Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η άσπρη σοκολάτα υπάρχει για να λερώνονται και τα μαύρα παιδάκια.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Η κολλητή μου κι αυτός!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #47687 από anastasia!! LP στις 19 Μαρτίου 2008, 2:44μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
Αυτό το θέμα σχετίζετε κ με το προηγούμενο που είχα γράψει(εγώ αυτός κ αυτή).Τέσπα,όπως σας είπα ήδη, το παίδί που μ'αρέσει εδώ κ σχεδόν 1μήνα,είπε πως του αρέσει η κολλητή μου!Δεν υπήρχε πρόβλημα γιατί αυτή τα είχε με άλλον κ εκτός αυτού δεν είχε σκοπό να κάνει κάτι,απ'όσο έλεγε τουλάχιστον!Έτσι λοιπόν όλα ήταν ρόδινα...Βγήκα μαζί του 3-4φορές και όλα ήταν ωραία γιατί ακόμα κι αν δεν κάναμε τίποτα απλά ήμασταν μαζί!Τεσπα...την Κυριακή,αφού γύρισα απ'την συνάντηση μου μαζί του,πήγα απ'το σπίτι της κολλητής μου να μιλήσουμε και να της πω και τι έγινε...Ήμουν βέβαια και λίγο εκνευρισμένη σ'αυτό το θέμα μαζί της γιατί τον κοιτούσε κάπως το Σάββατο που ήρθε στο τραπέζι μας και ήταν γενικά περιέργη...Έτσι λοιπόν,άρχισα να γίνομαι καχύποπτη.Μόλις βρήκα ευκαιρία την Κυριακή είδα το κινητό της...Και συνηδειτοποίησα πως το τελευταίο διάστημα μιλούσαν μέσο μηνυμάτων σχεδόν καθημερινά!Αυτός της έλεγε πως την θέλει και τέτοια...Είπε μάλιστα πως είχε έρθει στο σχολείο μας για να την δει...Και το αποκορύφωμα?Είχαν βρεθεί κάποια στιγμή και τη πήγε με το μηχανάκι του στα αγγλικά της...!!!!
Τα νεύρα μου ήταν ήδη κλονισμένα απ'την συνάντηση μου μαζί του και αυτό με έκανε χειρότερα...Όταν αυτή ήρθε το συζήτησα μαζί της...Και μου έλεγε πως του μιλούσε απλά γιατί ήθελε να κάνω εγώ κάτι μαζί του και προσπαθούσε να βοηθήσει!Ήθελα να την πιστέψω...στ'αλήθεια..Όμως την επόμενη μέρα,όταν το συζήτησα με μια καλή φίλη απ'το σχολείο,μου είπε πως η ίδια ήξερε απ'την αρχή πως η κολλητή μου τον ήθελε ανεξάρτητα με τη σχέση της και δεν μου είπε τίποτα!
Δεν θα μιλήσω για την εμπιστοσύνη που της έχω τώρα....Ανύπαρκτη...Έχω ακόμα υποψίες για διάφορα...Είμαι πολύ καχύποπτη και πιστεύω δικαιολογημένα!Όμως τώρα εκτός απ'αυτήν...είναι κι αυτός...Θα τον ξαναδω το Σάββατο...Μ'αρέσει ακόμα πάρα πολύ όμως τι γίνεται τώρα μετά απ'όλα αυτά?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47694 από ksanthoulla στις 19 Μαρτίου 2008, 7:57μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
Aγαπη μου τι να σου πω?Λυπαμαι που ηρθαν ετσι τα πραγματα,αλλα δεν αξιζει πλεον εκεινη η κοπελα..Αποδειχτηκε οτι ειναι φιλη/φιδι οπως ειναι σχεδον ολες σε καθε παρεα,που σιγουρα βαζει καποιο αγορι πανω απο την φιλια σας..

Εσυ το μονο που εχεις να κανεις ειναι να βρεις φιλες που αξιζουν και να αδιαφορεις πλεον για εκεινον..Αστον να ειναι μαζι της..Εσενα δεν σε νοιαζει..Αξιζεις κατι καλυτερο!!!
Αυτο που εγινε πισω απο την πλατη σου πρεπει να σε κανει να καταλαβεις οτι η εμπιστοσυνη πρεπει να δινετε σε ατομα που την αξιζουν..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47703 από death στις 19 Μαρτίου 2008, 11:10μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
αχ..... εχω παθει κατι παρομοιο, καποτε η μονη κολλητη κ φιλη που ειχα πηγε με το αγορι μου που για χαρη του εχασα ολη την παρεα μου γιατι κανεις δεν τον γουσταρε σαν ανθρωπο. κ αυτη ηταν η μονη που μιλουσα κ τελικα η μονη που με προδωσε. συνεχιζω να της μιλαω κ αφου το εμαθα αλλα με πολλες διαφυλαξεις κ φυσικα χωρις καμια φιλικη εμπιστοσυνη. ευτυχως τα ξαναβρικα με την παρεα κ χωρισα εδω κ παααρα πολυ καιρο με αυτον.

