Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Οι γυναίκες έχουν δύο στήθη γιατί οι άντρες έχουν δυο χέρια.
Τρίτη, 30 Απριλίου

ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΙΜΑ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #53083 από MIKROULIS.. στις 05 Ιουνίου 2009, 8:16μμ

MIKROULIS..

μέλος από: 5/6/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ΕΙΜΑΙ 12 ΧΡΟΝΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΛΛΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝς ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΙΣΕΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #53086 από Arpagmenos στις 05 Ιουνίου 2009, 10:21μμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πρώτα τράβηξε της την προσοχή με το βλέμμα και το χαμόγελο σου..αν δεις ότι στο ανταποδίδει βρές μια πρόφαση να της μιλήσεις πχ για κάποιον καθηγητή η για κάποιο μάθημα.Έτσι όταν γνωριστείτε καλύτερα πες της πως νιώθεις..

Έχουν απαντηθεί πολλές παρόμοιες ερωτήσεις σε αλλα θέματα..ίσως σε βοηθήσουν..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53089 από MaRmO στις 06 Ιουνίου 2009, 12:41πμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
δεν την αγαπας απλα σου αρεσει...εισαι μικρος ακομα για να νιωσεις αγαπη...ασ μην μπερδευουμε αυτα τα δυο συναισθηματα γιατι εχει ξεφτιλιστει εντελως το θεμα...ωστοσο κανε τιποτα για να την εντυπωσιασεις ωστε να της προκαλεσεις το ενδιαφερον να σε γνωρισει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53271 από omg lolllllllll στις 21 Ιουνίου 2009, 10:43μμ

omg lolllllllll

Εικονίδιο
μέλος από: 26/5/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Έγραψε:(MaRmO@06 Ιουνίου 2009)
δεν την αγαπας απλα σου αρεσει...εισαι μικρος ακομα για να νιωσεις αγαπη...ασ μην μπερδευουμε αυτα τα δυο συναισθηματα γιατι εχει ξεφτιλιστει εντελως το θεμα...ωστοσο κανε τιποτα για να την εντυπωσιασεις ωστε να της προκαλεσεις το ενδιαφερον να σε γνωρισει...


δεν πεζει ρολο η ηλυκια ρε παιδια. πολυ πιθανον αν του αρεσει απλα αλλα υπαρχει και η περιπτοση (λυγο μικρη) να την αγαπαει.εγω ειμε 14,5(οχι εκατοστα χρονον)και ειμαι ερωτευμενος με ενα κοριτσι απο τα 12 μου μεχρι τωρα και ειμε συγουρος για αυτο γιατι οταν ερωτευτεις για πρωτη φορα τοτε θα καταλαβεις τι σιμενει να εισαι
ερωτευμενος
any way
το μονο που σου προτινω απο την πιρα μου ειναι να βιαστεις να κανεις οτι εχεις να κανεις (ητε την αγαπας ωπος λες ητε σου αρεσει)
καλη επιτηχια απο μενα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54606 από stjohn656 στις 29 Σεπτεμβρίου 2009, 7:53μμ

stjohn656

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/9/2009
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
PAIDIA O OMG LOLLLLLLLLL EXEI DIKIO.
DEN UPARXEI HLIKIA SE AYTA TA PRAGMATA. (EGO PRWTH FORA ERWTEUTIKA 12,5 ME MIA MEGALITERH). FILE MOY PANTOS OSO PIO GRIGORA TOSO KALYTERA. PES TIS TO XIMA KATEYTIAN, MIN PERIMENEIS AN DEN EXEI KATALABEI OTI TN GOYSTAREIS NA KANEI KINISI.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login