Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Γκάλης, Γιαννάκης, Φασούλας, Χριστοδούλου, Καμπούρης – Μπάσκετ.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Ενα καινουργιο εγω

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #52106 από Kainourgia_egw στις 05 Φεβρουαρίου 2009, 12:10πμ

Kainourgia_egw

Εικονίδιο
μέλος από: 1/2/2009
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Δεν τον ειχα ποτε μου..!
Και επισησ ειμαι σιγουρη οτι ζω την ζωη μου οπως δεν το εκανα ποτε και δεν επιβιωνω απλα..Πιστεψε με ειμαι ευτυχισμενη..!


Τι εννοεισ την μια εισαστε και την αλλη δεν εισαστε μαζι?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52107 από sintele στις 05 Φεβρουαρίου 2009, 12:46μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
εμενα tο λάθος mου είναι ότι ξέρω πως ότι και αν γίνει θα τον δεκτό και πάλι πίσω..και δυστυχώς το ξέρει k αυτός,,το έμαθε μέσα σε αυτά τα 2 χρονια και τo έχει εφαρμόσει πάμπολλες φορες..mona3ia_m_ola δυστυχώς περνώ και εγώ τα ίδια μονο που τώρα πια ακόμα και όταν έρχεται κοντά μου με πονάει γιατί ξέρω πως η ευτυχία που m δίνη θα είναι πρόσκαιρη,,σε λίγο θα φυγή και εγώ για ακόμα μια φορα 8 μείνω να μετράω τις στιγμές που με άφησε να ζήσω κοντά του και τις αναμνήσεις μου,,τίποτα παραπάνω,,νιώθω να μου κάνει τόσο κακό..μου λίπη όταν δεν είναι εδώ αλλα είμαι καλά,μετά εμφανίζεται και εγώ δεν θέλω να τον αφήσω από κοντά μου,τον σφίγγω στην αγκαλιά μου για μια στιγμή παραπάνω..μια στιγμή που δεν μπορεί να μου δόση γιατί όπως πάντα πρέπει να φυγή,,έχει κάτι πιο σημαντικό να κάνει,,μέχρι την επομενη φορα που θα θέληση να είναι κοντά m,,παρόλα αυτά δεν epa4a ποτε να ελπίζω πως η τόση αγάπη και επιμονη μου θα τον κράτηση κοντά μου,,αν και με έχει πληγώσει πολλές φορες λέγοντας μου ps δεν θα νιώσει ποτε κάτι για μένα,.,.η λέγοντας μου πως κάτι νιώθει και μετά περνώντας το πίσω.,cultman τα αισθήματα δεν κρίνονται από την ηλικία,.,όλη μπορούμε να νιώσουμε δυστυχισμένοι ανάλογα με τα βιώματα που έχουμε σε κάθε ηλικία όπως και με την ευτυχία..απλά μεγαλώνοντας μπορούμε να καταλάβουμε αν όντως ήμασταν ευτυχισμένη η δυστυχισμένοι εκείνη τι φάση τις ζωής μας η αν υπερβάλαμε,,μπορούμε να δούμε ποσο μικρά ήταν αυτά που νιώθαμε τότε πχ η τεραστια δυστυχία που νιώθαμε επειδή βάλαμε 2kg βγάλαμε ένα σπυράκη,δεν ms ήθελε ο συμμαθητής ms κτλ κτλ..παρόλα αυτά λόγο του μικρού ts ηλικίας μας ήταν λογικό να νιώθουμε έτσι εκείνη τι στιγμή
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52113 από monaxia_mu_ola στις 07 Φεβρουαρίου 2009, 6:43μμ

monaxia_mu_ola

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2009
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Κοίτα... πριν δύο χρόνια είχαμε σχέση και ήμασταν μια χαρά. Πολύ ευτυχισμένοι... εγώ τουλάχιστον ήμουν σίγουρα. Κι εκείνος έτσι έλεγε. Ώσπου μία μέρα καθόλου διαφορετική από τις άλλες και ειλικρινά χωρίς να καταλάβω το γιατί μου είπε πως δε νιώθει καλά μαζί μου και πως θέλει να χωρίσουμε. Ε, απο ΄κει κι ύστερα, ανάλογα με τη διαθεσή του, ερχεται και φεύγει. Τη μία δε ζει χωρίς εμένα, την άλλη απενεργοποιεί το κινητό του και εξαφανίζεται. Είμαι χαζή που το δέχομαι? Τι να σου πω... αυτό που ξέρω είναι ότι δε θυμάμαι τον εαυτό μου να μην τον αγαπάει. Έχει γενέθλια σήμερα....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52114 από Kainourgia_egw στις 07 Φεβρουαρίου 2009, 7:37μμ

