Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Επίδομα διατροφής είναι η συνέπεια του λάθους δύο ανθρώπων, που το πληρώνει μόνο ο ένας.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Είναι προδοσία αν θέλω κάποιον άλλο;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #46392 από anastasia! LP στις 26 Ιανουαρίου 2008, 5:08μμ

anastasia! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2008
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Παιδιά,όπως ξέρετε εγώ θέλω έναν εδώ και ένα χρόνο!Που τα έχει με άλλη όλο αυτό το χρόνο!!Όμως τώρα τελευταία,υπάρχει ένα άλλο παιδί που κάτι παίζει μαζί του..Δεν λέω,μ'αρέσει όμως δεν είμαι σίγουρη αν θέλω να κάνω κάτι γιατί πιστεύω πως ίσως έτσι προδίδω τον άλλον!Εσείς τι λέτε..?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46393 από Markella στις 26 Ιανουαρίου 2008, 5:39μμ

Markella

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2008
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
koita,ean sou aresei to paidi kane kati mazi tou,afou o allos ta exei m mia kopela,esy ti 8a kaneis...8a perimeneis na xwrisoune???poso kairo 8a perimeneis akoma?....3exase tn kai kane kati m to paidaki pou k stn idio areseis..einai kalytera...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46398 από ksanthoulla στις 26 Ιανουαρίου 2008, 7:01μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
anastasia an imun ekei 8a s edina 6 sfaliares...ALi8eia..Koritsi m se parakalw proxwra metin zwi s kai min niw8eis oti ton prodideis..eleos re esy..ekeinos exei sxesi me alli,kai yparxei periptwsi na se koroidevei..sry dld alla...
Proxwra pls..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46405 από anastasia! LP στις 27 Ιανουαρίου 2008, 10:47πμ

anastasia! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2008
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Ρε 'σεις...πρώτον thnks για τις απαντήσεις..κ 2ον,ποιος άλλαξε το όνομα του θέματος?Γιατί εγώ δεν είχα βάλει αυτό!Τι έγινε...?Μαγεία..?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46406 από ksanthoulla στις 27 Ιανουαρίου 2008, 11:52πμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
to allazei o web nomizw...g na einai pio sovaros titlos..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46410 από anastasia! LP στις 27 Ιανουαρίου 2008, 2:49μμ

anastasia! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2008
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Ε αδικία είναι!Αλλά εντάξει..τι να πω?Τεσπα..σημερά στέλναμε μηνύματα μ'αυτό το παιδί που σας λέω,και την Παρασκευή έχουμε όλα τα γυμνάσια συνεστίαση και μου είπε θα έρθει.(αυτός πάει Λύκειο)Θα είναι κι ο άλλος όμως εκεί...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46414 από Antre στις 27 Ιανουαρίου 2008, 5:10μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
anastasia πόσο χρονών είσαι; Είχες πότε σοβαρή σχέση ή φάση; Αν ναι τι από τα δύο ; Ακόμη πόσο χρονών είναι αυτός που γουσταρεις και πόσο αυτός που σε προσεγγίζει;

Πάντως να ξέρεις ότι οτιδήποτε κάνεις (στα πλαίσια του εφικτού και όπου δεν θίγεις την ελευθερία του άλλου) το κάνεις για εσένα την Αναστασία και για κανέναν άλλο. Δηλαδή εντάξει την τρίτη επιλογή να μην κάνεις με κανένα τίποτα εφόσον δεν το νιώθεις καλά την σκέφτηκες; Θέλω να πω μην κάνεις κάτι με τον άλλο απλά για να ξεπεράσεις εκείνον... αλλά φυσικά ούτε να ελπίζεις ότι θα γίνει κάτι με το παλικάρι με τη σχέση.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46418 από Daphni στις 27 Ιανουαρίου 2008, 8:36μμ

