Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Είμαστε ζωντανά ή μαγνητοσκοπημένα;
Τρίτη, 14 Μαΐου

Τι να κανω τελικα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #54357 από Doctoras στις 15 Σεπτεμβρίου 2009, 10:05μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Λοιπον παιδια θα ειμε σηντομος(που λεει ο λογος) πριν 5-6 μερες δεν θυμαμε γνςρισα μια κοπελα 2 χρονια μικροτερη μου!Μπορω να πω οτι ειναι πολυ ομορφη...Το κακο ειναι οτι ενω ειμουν πολυ σηγουρος πως θελει να κανω κατι μαζι της ,ξαφνικα κατι αλλαξε στο σχολειο οποτε την βλεπω ντρεπεται τοσο πολυ που αλλαζει δρομο.Ενω ξερω οτι με κοιταει και οτι θελει να κανει κατι μαζι μου.Το προβλημα δεν ειναι να την πλησιασω αλλα να κανω την κοινιση η οχι?Εγω την βρισκω ωραια αλλα πολθ μικρη και δεν νομιζω να ειναι ετοιμη για αυτα που θελω? η καλυτερα ασ παω στην κατηγορια μου και να αφησω την μικρη?
Συνχωρεστεμε που τα λεω περδεμενα αλλα μην νομιζεται πως εγω ξερω τι μου γινεται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54366 από nathalie στις 16 Σεπτεμβρίου 2009, 7:36μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Ωπα,ενα ενα.Ας αρχισουμε απο το ποσων χρονων εισαι εσυ και ποσων εκεινη.ΟΚ αμα εισαι εσυ 16 κι εκεινη 14 ειναι λιγο δυσκολο να δεχτει να κανει "διαφορα" πραγματα αλλα αν πραγματικα σου αρεσει καλο θα ειναι να κανεις κατι,ετσι για να κοψεις κινηση και μετα βλεπεις εσυ κατα ποσο θες και θελει κι αυτη και σε παιρνει να συνεχισεις.Μηπως αλλαζει δρομο οταν σε βλεπει επειδη καταλαβε τι παιζει?
Και κατι αλλο,αυτο το "κατηγορια σου" ειναι λιγο μπερδεμενο γιατι δεν ειναι τοση η διαφορα ηλικιας βρε αδερφε.Ενα κοριτσι της ηλικιας σου μπορει να μη θελει ουτε κι αυτη να κανει αυτα που θα της ζητησεις αμα γινεις υπερβολικος,και δυο χρονια,κατα την αποψη μου (κι εγω περιπου στην ηλικια σου ειμαι) ειναι μια χαρα διαφορα,πολυ πετυχημενη κατα γενικη ομολογια.Βασικα,το κριτηριο δεν ειναι η ηλικια αλλα ο χαρακτηρας φιλε μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #54367 από angeloszer στις 16 Σεπτεμβρίου 2009, 8:43μμ

angeloszer

μέλος από: 15/9/2009
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

λοιπόν πιστεύω πως παίζουν 2 περιπτώσεις...η μια είναι η να σε κατάλαβε και να θέλει να κάνετε κάτι αλλα να ντρέπεται...η να το ήξερε κάποιος φίλος σου η φίλη σου και να της το είπε...τώρα για να μπούμε στο θέμα εάν είναι 14 χρονων είναι σε μια ηλικία που είναι λογικό να είναι ντροπαλή και να μην σου δείχνει κάτι...επομένως εσύ είσαι αυτός που θα κάνει το πρώτο βήμα αλλα θέλω να μου διευκρινίσεις κάτι...όταν λες πως αυτή θέλει πως ακριβώς το έχεις καταλάβει σου έχει δείξει η ίδια κάτι η στο έχουν πεί?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54368 από Doctoras στις 16 Σεπτεμβρίου 2009, 9:54μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Λοιπον πολυ σωστα ειμε 16 και αυτη 14.Κοιταχτε δεν υπαρχει καμια μα καμια περιπτωση να την πιεσω να κανουμε κατι που δεν θελει.Την επησα απο το MSN να ερθει λιγο πιο νωρις στο σχολειο να μιλησουμε λιγο και μπορω να πω οτι δεκτηκε ενταξι δεν θα της την πεσω κατευθειαν απλα θα αρχισω τα κλασικα (μου δινεις το τηλεφωνο σου?) και αναλογα πως θα παει θα σας πω,πιθανων να εμφανιστουν και αλλες αποριες χαχαχα ΣΥΝΧΩΡΕΣΤΕΜΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54371 από Doctoras στις 17 Σεπτεμβρίου 2009, 6:34μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Μου απαντησε ενα ξερω δεν το θυμαμαι θα στο πω απο το msn και ντροπαλη ντροπαλη εφυγε .ΜΣΝ δεν μπηκε ακομα . Καλυτερα να το παιξω λιγο αδιαφορος γιατι δεν παει αλλο και θα δω αμα ενδιαφερεται!Ειμε εμφανισημος εχω κανει σχεσεις στο παρελθον με μεγαλυτερες αλλα τι κανω λαθος εδω ρε παιδια!Ενα γθναικειο μυαλο να μου πει τι σκευτεται!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54383 από Doctoras στις 18 Σεπτεμβρίου 2009, 7:05μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ενα συμπερασμα πρωτη φορα γουσταρω μικροτερη!!!
Και καταλαβα οτι αυτες ειναι απο τις πιο ντροπαλες και δυσκολες αλλα που θα μου παει...Οι μεγαλυτερες ειναι πιο ανετες ξερουν τι θες!!! Σας ευχαριστω για τις απαντησησας...ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ αλλα δεν θα σκασω κιολας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54608 από stjohn656 στις 29 Σεπτεμβρίου 2009, 8:03μμ

stjohn656

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/9/2009
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
ego ta idia kai xeirotera (3 xronia mikroteri)lol.
ti na sou pw den mporw na boithisw.
abisos to myalo mias gynaikas.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54611 από Doctoras στις 29 Σεπτεμβρίου 2009, 9:05μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
χαχαχα αστα να πανε ..ειμε στο δρομο το να την ξεχασω και παω μια χαρα.Εχω βαλει πλορη για αλλα μεγααααλλα πραγματα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54634 από stjohn656 στις 30 Σεπτεμβρίου 2009, 1:19μμ

stjohn656

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/9/2009
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
swstos doctor
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login