Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το σεξ δεν είναι η απάντηση. Το σεξ είναι η ερώτηση. Το ναι είναι η απάντηση.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Γνώμες παρακαλώ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58532 από blacksugar στις 11 Φεβρουαρίου 2010, 2:06μμ

blacksugar

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0


Καλησπέρα, το θέμα που με απασχολεί εδώ και 2 εβδομάδες ειναι οτι νομιζώ πως αρχίζω να ερωτεύομαι μια "φίλη" μου με την οποια είμαστε φίλοι από την 2α δημοτικού και τωρα είμαστε 15 χρονών και οι 2...Εχω αρχίσει να έρχομαι πιο κοντα της να ειμαι πιο ήρεμος κοντα της πιο συγκρατημένος και ετσι...Μου ειπε πριν 3 μερες πως της αρεσω ετσι...δηλαδη πιο ηρεμος και αυτα. Μια μερα που την γύρισα σπιτι της μολις ηταν να φυγω καπως πιασαμε συζητηση για γκομενικα και ετσι και μου κανει : Ασε δεν μπορω να στεριωσω με κανεναν, ολοι μαλακεσ αποδεικνυοντα...Και φευγοντας της κανω εγω με στυλ: Ίσως ειναι πιο κοντα απο 'σο νομιζεις...Θέλω γνωμες για το αν ηταν καλο αυτο ποθ 'πα και πως να εκφρασω τα αισθηματα μου για εκεινη , σε εκεινη...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ περιμένω γνωμες ΓΕΝΙΚΑ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58537 από Mudvayne στις 11 Φεβρουαρίου 2010, 4:32μμ

Mudvayne

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Φιλε νομιζω πως εισαι σε καλο δρομο ειδικα αυτο που σου ειπε οτι της αρεσεις ετσι οπως εισαι τωρα.Συνεχισε το φλερτ πιστευω πως θα εχει αποτελεσμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58538 από mr.anonymous στις 11 Φεβρουαρίου 2010, 4:41μμ

mr.anonymous

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2010
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
καλοοοοοοοο απλα γαμ*ει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58558 από bluebird στις 11 Φεβρουαρίου 2010, 11:30μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
παρτης λουλουδια του αγιου βαλεντινου.... με καρτα ερωτικη....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58591 από mr.anonymous στις 12 Φεβρουαρίου 2010, 11:16μμ

mr.anonymous

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2010
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
η ενα μεγαλο αρκουδακι κ πες της αυτο το αρκουδακι πανντα θα σε προσεχει οταν δεν θα ειμαι διπλα σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login