Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έκτρωση. 100% αντισύλληψη. Ύστερα αφοσιωνόμαστε στην καριέρα μας απερίσπαστες, όπως θέλει ο μπαμπάς.
Τρίτη, 21 Μαΐου

I need some help!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #46182 από emo-girl στις 18 Ιανουαρίου 2008, 8:37μμ

emo-girl

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2007
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Παιδιά,τώρα τελευταία,χωρίς λόγο κι αιτία νιώθω εντελώς χάλια...!Ενώ τα πράγματα δεν είναι όντως στραβά,εγώ δεν είμαι καλά!Δεν μπορώ να μιλήσω και στην κολλητή μου γιατί αυτή έχει τα δικά της και εκτός αυτού,τώρα τελευταία έχει αλλάξει πολύ...Σε σημείο που δεν την καταλαβαίνω καθόλου!Δυστυχώς ούτε κι αυτή θα μπορεί...Πάντως νιώθω φρικτά,και δεν είμαι καλά με τίποτα...Τι να κάνω??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46183 από antreas_16 στις 18 Ιανουαρίου 2008, 8:56μμ

antreas_16

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
gine emo

ox soryy ise idi.... asteio

tr sovara..gia to provlima s kalo tha itan na pareis tn xwh s sta xeria s den d aresei kati allaxe t.kian den mporis vres ttropo...min afineis tn zwh na se nika arpaxe tn apo ta malia..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46185 από s.b.i.i.l στις 18 Ιανουαρίου 2008, 9:50μμ

s.b.i.i.l

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2008
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
mou fainetai oti epeidi les emo se rixnei k psyxologika..den eisai apo oti katalabainw alla o titlos k mono se rixnei polu psuxologika..otan prospa8eis na gineis kati pou den eisai k den se antiproswpeuei sigoura niw8eis xalia...opote kata ti gnwmi mou apla gine opws palia,fusiologiko paidi k 8a deis oti 8a eisai kalutera....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46187 από emo-girl στις 18 Ιανουαρίου 2008, 10:31μμ

emo-girl

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2007
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
E..paidia,nomizo xasame kati!Loipon,emo den eimai!Oute k dilono emo!O titlos vgike kapoia stigmi pou eniotha xalia k ithela na gino omos to xaperasa k emeine to onoma!Omos tora den boro na katalavo gt niotho xalia...K den xero ti na kano..Eseis ti lete?
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #46200 από th3o στις 19 Ιανουαρίου 2008, 3:44πμ

th3o

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2008
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Hi !
     *Ίσως αισθανεσαι χάλια γιατί έχεις βαρεθεί τα πάντα γύρω σου.. (ίδιες παρεές, ίδιες συζητήσεις..) Θες μια αλλάγη ! Βρες ένα χόμπι , κάτι που σου αρέσει για να ξεπεράσεις την ρουτίνα.. Ακόμη κ ένα ταξιδάκι μικρό

     ** Μια άλλη εκδοχή είναι να σε έχει επηρεάσει η <<αλλάγη>> της φιλενάδας σου.. Δεν την έχεις τόσο κοντά σου, δεν της λες πια αυτά που σε απασχολούν , με αποτέλεσμα να τα κρατάς μέσα σου και να σε πνίγουν .. Βρες χρόνο κ θέληση να της μιλήσεις ή κάνε παρέα με νέα άτομα, νέους φίλους

     *** Ίσως από την άλλη , να μην έχεις αυτή την περίοδο έναν δεσμό και γι' αυτό έπεσες ψυχολογικά.. Ή ακόμη και αν έχεις δεσμό, μπορεί να μην σε <<γεμίζει>> σαν άτομο..

     **** Αν πηγαίνεις σχολείο μπορεί να είσαι πιεσμένη από τα μαθήματα.. Αν είσαι φοιτήτρια , από την εξεταστική.. Προσπάθησε να κουλάρεις , να χαλαρώσεις κ δες τα πράγματα από άλλη οπτική γωνία !

Sorry για τις περιπτώσεις , αλλά αυτά μπορούσα να σκεφτώ μέχρι στιγμής.. Ελπιζω να σε βοήθησα !

προφίλάλλα...
Μήνυμα #46201 από s.b.i.i.l στις 19 Ιανουαρίου 2008, 9:39πμ

s.b.i.i.l

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2008
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
akrivws ta idia me ton th3o 8a sou elega twra....mpravo th3eo!!loipon prepei na xeperaseis tin allagi tis filis sou,kane neous filous k files...asxolisoume me diafora(kali epilogi einai i mousiki)..an den eixes agori den peirazei..sigoura se ligo 8a breis ena paidi pou 8a sou aresei k 8a mporeis na deis ta pragmata alliws..8a sou sumparasteketai..k me ta ma8imata xalara an exeis polla...siga siga ola ginontai...

th30 mou kleveis tis idees!!!!!!!!!!!!!plaka kanw!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46217 από Markella στις 19 Ιανουαρίου 2008, 2:57μμ

Markella

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2008
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
koita,exw perasei akribws tn idia fasi...Skepsou oti dn yparxei logos na eisai etsi,3eka8arise t mualo sou k perna perissoteri wra m tous filous sou,gelontas,diaskedazontas....asxolisou m kainourgia xobi pou sou aresoun...oso gia tn filh sou borei na pernaei tn idia fasi me esena,8a to 3eperasei...k ola 8a einai kala!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46218 από emo-girl στις 19 Ιανουαρίου 2008, 3:25μμ

emo-girl

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2007
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Παιδιά,ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές...Ήδη νιώθω καλύτερα!Όσο για τα χόμπι που μου προτείνατε,ήδη έχω σκεφτεί να ασχολειθώ με την μουσική,γιατί τι λατρεύω κ ποτέ δεν μου δώθηκε η ευκαιρία!Επίσης,δεσμό δεν έχω κι αυτός που θέλω τα 'χει με άλλη οπότε ίσως αυτό με επηρεάζει αρνητικά...Τεσπα,πάντως ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46278 από th3o στις 21 Ιανουαρίου 2008, 6:06μμ

th3o

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2008
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
Η μουσική είναι πολύ καλή ενασχόληση ! Έπεζα αρμόνιο-πιάνο.. Τωρά το έχω σταματήσει .. Τι όργανο θα σε ενδιέφερε?
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login