Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Πνευματική ιδιοκτησία: Ένα λάθος επίθετο για ένα λάθος ουσιαστικό.
Κυριακή, 12 Μαΐου

thelw epigondos voithia

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57461 από bilakos στις 10 Ιανουαρίου 2010, 2:43πμ

bilakos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/1/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
xriazomai epigondos voithia katarxin me lene vasili kai eimai 15 kai ime trela erwtevmenos me ena koritsi apo tin taksi mu kai thelw na tis ta zitisw omos den kserw an tis aresw kai an tis ta zitisw kai pei oxi kai ginw romba se oli tin taksi giati borei na matheftei borei kai se olo to sxoleio pleasssssssss voithiste me!!!!!


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57465 από Doctoras στις 10 Ιανουαρίου 2010, 3:17πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Λοιπον δεν θα λειτουργισεις με το σκευτικο το μετα.Θα πας και θα της
τα ζητησεις και θα πεις οτι θα σου ερθει.Θα μου πεις τωρα ευκολο να
το λες δυσκολο να το κανεις.Εσυ φιλε μου να της ρικτεις και ακομα και
οχι να πει εσυ θα κρατησσεις χαρακτηρα και θα της πεταξεις ενα οκ
και θα φυγεις λες και δεν σε πειραξε που η απαντηση ηταν αρνητικη.
Αμα μαθευτει μετα στο σχολειο αυτο ακομα καλυτερα για οτι και να
σου πουνε οσοι το πουνε να εισε σηγουρος οτι απλα σε ζηλευουν και μεσα
τους θα λενε τουλαχιστον αυτο ειχε τα κοτσια εγω ακομα τιποτα.
Ακου που σου λεω.Και εγω αρκετο καιρο προσπαθουσα να τα φτειξω με μια
μικροτερη μου το παλεψα και τα κΑταφερα αν και ολλα τα εβλεπα εναντιον μου.Κατι αλλο που ειναι το πιο σημαντικο ,ξερεις οι αλλοι βλεπουν σε εσενα αυτο που νιωθεις η αλιως αυτο που εκπεμπεις,αν εκπεμπεις ανχος
δεν θα παει καλα τιποτα.Αμα αποκτησεις στιλακι αντρα του δεν του εκατσε μια γκομενα και προχωραει παρακατω γεματος αυτοπεποιθηση
πιστεψεμαι οτι και να μαθευτει υπερσου θα ειναι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57471 από nathalie στις 10 Ιανουαρίου 2010, 2:38μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Συμφωνω μαζι σου Doctora. Πιασε ,αγορακι, μου να της το πεις, ηρεμα κι ωραια, χωρις εκνευρισμους και υστεριες και ο,τι ειναι να γινει θα γινει. Λογικο να αγχωνεσαι,δε λεω, και οκ δεν το εχω κανει ποτε για να ξερω πως ειναι αλλα δεν καταλαβαινω γιατι θα γινεις ρομπα στην ταξη σου-σε βεβαιωνω πως αυτο ειναι μοναχα μεσα στο κεφαλι σου και πως ολοι οι αλλοι θα το παρουν πολυ ηπια και ισως και να σε θαυμαζουν που βρηκες το κουραγιο και το εκανες.Πρεπει να εισαι ψυχραιμος,οπως ειπε κι ο doc και αμα πας με αερα σιγουριας θα της δωσεις και της κοπελας μια αισθηση σιγουριας κι αυτοπεποιθησης, γιατι να το ξερεις εμεις τα κοριτσακια θελουμε καποιον που να ειναι σιγουρος για τον εαυτο του,κι ακομα κι αν δεν ειναι να μην το δειχνει ετσι εντονα. Δε λεω να το παιζεις αντρας βαρυς κι ασηκωτος γιατι κατανταει γελοιο αλλα μην εκπεμπεις ανασφαλεια γιατι εκτος των αλλων δηλητηριαζεις και τον εαυτο σου ετσι.Ηρεμησε, παρε 2 βαθιες αναπνοες και μιλησε της για το πως αισθανεσαι χωρις να σκεφτεσαι τι θα γινει μετα.Και να ξερεις οτι καλυτερα να μετανιωσεις για κατι που εκανες παρα για κατι που δεν εκανες και που θα μπορυσες να ειχες κανει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57480 από sintele στις 10 Ιανουαρίου 2010, 6:30μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
