Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν δεν μπορείς να αποφύγεις έναν βιασμό απόλαυσέ τον!
Κυριακή, 28 Απριλίου

Προβλημα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #54457 από Epalioths στις 21 Σεπτεμβρίου 2009, 5:27μμ

Epalioths

μέλος από: 18/9/2009
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Ρε παιδια...θελω να σας πω το προβλημα μου...
Ενω κανω αρκετες φασεις με κοπελες εδω και 3.5 χρονια ειμαι ερωτευμενος με ενα αλλο κοριτσι...βασικα τοσο καιρο πιστευω οτι την αγαπαω κ ας μην την εχω..τεσπα μια μερα πριν 2 χρονια της ειχα ζητηση σχεση και με εφτυσε..παρολα αυτα εγω παραμενω και ειμαι ΚΟΛΗΜΕΝΟς μαζυ τις..Ειναι πολυ εμφανισημη...κ εγω ειμαι αρκετα εμφανισημος,αλλα δν μπορω να καταλαβω γιατι δν μπορει να δει οτι την εχω πατησει γερα μαζυ της..ξερει κανεις τι μπορω να κανω?ty anyway.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54458 από Epalioths στις 21 Σεπτεμβρίου 2009, 5:43μμ

Epalioths

μέλος από: 18/9/2009
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Συγνωμη που το εγραψα σε λαθος section..συγνωμη και παλι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54459 από TheOnlyOriginal στις 21 Σεπτεμβρίου 2009, 6:34μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Να την ξαναπροσεγγίσεις.Ίσως την πρώτη φορά να μην την προσέγγισες καλά ή να ντρεπόταν.Ξαναδοκίμασε και αν δεις ευνοικό το κλίμα πες της τι νιώθεις.Αν πάλι σε χιώσει ξέχνα τη καλύτερα και συνέχισε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54462 από Epalioths στις 21 Σεπτεμβρίου 2009, 6:52μμ

Epalioths

μέλος από: 18/9/2009
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
ok
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #54472 από bluebird στις 22 Σεπτεμβρίου 2009, 1:11μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

δεν μπορει να δει οτι την εχεις πατησει μαζι της ειτε γιατι δεν της το εδειξες τοσον καιρο , ειτε γιατι δεν ενδιαφερεται. αυτο που εχεις να κανεις ειναι να της μιλησεις ξεκαθαρα για το τι νοιωθεις για εκεινη και οχι να περιμενεις να το μαντεψει μονη της! αν και αυτην την φορα σε φτυσει μαλλον ενδιαφερεται για καποιον αλλον, οποτε προχωρα για αλλα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login