόν (κάθεται και απο πίσω της στην τάξη ο !@#!@#$ς) της μιλάει πολύ.. Προσπαθεί να την προσεγγίζει όσο πιο πολύ μπορεί.. Η κοπέλα μου παρόλο που ξέρει ότι την θέλει συνεχίζει και του μιλάει.. Λέει πως πιστεύει ότι αυτός αποδέχεται ότι έιμαι μαζί της και δεν πρόκειται να μας χαλάσει κάτι.. Παρόλα αυτά κάτι που το κάνει συχνά και σκόπιμα είναι να έρχεται και να μπαίνει ανάμεσα μας κάποιες φορές που είμαι μαζί της στην διάρκεια των διαλειμμάτων.. Αυτό με εκνευρίζει αφάνταστα όταν το κάνει αλλά συγκρατούμε και δεν γίνεται μπου!@#λο εκεί..

Θεωρείται μετά απο αυτά που σας είπα ότι δεν πρέπει να πω κάτι στην κοπέλα μου?? Είμαι υπερβολικός μήπως?? Δεν ξέρω πώς να χειριστώ την κατάσταση... Βοηθήστε παρακαλώ...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46072 από antreas_16 στις 15 Ιανουαρίου 2008, 5:57μμ

antreas_16

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
tha s to pw xana exeis skeftei pos mporei na xenerwse mazi s gt tn piezeis????
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46073 από ksanthoulla στις 15 Ιανουαρίου 2008, 6:04μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
antrea irema...
sigoura kapou niw8ei kai ekeini oti tin piezei alla oxi kai na 3enerwse..
koita,paras...katalava oti exei pampolla provlimata i sxesi s...kalytera na miliseis mazi tis ,i na tis afiseis arketoi elev8eria xwris parapona,xwris na tin elegxeis..

koita signwmi p 8a sto pw alla 8a tin xaseis lian sintomos kai meta 8a tin yaxneis...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46075 από Paras στις 15 Ιανουαρίου 2008, 6:22μμ

Paras

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2007
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Παιδιά και οι δυό λέτε πως αντιμετωπίζω σοβαρά προβλήματα.. Η αλήθεια είναι πως δεν νιώθω ότι υπάρχει σοβαρό πρόβλημα αλλά αυτά τα "προβληματάκια" τα αντιλαμβάνομαι ως κάτι που δεν είναι και τόσο σοβαρό απλά κάποιες φορές έρχονται στο μυαλό μου.. Μετά απο λίγο τα ξεχνάω.. Επίσης δεν νομίζω ότι την έχω πιέσει σε κάτι παρα μόνο δυο φορές επέμενα να μάθω γιατί δεν θέλει να πάω στο φροντιστήριο μαζί της.. Δεν θεωρώ ότι αντιμετωπίζουμε τόσο σοβαρά προβλήματα για να φτάσουμε στο σημείο να χωρίσουμε.. Τελικά ίσως είναι καλύτερα να την αφήσω να κάνει αυτό που θέλει χωρίς να την πιέζω για τίποτα και ίσως θα έπρεπε να μην την παρεξηγώ γενικά τόσο εύκολα.. Αυτά απο μένα.. Με στενοχωρήσατε πολύ με τα λόγια σας αλλά νομίζω ότι τα πράγματα δεν είναι έτσι ακριβώς.. Αυτα..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46076 από ksanthoulla στις 15 Ιανουαρίου 2008, 6:26μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
paras egw dn i8ela na se pligwsw,alla opws ta les einai les kai exete sinexws provlimata..
Koita mia gynaika,(s t lew epd eimai kai egw etsi)otan tin trexeis apo pisw kai tin elegxeis kapou 3enerwnei/./an tin afineis isixi tote arxizei na anarwtiete an dn noiazese gia ekeini kai erxete apo moni tis kaise rwta i s leei apo moni tis pou paei....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46080 από e_lena στις 15 Ιανουαρίου 2008, 6:37μμ

e_lena

Εικονίδιο
μέλος από: 7/1/2008
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Egw paras nmz oti dn ise k toso ziliaris alla kalitera tha eprepe n mlsete gia n 3ekatharisete kalitera to thema..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46081 από e_lena στις 15 Ιανουαρίου 2008, 8:14μμ

e_lena

Εικονίδιο
μέλος από: 7/1/2008
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
PWs diladi tn prosegizi autos o filos s???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46083 από *fatsa* στις 15 Ιανουαρίου 2008, 8:34μμ

*fatsa*

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2008
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
κατα την γνώμη μου paras δεν πρέπει να τρέχεις πίσω της γιατί αυτό οπως ειπαν και τα παιδιά πάνω ξενερώνει την κοπέλα..Πες της στα ίσια οτι σε ενοχλεί αυτό που κάνει αλλά μην καθεσαι να της κλαίγεσαι...Μιά χαρά παιδί πιστεύω θα είσαι κ εσύ κανε την να ζηλέψει αλλά με μέτρο και χορίς να φανεί οτι το κάνεις εσκεμένα....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46108 από s.b.i.i.l στις 15 Ιανουαρίου 2008, 11:35μμ

s.b.i.i.l

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2008
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
k egw to idio me tin e_lena pisteuw...!!!den eisai k toso ziliaris alla kalitera na milisete ligo na xeka8arisoun ligo ta pragmata..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46113 από emo-girl στις 16 Ιανουαρίου 2008, 8:26πμ

emo-girl

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2007
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Πρώτον,δεν είναι πίεση να θέλεις να περνάς μαζί της πολύ χρόνο!Απλά να είσαι λίγο cool για να μην νιώθει κι αυτή χάλια και στο τέλος καταλήξει στο φίλο σου!Γι'αυτό το θέμα πιστεύω πως πρέπει να μιλήσεις μαζί της και να της πεις τουλάχιστον ότι σε ενοχλεί όλο αυτό!Δικαιολογημένη η ζήλια σου,δεν λέω!Αλλά εσύ προσπάθησε να του δείξεις πως η σχέση σας είναι πολύ δυνατή και δεν θα την χαλάσετε ούτε γι'αυτόν ούτε για τίποτα τέτοιο...Νομίζω θα καταλάβει και θα σταματήσει!

Good luck man!!!Flk...See ya..
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login