Kainourgia_egw

Εικονίδιο
μέλος από: 1/2/2009
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Του ειπες να ζησει ε?
Κοιτα δεν ξερω τι να σου πω γιατι δεν ξερω και πολλα για σας απλα αν νιωθεις καλα π ειναι διπλα σου τοτε μεινε..
Αν νιωθεις χαλια τοτε φυγε και ξεκινα απο την αρχη..Μην μενεις στα ιδια για να σε κανει οτι θελει και να ΣΕ εκμεταλευετε .
δεν καταλάμβενω αυτη την λογικη..
Απλως ειστε θυματα και δν εχετε κα8ολου αξιοπρεπεια..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52115 από Cultman στις 08 Φεβρουαρίου 2009, 3:18πμ

Cultman

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2009
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
συμφωνω με το πανω
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52118 από monaxia_mu_ola στις 08 Φεβρουαρίου 2009, 9:52μμ

monaxia_mu_ola

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2009
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Μη μου λες πράγματα που ήδη ξέρω... Αν μπορούσα να τον βγάλω απ'τη ζωή μου, θα το είχα κάνει προπολλού. Δε γίνεται όμως. Τον αγαπάω από παιδάκι. Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ελπίζω ότι θα ωριμάσει και θα σοβαρευτεί. Αν σκεφτείς την ηλικία του, ΜΑΛΛΟΝ υπάρχουν κάποιες ελπίδες...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52119 από Kainourgia_egw στις 09 Φεβρουαρίου 2009, 12:14μμ

Kainourgia_egw

Εικονίδιο
μέλος από: 1/2/2009
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
και εγω τον ξερω απο τοτε που ημουν κοριτσακι..Δεν αλλαζει κατι..Νομιζω χειροτερα ειναι..
Καποιοσ καποτε μου ειπε οτι θα προτιμουσα να ημουν μαζι με καποια αγνωστη παρα με καποια γνωστη που εχω ζησει καπόιες στιγμες μαζι τησ.
Σε καταλαμβαινω απολυτα.Ισως κατι μεσα σου να μην θελει να τον αφησει να φυγει,να σταματησει να νιωθει ολα αυτα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52123 από monaxia_mu_ola στις 10 Φεβρουαρίου 2009, 3:01μμ

monaxia_mu_ola

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2009
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Χωρίσαμε. Πάλι.
Πο πο... δύσκολο, πολύ δύσκολο... πονάει. Μέχρι να τον συνηθίσω ξανά έχει ήδη φύγει. Κι αυτή τη φορά ξέρετε πώς μου το είπε? Με μήνυμα...
Φοβάται τη δέσμευση λέει, πνίγεται, συγγνώμη, ό,τι κι αν σου πω θα με μισήσεις.... Να τον μισήσω? ΠΩΣ???? Αλλά αυτή τη φορά, ξεπέρασε κάθε όριο.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52129 από nikolina στις 11 Φεβρουαρίου 2009, 3:15πμ

nikolina

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
monaxia mu ola προτεινω να τον αφησεις πριν τον μισησεις.. να εισαι σιγουρη πως αν συνεχισεις ετσι καποια στιγμη θα καταλαβεις ποσο κακο σου κανει και θα τον μισησεις με ολη σου την καρδια και ειναι κριμα. κριμα με την εννοια οτι ειναι ενα ατομο που περασε απο τη ζωη σου,κρατα τα καλα που ζησατε και τις ωραιες αναμνησεις και προχωρα... ξερω οτι θα ειναι δυσκολο στην αρχη,αλλα....ουδης αναντικαταστατος!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login