Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα άθραυστο παιχνίδι είναι πολύ χρήσιμο για να σπας τα άλλα.
Κυριακή, 5 Μαΐου

τωρα τον σκευτομαι κ κλαιω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50379 από death στις 05 Σεπτεμβρίου 2008, 1:03πμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
παιδια εχω ενα προβλημα.... κατ'αρχην να σας εξομολογιθω οτι αν δειτε τιποτα ορθογραφικα που βγαζουν ματι ειναι απο την συνηθεια του msn να μιλαω με greeklish.
λοιπον το προβλημα που λεγαμε ειναι συναισθηματικο κ εγωιστικο ταυτοχρονα. ο προωιν μου, με τον οποιο δεν ειχαμε ακριβως σχεση αλλα ειμασταν μαζι 3 χρονια(κανονικα σαν σχεση απλα δεν μου ειχε κανει ποτε την προταση για σχεση, παρολα αυτα το ηξεραν κ γονεισ κ τα παντα). αυτος λοιπον εδινε παννελινιεσ κ αποστασιοποιηθηκαμε πολυ αποτομα γιατι διαβαζε ολημερις κ οληνυχτις κ εγω δεν το αντεχα γιατι ενιωθα σαν πεταμενη μπροστα στα μαθηματικα κατευθυνσης κ ολα τα υπολοιπα. τωρα τα εχει (κανονικα μαλλον) με μια κοπελα την οποια γνωρισε στο φροντηστηριο τον χειμωνα κ ηταν φιλοι κ τορα εδω κ 3 μηνεσ πρεπει να τον ενδιαφερει σοβαρα. σημερα μου το επιβεβαιωσε ο κολλητος του κ κοντευω να πεθανω.... τι να κανω? εντωμεταξυ αυτος περασε κομμωτινη κ αυτη αλεξανδρουπολη κ θα ειναι κοντα κ μαλλον παει για πολυ πιο σοβαρο απ'οσο φανταστικα. να τον αφησω να φτιαξει την ζωη του οσο κ αν ποναει η να του μιλησω??? σας παρακαλω βοηθηστε με μια σοβαρη απαντηση. (το ξερω οτι ειναι μεγαλο κ κουραστικο το κειμενο)
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #50392 από danah20 στις 05 Σεπτεμβρίου 2008, 3:40μμ

danah20

Εικονίδιο
μέλος από: 5/9/2008
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μπερδεμένη η ιστορία σου αλλά φταις κι εσύ λίγο. Δεν ήσουν υπομονετική. Θα σου έλεγα να του μιλήσεις για να το βγάλεις από μέσα σου αλλά δε μπορείς να είσαι και πολύ αισιόδοξη. Είναι η άλλη βλέπεις και αν περνάνε καλά, δύσκολο.. Μην κολώνεις πάντως να του πεις πως νιώθεις. Οκ?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50397 από death στις 05 Σεπτεμβρίου 2008, 11:53μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
του το ειπα σημερα κ αρχιζε κ μου ελεγε οτι μ'αγαπαει κ οτι αυτη ειναι μια τυπικη σχεση ενω με μενα ηταν αγαπη κ κατι τετοια.. κ μετα καταλαθος τους βρηκα σε ενα παρκακι να μιλανε. δεν ξερω τι λεγανε αλλα απ'οτι εχω μαθει απο τον κολλητο του ουτε καν εχουν φιλιθει.... θα πεθανω!!!!
το θελω πισω..... αν την χωρισει τοτε σημαινει πραγματικα οτι μ'αγαπαει ε?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50405 από danah20 στις 06 Σεπτεμβρίου 2008, 9:24μμ

danah20

Εικονίδιο
μέλος από: 5/9/2008
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Τουλάχιστον σου βγήκε σε καλό το ότι μίλησες. Σου ξεκεθάρισε ήδη ποια αγαπάει όποτε μην έχεις αμφιβολίες...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50408 από mariacat στις 06 Σεπτεμβρίου 2008, 10:35μμ

mariacat

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2007
μηνύματα: 109 αποδεκτές 0
Εγώ θα σου πω μονάχα να μη χαρίζεσαι.Πιστεύω ότι 3 χρόνια του έδωσες αρκετή αγάπη,τουλάχιστον αυτό καταλαβαίνω απ'τα λόγια σου.Αν δε το κατάλαβε,δεν ήταν απλά για σένα.Μη περιμένεις και μη βάζεις κανέναν τόσο ψηλά ιδιαίτερα αν δεν εκτιμάει τα συναισθήματά σου.Συμβουλή από μια καμμένη
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login