Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο δάσκαλος να ρίχνει ξύλο και βρισίδια στους μαθητές. Όχι οι μαθητές στο δάσκαλο όπως σήμερα
Παρασκευή, 17 Μαΐου

καθηγητης-μαθητρια

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58287 από despoinaki στις 02 Φεβρουαρίου 2010, 9:45μμ

despoinaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
Η αληθεια ειναι πωσ δεν φταιει κανεισ μας. γνωριστηκαμε σ ενα μαγαζι κ απο την πρωτη στιγμη κ για πολλες ωρες φλερταραμε. μετα ομως απο την καθηγητρια μου που καθοταν στ τραπεζι μαθαμε. εκεινος τα εχασε. εγω δν το πιστευα. το μερος ειναι μικρο κ αναγκαζομουν να τον βλεπω συνεχεια. μια μερα πηρα το θαρρος κ του μιλησα. για μηνες μιλουσαμε μεσω κινητου αφου καταφερα μεσα απο το σταθερο του να με παρει απο το κινητο του τυχια κ ετσι απεκτησα κ τον αριθμο του. τσακωνομασταν επι ωρες στ τηλεφωνα,μιλουσαμε ομως κ γενικα ηταν πολυ καλος. σ καθε πορεια ηταν εκει,σ καθε εκδηλωση σ καθε στενο του νησιου καπου παντα α τον πετυχαινα,κοιτιομασταν συνεχεια κ αυτο που εβλεπα στ ματια του ηταν αυτο που εβλεπα κ στ μαγαζι..κ οι γυρς το παρατηρουσαν. το αγορι που ειχα για 3 χρονια το παραμελησα κ το καταλαβε οπωσ κ οι φιλεσ μου απο τα βλεμματα μας που ηταν παντα πολυ εντονα. στσ συζητησεις μας μου ειπε πωσ δν μπορει να τα ρισκαρει ολα κ πωσ δν τον ενοχλει η ηλικια οσο το οτι το μερος ειναι μικρο, κ οτι αγωνιστηκε για τη θεση του. στν αρχη τον πιστεψα γιατι οτι εβλεπα στ ματια του κ οταν ερχομασταν πιο κοντα καταπατουσε τα λογια του κ τη λογικη. τωρα καταφερε να παρει αποσπαση απο το νησι κ εφυγε. εγω τα ημουν πριν λιγεσ μερες κ για αρκετο καιρο με τον φιλο μου αλλα δν καταφερα να ευτυχισω γιατι τελικα οτι ενιωσα για τον καθηγητη δν ενιωσα για κανεναν, η αληθεια ειναι πωσ θα ηθελα να τον παρω τηλ αλλα δν θα το κανω γιατι δν εχει νοημα,δν μπορω να πιστεψω ολα αυτα που γινοντουσαν για 2 χρονια κ οτι εφυγε. του χρονου μαλλον θα ναι παλι εδω. τωρα εκλεισα τα 17,τον γνωρισα στ 15 κ θα τον ξαναδω στ 18...ειναι φοβερο αλλα καθε μερα περναει με μια γλυκια μορφη απο το μυαλο μου χωρις κακια,απλα με αγαπη κ ενα εντονο συναισθημα. αλλα ειμαι σιγουρη πωσ μαλλον εκεινος ειναι μια χαρα αυτο μου αρκει.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #58293 από sintele στις 03 Φεβρουαρίου 2010, 12:42πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
εγώ νομίζω πως αν ξέρεις που είναι τώρα,πρέπει να τον paris ένα τηλέφωνο και να έχει ''τύχη'να είσαι εκεί,,πες του απλά είμαι εδώ αν σε ενδιέφερα ποτε έλα τώρα,,αν ένιωσε όντως κάτι για σένα εκεί στο περιβάλλον του όπου κανεις δε θα μπορεί να μάθει τίποτα θα ξεχάσει τα πάντα και θα το ρισκάρει,,δεν ξέρω αν μένει κοντά σου τώρα κτλ αλλα η αγάπη αξίζει ένα ρίσκο δώσε τα πάντα σε μια προσπάθεια και αν δεν γίνει κάτι τουλάχιστο θα ξέρεις πως έδωσες τα πάντα ακόμα και αν έχασες..δεν θα σου mini η πικρή ανάμνηση του αν και αν..θα είχες κάνει ότι μπορούσες τουλάχιστο και αν αυτός δεν αντίδραση πάλι τότε δεν σου άξιζε τέτοιος άντρας
προφίλάλλα...
Μήνυμα #58837 από lili18 στις 23 Φεβρουαρίου 2010, 3:57πμ

lili18

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
παιδιά χρειάζομαι συμβουλή....είμαι καψούρα με εναν καθηγητή μου...τον ξέρω από πέρσι...πέριυ τον έβλεπα συνέχεια φέτος όμως μου κάνει μόνο μια ώρα μάθημα την εβδομάδα!η κολλητή μου ορκίζεται ότι με κοιτάει συνέχεια κι ότι κάτι τρέχει...εκείνη από πέρισυ το πίστευε αυτό αλλά φέτος λέει καρφώνεται.το θέμα είναι ότι εγώ τον θέλω!τον αγαπάω αλλά αυτός είναι πολύ αυστηρός και καθωσπρεπει...δε ξέρω τι να πιστέψω!!βοήθεια..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #58838 από lili18 στις 23 Φεβρουαρίου 2010, 3:59πμ

lili18

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
despoinaki κανε υπομονή και που ξέρεις μπορεί όταν ξανάρθει τα πράγματα να είναι καλύτερα απλά τώρα μην κολλάς συνέχισε τη ζωή σου
προφίλάλλα...
Μήνυμα #59639 από elina1990 στις 27 Μαρτίου 2010, 5:01μμ

elina1990

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
λοιπον καλο μου δεσποινακι!!!!!!ειμαι τρελα ερωτευμενη με τον καθηγητη μου...και αυτος το ιδιο...ζηστε το οσο μπορειτε!!!!!!!!!ειναι ομορφα!!!!!!!!!!!αλλα ταυτοχρονο τοσο επικινδυνο !!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #59725 από Bluejack στις 31 Μαρτίου 2010, 7:39πμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Τελικά πιστεύω πως αυτά τα έργα με καθηγητές-μαθήτριες κάνουν κακό..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #59735 από prwtifora στις 31 Μαρτίου 2010, 10:36μμ

prwtifora

μέλος από: 30/3/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
θα συμφωνησω μαζι σου αμα διαβασεις κ την συνεχεια θα καταλαβεις...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #59747 από elinna1990 στις 01 Απριλίου 2010, 3:36μμ

elinna1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/4/2010
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
τιποτα δεν κανει κακο...απλα γιατι εμεις οριζουμε τις επιλογες μας!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #59753 από prwtifora στις 01 Απριλίου 2010, 6:01μμ

prwtifora

μέλος από: 30/3/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
α ρε elinaki:-)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #100962 από newday στις 19 Μαΐου 2012, 2:29μμ

newday

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/5/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
θα σας πω τι εγινε μετα
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login