Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πραγματική εκπαίδευση αρχίζει όταν τελειώνει το σχολείο.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

HELP!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #53249 από ^Hlias^ στις 20 Ιουνίου 2009, 10:45μμ

^Hlias^

μέλος από: 20/6/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Λοιπον παιδια κατ'αρχην γεια μιας και ειναι το πρωτο θεμα που δημοσιυεω(αν και παρακολουθουσα και παλαιοτερα τα θεματα σας).

Ειμαι 15 χρονων και μου αρεσει μια κοπελα με την οποια ειμαστε ενταγμενοι στο ιδιο (αριστερο)κομμα και γνωριστηκαμε μεσω αυτου(δεν θα ηθελα να μπω σε λεπτομερειες...........)και μαλιστα ακριβως ιδια περιοχη,οποτε και βλεπομαστε συχνοτερα λογω του πυρηνα.

Αυτην την κοπελα λοιπον την εχω ραγματικα ερωτευτει!Ειναι το πρωτο πραγμα που σκεφτομαι οταν ξυπναω κα ιτο τελευταιο πριν κοιμηθω.Μου αρεσει παρα-παρα πολυ,και θα εδινα τα παντα για να την παρω εστω μια αγκαλιτσα...Το μονο προβλημα ειναι πως αυτη η κοπελα ειναι (!) χρονων!

Γενικα απο οσο μου λενε τουλαχιστον φιλοι μπορει να εχω καποιες πιθανοτητες,λιγες επειδη ειμαι μικροτερος αλλα υπαρχουν γιατι λενε πως ειμαι ωραιο παιδι(ειμαι 1.82 75 κιλα γυμνασμενο σωμα και μελαχρινος),αλλα εχω χαμηλη αυτο εκτιμιση.Οποτε το θεμα ειναι πως αν της ριχτω κατευθειαν(δηλ.της πω παμε για καφε και εκει περα της τα ζητησω),το πιο πιθανο ειναι να πει οχι.Και αν γινει κατι τετοιο δεν θα μπορω ουτε να την κοιταξω στα ματια,ποσο μαλλον να κανουμε μαζι συνεργασια για το κομμα.

Λοιπον...η κοπελα ειναι σε φαση πιο χαβαλε κι ετσι,φαινεται πως εινα αρκετα ανοιχτη και ενδιαφερεται και το δειχνει για σχεση αυτο την περιοδο...Εμενα μου μιλαει ομορφα,χαβαλετζιδικα αλλα δεν μου εχει δειξει πως θα μπορουσε να με βλεπει αλλιως.

Το ερωτημα ειναι:Τι θα κανατε εσεις στην θεση μου;Θα περιμενατε κα ι θα πετουσατε υπονοουμενα για αυτην καθως μιαλτε,θα ριχνοσασταν κατευθειαν η κατι αλλο;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53254 από pao 8riskia στις 20 Ιουνίου 2009, 11:10μμ

pao 8riskia

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2009
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Εγω σου προτεινο να τη πεις πατε για καφε 2-3-4 φορες και μετα να τις τα ζητησεις.Δεν εχουν ολες οι κοπελες προβλημα με την ηλικια!!!ποσο χρονων ειναι η κοπελα??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53255 από ^Hlias^ στις 21 Ιουνίου 2009, 10:26πμ

^Hlias^

μέλος από: 20/6/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Οπ ξεχασα να το γραψω...Ειναι 20 χρονων!

Απλα κοιτα αμα παμε μονο εμεις οι δυο για καφε θα με καταλαβει κατευθειαν,οποτε οι2,3,4 φορες ειναι εγο αχρειαστες.Οσοι ειμαστε εκει συναντιομαστε συχνα και μιλαμε εκει..Η μονη περιπτωση να μν το παρει πονηρα ειναι και καλα να συζητησουμε ενα προβληματου πυρηαν μας η εστω προσωπικο.

Ευχαριστω παντως για την απαντηση!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53267 από pao 8riskia στις 21 Ιουνίου 2009, 4:20μμ

pao 8riskia

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2009
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
να σου πω την αληθεια δεν νομιζω να σε βλεπει ερωτικα η κοπελα εσυ 15 και αυτη 20 δεν το βλεπω το πολυ πολυ να γινετε φιλη τιποτα περισσοτερο!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53279 από ^Hlias^ στις 22 Ιουνίου 2009, 12:57πμ

^Hlias^

μέλος από: 20/6/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Οκ...μαλλον εχεις δικιο...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login