Daphni

Εικονίδιο
μέλος από: 7/8/2005
μηνύματα: 119 αποδεκτές 0
Βασικά εγώ νομίζω ότι θα πρέπει πρώτα να καταλάβεις τι θέλεις πραγματικά...Είσαι σίγουρη ότι θέλεις το παιδί που τα έχει με άλλη?Γιατί αν είναι έτσι, πώς μπορείς να σκέφτεσαι κι άλλους πέρα από αυτόν?Εκτός κι αν πλέον, έχεις αρχίσει να τον ξεχνάς και να θέλεις τον καινούριο...Υπάρχει και μια τρίτη περίπτωση βέβαια...να μη θες κανέναν από τους δύο!Κι απλά να ψάχνεσαι...
Όλα αυτά μπορείς να τα ξέρεις μόνο εσύ και κανένας άλλος!Όμως, θέλω να σου δώσω μια φιλική συμβουλή...Το να περιμένεις τον άλλο που έχει σχέση να την τελειώσει δεν είναι και το πιο έξυπνο πράγμα που μπορείς να κάνεις!Ακόμη κι αν εκείνος σου λέει ότι σε θέλει, δε σημαίνει ότι ισχύει κι ότι θα αφήσει την κοπέλα του για σένα!Άλλωστε, αν ήταν έτσι θα το είχε ήδη κάνει και θα ήσασταν μαζί!Μην ξεχνάς επίσης ότι δύσκολα αφήνουμε τη βόλεψή μας τις περισσότερες φορές...Εάν όλο αυτό είναι κάτι που έχεις ήδη σκεφτεί, και απλά προσπαθείς να τον ξεπεράσεις αρχίζοντας παιχνίδια με άλλους, δεν έχεις και πολλές πιθανότητες να πας μπροστά!Το να τον ξεπεράσεις είναι ένα θέμα δικό σου και μόνο εσύ μπορείς να βοηθήσεις τον εαυτό σου!Όσο κούκλος, έξυπνος, χαριστωμένος και sexy είναι ο new guy!!!Απλά θα χρεαστείς χρόνο με τον εαυτό σου......
Επαναλαμβάνω ότι αυτά που σου λέω, είναι καλοπροαίρετα σχόλια!Δεν έχω σκοπό να σε θίξω ή να σε στενοχωρήσω...Απλά θέλω να σε κάνω να το δεις κι αλλιώς...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46420 από anastasia! LP στις 27 Ιανουαρίου 2008, 8:56μμ

anastasia! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2008
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Λοιπόν,εγώ είμαι στα 15,έχω κάνει και σχέσεις και φάσεις με κάποια παιδιά...Αυτός που θέλω εδώ και ένα χρόνο είναι 17 κι ο άλλος 16...Έλεος ε?Τεσπα..βασικά για τον πρώτο ξέρω καλά τι νιώθω και το ότι σκέφτηκα τον άλλον είναι συνέπεια των όσων ακούω απ'τις φίλες μου...Δηλαδή σας λέω,μου αρέσει αλλά δεν νιώθω όπως νιώθω για τον άλλον!Επίσης,ποτέ μου δεν πίστεψα πως θα αφήσει την άλλη για μένα!Απλά με τα όσα έκανε μου έδωσε κάποιες ελπίδες και βασισμένη σε αυτές περίμενα να χωρίσουν κάποια στιγμή...!Αυτό είναι όλο...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #46430 από Daphni στις 28 Ιανουαρίου 2008, 11:43πμ

Daphni

Εικονίδιο
μέλος από: 7/8/2005
μηνύματα: 119 αποδεκτές 0
Καρδούλα μου, αν θες να ακούσεις τη γνώμη μου...Νομίζω ότι θα ήταν καλό για εσένα να αποτραβηχτείς για λίγο κι από τις δύο ιστορίες και να ηρεμήσεις...Είναι δύσκολη η κατάσταση αυτή...Το ξέρω γιατί κι εγώ την έχω περάσει...Απλά χρειάζεσαι χρόνο για τον εαυτό σου να ξεκαθαρίσει τι θέλει...
Από μένα μία μόνο ευχή....Κουράγιο!!!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login