Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είπα στα παιδιά μου: "Μια μέρα θα κάνετε κι εσείς δικά σας παιδιά". Ένα απ' αυτά μου είπε: "Κι εσύ".
Σάββατο, 18 Μαΐου

Χρειάζομαι βοήθεια! Πώς να της το πώ;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51234 από Urtsita στις 23 Δεκεμβρίου 2008, 4:37μμ

Urtsita

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Χρειάζομαι βοήθεια! Το κορίτσι που γουστάρω, μου κολλάει λίγο, αλλά παίζει λιγάκι και στον φίλο μου. Αυτός το έχει παραδεχτεί ότι την θέλει, αλλά δεν της έχει πει τίποτα, ούτε πρόκειται! Όταν την κοίταζα μία φορά στο μάθημα, ξαφνικά μου έριξε μια ευχάριστη ματιά. Όλα δείχνουν πως με γουστάρει κι αυτή. Πότε και πώς να της το πώ;
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #51245 από MaRmO στις 23 Δεκεμβρίου 2008, 8:22μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μια μερα οταν θα'στε μονοι σας....η και με αλλους να ειστε δεν πειραζει...πες της οτι θελεις να της πεις κατι....
μετα που θα'στε μονοι...πες της οτι δεν την βλεπεις μονο ως φιλη και πως θα σου αρεσε να γινει κατι παραπανω μεταξυ σας...μετα αμα δεις αρνητικη αντιδραση...πες της οτι δεν θελεις να την πιεζεις και πως απλα ηθελες να της το πεις για να φυγει και ενα βαρος απο πανω σου γιατι την ηθελες εδω και πολυ καιρο και τετοια....αυτα μπορεις να της τα πεις και χωρις να εχει αρνητικη αντιδραση βασικα....αμα ομως δειχνει θεληση και θετικοτητα φιλα την....και τα αλλα μετα θα ερθουν απο μονα τους...εννοω...το να κανετε σχεση κτλπ...χεχε...ελπιζω να βοηθησα.....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51247 από PrigkipiSsa στις 23 Δεκεμβρίου 2008, 10:25μμ

PrigkipiSsa

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2008
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Να της το πεις οταν θα ειστε μονοι σας..
Οχι απο μυνημα..Απο κοντα,γ να νιωσει οτι οσα νιωθεις ειναι αληθινα και μην σκεφτεις εγωισμους κτλ...

Η αρχισε να την προσελκεις με μυνηματα κτλ..Αρχισε με φιλικα μυνηματακια κ μετα αν δεις οτι ενδιαφερεται εκδηλωσου..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51251 από MaRmO στις 24 Δεκεμβρίου 2008, 12:45πμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
ναι απο κοντα μονο...εννοειτε.....γιατι αλλιως θα σε περασει για ανωριμο....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51261 από Urtsita στις 24 Δεκεμβρίου 2008, 2:34μμ

Urtsita

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Να ¨στε καλά παιδιά με βοηθήσατε αυτό θα κάνω. Μια ερώτηση μόνο άν δεν κουράζω. Με τον φίλο μου τί να κάνω αν μου πει τίποτα ή υπάρξει πρόβλημα στην πορεία;



Καλά Χριστούγεννα

Να ¨στε πάντα καλά και σε όποια ερώτηση,θα βοηθήσω με την σειρά μου!

Urtsita
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51265 από MaRmO στις 24 Δεκεμβρίου 2008, 4:02μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
Κοιτα.....αμα γινει κατι με την κοπελα....και δεις οτι δεν το γουσταρει αυτο ο φιλος σου...πες του ετσι:
-"Φιλε μου....αυτη διαλεξε εμενα,δεν την αναγκασα εγω...αν διαλεγε εσενα δεν θα ειχα προβλημα...ετσι ειναι η ζωη..."

η αμα ειστε πολυ δεμενοι πες του πως αν νιωθει τοσο ασχημα θα την αφησεις(οχι πως θα το κανεις απλα αυτο θα τον κανει να νιωσει τυψεις και θα σου πει πως δεν πειραζει και πως θα βρει καποια αλλη).....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51267 από Urtsita στις 24 Δεκεμβρίου 2008, 6:18μμ

Urtsita

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Να στε καλά όλοι και ιδιαίτερα η Marmo που με βοήθησε αφάνταστα!



Καλά Χριστούγεννα!




Urtsita
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51269 από MaRmO στις 24 Δεκεμβρίου 2008, 8:42μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
αχ να'σαι καλα αγορι μου....χεχε....Καλα χριστουγεννα και σε σενα....και χαιρομαι πολυ που βοηθησα....

φιλακιααα...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login