συγουρα μη της ξαναμιλησεις ουτε για αστειο. αυτον μπορεις ή να της τον κλεψεις μεσα απ΄τα χερια αν δεν ξερει τιποτα για την κατασταση μεταξυ εσου κ της φιλης σου, ή να τον παρατησεις στακρυα του λουτρου κ να βρεις αυτον που σου αρμοζει.. υπαρχει εκει εξω αλλα δεν τον προσεξες ακομα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47708 από mariacat στις 20 Μαρτίου 2008, 10:47πμ

mariacat

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2007
μηνύματα: 109 αποδεκτές 0
eiste kala?e oxi k na xalasei o gkomenos mia filia.auto deixnei oti den itan filia.katalavainw pws niwtheis,mi nomizeis oti to paizw ithiki.emena i kapote kolliti mou me paratise kai vrike alli parea mono kai mono gia na plisiasei kapoion pou thelame kai oi duo.sunithws kanoume polles katinies otan mpleketai antras sti mesi alla gia sena irthe i stigmi na deikseis oti exeis ena epipedo..

oute na ton klepseis,oute na tsakwtheis.katalave oti itan mia adunamia tis filis sou an kai einai adikaiologiti,den paw na sti vgalw kathari.an omws apla adiaforiseis,kai auton tha enoxlisei kai i fili sou mesa apo mia ntompra suzitisi tha niwsei polu pio ilithia ap to na tis kopseis tin omilia.fersou eksupna,oxi analoga to pws niwtheis ap to thumo sou.eimai sigouri pws k su i idia ksereis oti se ena eksamino tha xei vrethei kapoios allos upopsifios na s aresei.

sto katw katw deikse oti metras koritsaki mou.e de tha skasoume gia ena agoraki pou to mono pou thelei einai na paiksei.adiaforise,xws ta sti fili sou xwris omws na kopseis ti filia sas kai auto tha tsouksei poluuuu perissotero.kai tous duo.pistepse me.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47710 από anastasia!! LP στις 20 Μαρτίου 2008, 1:01μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ για τις συμβουλές...Τώρα συνεχίζω να τις μιλάω όμως όπως σας είπα έχω ακόμη υποψίες για διάφορα!Απλά δεν ήθελα να χαλάσω τη φιλία μας για ένα αγόρι...!Δεν πιστεύω πως αξίζει να την ξεγράψω γιατί έχουμε περάσει τόσα μαζί και δεν γίνεται να την διώξω απλά για ένα...λάθος!Φυσικά,όλοι αξίζουν δεύτερη ευκαιρία...όμως όχι τρίτη!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47712 από ksanthoulla στις 20 Μαρτίου 2008, 1:18μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
Τι να σου πω?Αν μετα απο ολα αυτα που εχει κανει εκεινη,συνεχιζεις να θες να εισαι φιλη μαζι της,τοτε καλος..
Αλλα να ξερεις οτι αν το εκανε 1 και 2 φορες δεν θα διαστασει να το ξανακανει..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47731 από lusifer στις 20 Μαρτίου 2008, 9:58μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
parata ts k ts 2..3eri poso poli sou aresi aftos k enno exi k sxesi mila mazi t?afto parapai apo mono t,,alla na ta kani k ola afta piso apti plati s??afto agapi m dn ine apla ena la8os!!ine ola t la8i mazi mazemena..k kala pes pos dn tn 8eli afti pes leme tora tote giati den s ipe oti milune apo msg k exun vre8i kiolas????ekinon dn 8 mpo kan sto kopo n tn xaraktiriso,,eleos dld,,epano sta vlammena dinume oles ms??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47748 από anastasia!! LP στις 21 Μαρτίου 2008, 3:19μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
Απ'ότι έμαθα μετά αυτή του είπε να μην μου πει πως μιλάνε για να μην χαλάσει και καλά η φιλία μας....Και την είχε πάει στα αγγλικά για να μην αργήσει...Τεσπα!Δικαιολογίες!Δεν ξέρω τι μπορώ να πιστέψω πια!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47755 από lusifer στις 21 Μαρτίου 2008, 7:46μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
min piste4is kanena apla prospa8un n kalif8un me 4eftikes dikeologies tora pou t pires idisi ti pexnidi epezan,,gia na min argisi?eleos,kati pio prototipo den vrike?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47760 από Νίκος+ΕΛΕΝΑ στις 21 Μαρτίου 2008, 8:02μμ

Νίκος+ΕΛΕΝΑ

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2008
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
πολύ άσχημο αυτο...Εγω απλα σου λεω οτι δεν αξίζει να εχεις τετοιες φίλες...το αγορι που σου αρεσει καλό ειναι να το ξεπεράσεις...Ξέρω οτι σε στεναχωρώ με αυτά που λέω..απλά δεν θέλω να σε δουλέυω..για μενα αυτοι οι δύο (και πιο πολύ η φίλη σου) δεν ειναι άτομα που πρέπει να εμπιστεύεσαι και να αγαπας...σε πρόδωσε και γι'αυτο δεν αξίζει!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login