Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Ποτέ μην τα βάζεις με ένα γουρούνι. Και οι δυο θα βρωμίσετε αλλά το γουρούνι θα το ευχαριστηθεί.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Έρωτας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #54354 από angeloszer στις 15 Σεπτεμβρίου 2009, 9:20μμ

angeloszer

μέλος από: 15/9/2009
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Παίδες Καλησπέρα!!

Πρώτη φορά στο site είπα να γράψω κι εγώ κάτι που μου συνέβει πρόσφατα...

Είμαι 20 χρονών, Άντρας οπως θα δείτε.
Όλα άρχισαν όταν ξεκίνησα μαθήματα μιας ξένης γλώσσας και άνοιξε η πόρτα και μπήκε ΑΥΤΗ...έχασα το φώς μου, τι γή κατω απο τα πόδια μου, πάγωσα ολόκληρος και η καρδιά μου χτυπούσε τόσο δυνατά που νόμιζα οτι θα την ακούσει (όπως γίνεται στις ταίνιες)...το πρόβλημα είναι οτι έχει δεσμό και είναι 23 χρονών (αυτό όχι και τόσο πρόβλημα)...έχουμε αρχίσει και μιλάμε κανονικά, κάνουμε αστεία, μιλάμε σοβαρά, δέσαμε με την πρώτη....μια φορά μου ζήτησε να την πάω σπίτι με το αυτοκίνητο κι εγά πρότεινα να βγούμε για καφέ...αρνήθηκε γιατι δεν μπορούσε αλλα αμέσως μου πρότεινε για άλλη μέρα. Μέσα στο μάθημα κοιτάμε ο ένας τον άλλον συνέχεια και οταν μου μιλάει για το δεσμό της δεν μιλάει και με τον πιο ευχάριστο λόγο....θέλω να κάνω κίνηση αλλά φοβάμαι μην φάω πόρτα...

τι θα κάνατε στην θέση μου??
οποιαδήποτε συμβουλή δεκτή!!!

Ευχαριστώ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54355 από Lionheart13 στις 15 Σεπτεμβρίου 2009, 9:42μμ

Lionheart13

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2009
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Φιλε μου πιστευω πως θα πρεπει να της εκφρασεις τα συναισθηματα σου και να της πεις πως νιωθεις.Υπαρχουν εξαλου ολες οι προυποθεσεις για να κανετε σχεση αφου λες οτι μιλατε , κοιταζεστε , βγαινετε κτλ.Μονο που δεν καταλαβα τι ακριβως εννοεις οταν λες "οταν μου μιλάει για το δεσμό της δεν μιλάει και με τον πιο ευχάριστο λόγο".
τελος παντων , δεν βρισκω το λογο να μην προχορησετε αφου ολα ειναι ok...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54356 από angeloszer στις 15 Σεπτεμβρίου 2009, 9:46μμ

angeloszer

μέλος από: 15/9/2009
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
όταν είπα ότι δεν μιλάει για την σχέση της με τα καλύτερα λόγια εννοούσα ότι μιλάει γίαυτόν σαν να έχει ξενερώσει μαζί του αλλα εάν έχω καταλάβει εγώ λάθος? Αυτό φοβάμαι....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54358 από Lionheart13 στις 15 Σεπτεμβρίου 2009, 10:19μμ

Lionheart13

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2009
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ναι , αλλα.....τι αλλο μπορει να συμβαινει ????
το μονο ποθ μοθ ερχετε στο μυαλο ειναι να μην σου λεει αληθεια , η' να το κανει για δικο της συμφερον....αλλα και παλι τραβιγμενο ακουγεται
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54359 από angeloszer στις 15 Σεπτεμβρίου 2009, 10:34μμ

angeloszer

μέλος από: 15/9/2009
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Συμφωνώ σε αυτό...να περιμένω άλλη μια εβδομάδα προτού κάνω κατι?
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #54360 από Doctoras στις 15 Σεπτεμβρίου 2009, 10:54μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Bασικα οχι οτι ξερω κατι παραπανω αλλα καλο θα ηταν να το αφησεις κανα δυο μηνες μην της πεις τπτ μπορει να παρεξηγηθει,καλυτερα περιμενε αυτο το διαστημα εξαλου αφοθ το λες δεν μιαλει μετα καλυτερα λογια για την σχεσει της οποτε μπορει να διαληθει! ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ και ειμε μαζι σου αλλα λιγο πομονη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54361 από carla2 στις 15 Σεπτεμβρίου 2009, 11:01μμ

carla2

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2009
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
Θα σου πω τη γνώμη μου και ας σου φανώ λίγο απόλυτη.
Η κοπέλα προφανώς θέλει και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο.
Αν έχει ξενερώσει με τον δικό της, ας διαλύσει αυτή τη σχέση και μετά ν’ αρχίσει να ψάχνετε με άλλους.
Προφανώς θέλει το μόνιμο δεσμό για να νιώθει σιγουριά, θέλει όμως και της περιπετιούλες της πότε πότε.
Η μπορεί για κάποιο διάστημα να είναι και με τους δυο σας, ώστε να δει τελικά ποιος από τους δυο της κάνει ο καινούργιος ή ο παλιός; Και μετά ανάλογα ή προχωρά σε κάτι τρίτο, ή κρατά έναν από τους δυο σας, αυτόν δηλαδή που θα κρίνει πως είναι ο καλύτερος.
Δε νομίζω να σου άρεσε αυτός ο ανταγωνισμός;
Αν όντως έχει ξενερώσει με τον άλλον γιατί δε χωρίζει πρώτα και μετά να ξεκινήσει κάτι καινούργιο;
Κατά τη γνώμη μου, γιατί δεν θέλει να μείνει μόνη.
Δυστυχώς αυτός ο τύπος γυναίκας αποτελεί ένα ποσοστό πάνω από 50%. Διώχνει τον παλιό, αφού βρει πρώτα αντικαταστάτη.
Βλέπεις γυναίκα είμαι και ξέρω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54362 από angeloszer στις 15 Σεπτεμβρίου 2009, 11:06μμ

angeloszer

μέλος από: 15/9/2009
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ίσως και να έχεις δίκιο θα το αφήσω να δώ που θα πάει με τον άλλον αν δεν γίνει κάτι δεν προχωράω εάν όμως χωρίσει θα κοιτάξω να κάνω 1 βήμα να δούμε....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54364 από carla2 στις 15 Σεπτεμβρίου 2009, 11:51μμ

carla2

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2009
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
Αν χωρίσει ναι: Τότε προχώρα ακάθεκτος!
Όχι όμως πριν ξεκαθαρίσει με τον άλλο. Αυτές οι μπερδεψοδουλειές ποτέ δε βγαίνουν σε καλό.
Μακάρι πάντως να έχω πέσει έξω στις εκτιμήσεις μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login