mmm μια μικρή λεπτομέρεια που ξεχάσατε na ρωτήσετε..ας πούμε αυτή δείχνει να ενδιαφέρεται η τίποτα???gt άμα πας με την χυλόπιτα στo τσεπάκι για να την ρωτήσεις λέμε μήπως και γίνει τίποτα em δεν λέει..σύμφωνο με τους άλλους αλλα και για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους μπορείς και παραμπορείς να γίνεις''ρεζίλι'.όχι πως έγινε και τίποτα ακόμα και αν αρνηθεί αλλα και τα παιδιά τις ηλικίας σou έχουν μια τάση να μεγαλοποιούν τα πράγματα μονο για να έχουν κάποιο στόχο,κάποιον να ενοχλούν για να νιώθουν αυτή ανώτερη(κάτι που συμβαίνει και σε όλες τις ηλικίας αλλα με λίγο περισσότερο γάντι αργότερα!)άσε που στο μυαλό μας φαντάζει ένα απλό όχι και ένα αστείο που θα κάνει κάποιος ως η μεγαλύτερη καταστροφή όταν δεν νιώθουμε kai εμείς η ίδιοι ok με τον εαυτό μας..λοιπόν φιλε μου δες τι σιμάsiα σου δίνη αυτή,μην την τρέχεις kai από πίσω tis για να μην σε κάνει ότι θέλει και μετά όταν θα εxής φτιάξει την εικόνα του άντρα που και όχι να σου pi τι έγινε?έχει και αλλου πορτοκαλιές,..ζητα τις να κάνετε σχέση,,αν μπορείς βάλε και κάποια να παίξει λίγο θέατρο πως και καλά κάτι παίζεται μεταξύ σας και όταν di πως εxής ζήτηση κιόλας δε νομίζω να αρνηθεί
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57488 από antreas_14 στις 10 Ιανουαρίου 2010, 8:34μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
Δεν χρειάζονται αυτά... Εγω μια φορα μου αρεσε μια απο την τάξη μου αλλα ντρεπόμουνα να της το πω (πριν 2 χρονια) αλλα μια νυχτα που βγηκαμε με παρεα μου τ'απραξε ο κολλητος μου να παω να της το πώ... και δέχτηκε, και μούπε οτι είμουνα ο πρωτος που της το είπα απο κοντα δηλαδή οχι απο το κινητο ή απο το msn, facebook και μαλακιες.. και το εκτιμησε το κοριτσι και δεχτηκε.

Καντο φιλε και μην κολώσεις, και αν σου πει οχι δεν εγινε και τιποταα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57555 από bilakos2 στις 12 Ιανουαρίου 2010, 6:00μμ

bilakos2

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/1/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ευχαριστω ρε παιδια μου τονοσατε το ηθικο και μαντεψτε τι εγινε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57556 από bilakos2 στις 12 Ιανουαρίου 2010, 6:02μμ

bilakos2

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/1/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ο bilakos2 ειμαι εγω ο bilakos ομως για καποιο λογο δεν μ 'αφινει να κανω login
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57711 από bilakos7 στις 16 Ιανουαρίου 2010, 2:34μμ

bilakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/1/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
πηγα και της το ειπα καιμου λει ασε με να το σκεφτω θα σου απαντησω μολης σχολασουμε οταν σχολασαμε παω και την ρωταω αμα το σκευτηκε και μου φιλαει την ρωταω τι σιμαινει αυτο και με ξαναφιλαει και της λεω θα το παρω ως ναι και ετσι τα χουμεεεεεεεεε και ευχαριστω παραπολυ εσας που με βοηθισατε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login