Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν δεν μπορείς να αποφύγεις έναν βιασμό απόλαυσέ τον!
Κυριακή, 28 Απριλίου

Χειμερινές διακοπές

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #172726 από panoss_panos στις 05 Νοεμβρίου 2023, 10:21πμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Καλησπέρα! Μιας και φέτος το χειμώνα δεν θα δουλεύω σκέφτηκα να κανονίσω να πάω πουθενά διακοπές, κοπέλα δεν έχω οπότε ο κλήρος πέφτει στον κολλητό (πρόκειται για άλλο όχι αυτόν που ίσως δείτε να αναφέρω σε προηγούμενα θέματα με εκείνο δεν μιλάμε πλέον). Του πρότεινα να κανονίσουμε κάτι αλλά δεν τον βλέπω πολύ ζεστό. Και με προβλημάτισε η απάντηση του «Οι δυο μας μόνο;». Για να βρω κ άλλο άτομο να ταιριάξει μαζί μας λίγο δύσκολο.

Έχετε να προτείνετε κάποιο τρόπο να τον πείσω; Του είπα αν έχει τίποτα φίλες που θα ήθελαν να έρθουν για παρέα πολύ ευχαρίστως αλλά απάντησε όχι.

Ανοιχτός σε ιδέες, πείτε ελεύθερα, όλο και κάτι θα βρω Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #172733 από gomt στις 06 Νοεμβρίου 2023, 8:47πμ

gomt

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2023
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Τι σκοπούς έχεις; Μήπως χωράει και τρίτος στην παρέα; Χαχαχα
Πέρα από την πλάκα, δεν ξέρω τι να σου πω. Είναι που δεν πείθεται με τίποτα. Πες τους ότι θες να πάτε μόνο άντρες για να βγαίνετε και να κάνετε πιο άνετα καμιά κατάσταση αν προκύψει. Ή ότι δεν νιώθεις άνετα με κάποιον άλλον γιατί δεν τους ξέρεις καλά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #172739 από panoss_panos στις 06 Νοεμβρίου 2023, 9:22πμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(gomt@06 Νοεμβρίου 2023)
Τι σκοπούς έχεις; Μήπως χωράει και τρίτος στην παρέα; Χαχαχα

Καθαρά για διακοπές. Δούλευα όλο το καλοκαίρι και χρειάζομαι διακοπές. Εννοείται πως αν γινόταν να είναι μεγαλύτερη παρέα δεν θα είχα θέμα.

Έγραψε:(gomt@06 Νοεμβρίου 2023)
Πέρα από την πλάκα, δεν ξέρω τι να σου πω. Είναι που δεν πείθεται με τίποτα. Πες τους ότι θες να πάτε μόνο άντρες για να βγαίνετε και να κάνετε πιο άνετα καμιά κατάσταση αν προκύψει. Ή ότι δεν νιώθεις άνετα με κάποιον άλλον γιατί δεν τους ξέρεις καλά.

Είναι οντως λίγο δυσκολος να τον ξεκουνήσεις για βόλτα, ποσο μάλλον για διακοπες. Ωραίες και οι 2 ιδέες, θα του τα πω και τα 2, δεν χάνω κάτι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #172747 από gomt στις 08 Νοεμβρίου 2023, 6:56πμ

gomt

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2023
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Τον έπεισες τελικά να πάτε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #172748 από panoss_panos στις 08 Νοεμβρίου 2023, 10:50πμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(gomt@08 Νοεμβρίου 2023)
Τον έπεισες τελικά να πάτε;

Όχι ακόμα. Παρακευή επιστρέφω και κανονίσαμε να βγούμε. Σκέφτηκα να του το φέρω όταν θα τον ρωτήσω πως πέρασε πριν λίγες βδομαδες που πήγε Γιάννενα για σκ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #172754 από panoss_panos στις 13 Νοεμβρίου 2023, 2:43μμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Λοιπόν, σε κουβέντα που είχαμε όταν βγήκαμε τον ρώτησα πως πέρασε στα Γιάννενα και μου είπε ότι αν ήταν με φίλους θα ήταν πιο ωραία (είχε πάει οικογενειακά). Βρίσκω έτσι αφορμή και του λέω τώρα μέσα στο Δεκέμβριο να κανονίσουμε καμία εκδρομουλα και μου λέει «ναι θα το δούμε αρκεί να μην έχω φαει τα λεφτά μου». Τι με συμβουλεύετε να κάνω από δω και πέρα; Που θα μου προτείνατε να πάμε έστω και αυθημερόν (βόρεια Ελλάδα είμαι); Και πότε να του ξανά πω;

ΥΓ σκέφτηκα να βρω έτσι διαφορα μέρη και να του προτείνω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login