Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τότε που έτρωγες ξύλο απ' τους γονείς και όχι από τις γκόμενες.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Μου αρέσει η κολλητή μου αλλά έχει σχέση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50929 από g3orgi0 στις 04 Δεκεμβρίου 2008, 7:48μμ

g3orgi0

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2008
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Λοιπον..κατευθειαν στο ψητο...μ αρεσει η κολλητη μ και αυτη εχει σχεση ..της ειπα τα αισθηματα μ και νιωθει και αυτη πραγματα και επεισης της ειπα(μαλακια μ αλλα επρεπεν α το ξερει) οτι δν νιωθω τοσο υπευθυνος να τη χωρισω απο το αγορι της για να τα φτιαξουμε...θα ειναι ι πρωτη μ σχεση και εχω ενα φοβο και δν θα ιθελα να πειραματιστω πανω της...αλλα την σκεφτομαι ολη την ωρα...24 ωρες το 24ωρο...τι να κανω?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51141 από MaRmO στις 18 Δεκεμβρίου 2008, 1:41μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
αχ τι ρομαντικο...
και γω το ειχα παθει...μονο που εγω ημουν στη θεση του κοριτσιου.....κ οι στη δικη σου...χεχε....σε μενα παντως βγηκε σε καλο κ ας ημουν η πρωτη του κοπελα...ηταν πολυ ωραια η σχεση μας....μην εχεις τυψεις για το αν θα τους χωρισεις...σκεψου και λιγο τον εαυτο σου....

φιλακιααα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51149 από sintele στις 18 Δεκεμβρίου 2008, 8:52μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
φοβάσαι να πειραματιστής πάνω τις?τι λες βρε αφού την σκέφτεσαι 24 ώρες t 24ορο τότε δen υπάρχει τίποτα για na ανησυχείς είμαι σίγουρη πως θα τις δόσης τα πάντα k θα είσαστε πολύ ευτυχισμένη αν νιώθει k εκείνη t ίδιο με σένα,,αν είναι η πρώτη η η 15 sou σχέση δεn έχει καμια σημασία φτάνει που την αγαπάς..μην ανησυχείς για πράγματα που δεν έχουν νόημα,απλά φοβάσαι μην την πληγώσεις γιατί την αγαπάς τόσο
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login