Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ο πιο αποτελεσματικός τρόπος να μάθεις να βρίζεις είναι η οδήγηση.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

ekana vlakeia..?einai pl eleoc!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #49518 από anastasia!! LP στις 04 Ιουνίου 2008, 10:56πμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
Το παιδί είναι πολύ ότ να ναι!Ήξερα πως τα 'χει με κάποια όμως χθες που μιλούσαμε άρχισε να με ρωτάει αν τον θέλω ακόμα..και τελικά μου είπε ότι θέλει να φτιάξουμε και με ρώτησε αν θέλω + εγώ...δεν ήξερα τ να του πω αν + ήθελα να πω: ΝΑΙ!!!! + επειδή άργησα να του απαντήσω μου λέει:
άστο αφού δεν μου λες με τη μία το ναι σημαίνει πως δεν με θέλεις...καλά δεν πειράζει εγώ φταίω..
τεσπα μετά μου έστειλε + κάτι άλλο + δεν πρόλαβα να το δω αυτό..αλλά τώρα πάει..αυτό ήταν..το έχασα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49521 από Arpagmenos στις 04 Ιουνίου 2008, 12:39μμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
δεν καταλαβαίνω ρε παιδιά αυτή η συζήτηση έγινε μέσο μηνυμάτων ή πρόσωπο με πρόσωπο?!?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49522 από _fairy_ στις 04 Ιουνίου 2008, 12:39μμ

_fairy_

μέλος από: 22/2/2008
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
τι λες καλε πως τον εχασες?? αναστασια μου..μην σε περνει απο κατω..μια πολυ απλη λυση ειναι να του στειλεις εσυ μηνυμα τωρα και πες του..δεν ειναι οτι δεν θελω, θελω και μαλιστα πολυ..απλα εχεις κοριτσι και αυτο με εκανε να καθηστερισω στην απαντηση του μηνυματος σου.. εξηγησε του!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49525 από Antre στις 04 Ιουνίου 2008, 7:47μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Πριν του στείλεις το οτιδήποτε να ξέρεις ότι οι άνδρες λειτουργούν διαφορετικά από τις γυναίκες.... Όταν ένας άνδρας θέλει μια άλλη γυναίκα (και δεν εννοώ περιπέτεια) τότε πρώτα χωρίζει την τωρινή του και μετά κάνει την κίνηση ματ. Διαφορετικά δεν είναι και τόσο δυνατό για να προσπαθεί πρώτα να καβατζωθεί
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49529 από anastasia!! LP στις 05 Ιουνίου 2008, 2:27μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
Σωστό...τεσπα...η συζήτηση έγινε μέσο μηνυμάτων..βασικά τώρα δεν ξέρω τι μπορώ να του πω..έχει και γενέθλια σήμερα..!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49530 από anastasia!! LP στις 05 Ιουνίου 2008, 2:32μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
αααα.....+ κάτι ακόμη..για όσους είχαν διαβάσει το θέμα 'πίπες' στο sex...μιλάμε για τον ίδιο...!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49538 από Antre στις 05 Ιουνίου 2008, 5:49μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Πες ένα χρόνια πολλά

Κοίτα αν ψάχνεις κάτι σοβαρό καλύτερα να φύγεις... για κάτι εφήμερο τότε ok. Αλλά σε συνδυασμό με το τι είχες γράψει στο άλλο θέμα, άστο καλύτερα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49548 από .:Nick:. στις 05 Ιουνίου 2008, 8:55μμ

.:Nick:.

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/6/2007
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Antre@04 Ιουνίου 2008)
κίνηση ματ.


Θυμάσαι τι λέγαμε για αυτήν την κίνηση...Τελικά ωφέλισε εκείνη την στιγμή..Απλά δεν είναι και ότι καλύτερο πάντα να μην πετυχαίνεις το σωστό timing και να την τρώς..Αυτό ήταν για τον Antre..

Όσο για το θέμα μας τώρα...Είναι δύσκολο το να κάνεις πράγματα που στην ουσία δεν τα θες...Απ την μεριά του θεωρώ πως έκανε μεγάλη βλακεία...Είχε την γκόμενα και έψαχνε για καβάτζα...Άσχετα αν θα το έκανα εγώ κάποτε το θεωρώ πλέον ανέντιμο απ την μεριά του να το κάνει και αυτό γιατί ήξερε απ ότι καταλαβαίνω ότι τον ήθελες και ότι θα το σκεφτόσουν ήθελες δεν ήθελες αν το έκανε..Μην ασχολήσε κορίτσι μου..Δεν αξίζει..Ένας ΜΑΛΑΚΑΣ είναι και τίποτα παραπάνω...ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49978 από annoula555 στις 25 Ιουνίου 2008, 2:21μμ

annoula555

Εικονίδιο
μέλος από: 22/6/2008
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Πιστεύω πως το μόνο που ήθελε ήταν επιβεβαίωση πως αν και εχει σχέση μετράει ακόμα...οκ σιγουρα θα νιώθει κατι για σένα αλλα αν σε ήθελε πραγματικά θα επέμενε και το κυριότερο θα σου μίλαγε face to face...Καλυτερα να μην δωσεις και πολυ σημασία...


Υ.Γ.Τελικα το παιδί που ήθελε στεφανα το σούταρες??τι εγινε??Γιατι μάσα σε 20 μέρες μιλάς για άλλον..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49991 από anastasia!! LP στις 26 Ιουνίου 2008, 12:53μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
Ναι εδώ + πολύ καιρό....Του είχα στείλει sms(γιατί + να ήθελα από κοντά δεν γινόταν) ε + του εξήγησα την κατάσταση + τέλος..
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login