Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Στο /dev/null όσο και να φωνάζεις, κανένας δε σ' ακούει...
Δευτέρα, 3 Ιουνίου

Με πλήγωσε!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58982 από zouzounaki1801 στις 01 Μαρτίου 2010, 6:03μμ

zouzounaki1801

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2010
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Μεσα απο ενα περιστατικο που εζησα θα ηθελα να ζητησω την γνωμη σας και την δικια σας αντιδραση εαν βρισκοσασταν στην δικη μου θεση!!!Πριν καιρο ειχα αναπτυξει μια ιδιαιτερη σχεση με ενα αγορι που ομως ακομα δεν τα ειχαμε!!!Ενα πρωι μου εστελνε μηνηματα λεγοντας μου πως του αρεσω και πως θελει να ειμαστε μαζι!!!Του ειπα πως θα το σκεφτω γιατι δεν ημουν αρκετα σιγουρη και μου απαντησε ενταξη!!Στην αρχη νομιζα πως μου εκανε πλακα αλλα μετα απο σηζητησεις με αλλους φιλους μου τον πιστεψα!!!Την Δευτερα που θα τον εβλεπα θα του ελεγα το ναι ομως την ιδια μερα εμαθα πως τα εφτιαξε με μια αλλη κοπελα ενω εκεινη την μερα ηταν να του πω το ναι και περιμενε την απαντηση μου ή ετσι ηθελα να νομιζω!!!!Το χειροτερο ειναι πως εκανε σαν να μην συνεβη τιποτα και ειχε το θρασος να με ρωτησει και τι εχω αφου βεβαια τον εβρησα!!Η αναγκη για εκδικηση ειναι μεγαλη ομως σκεφτομαι και να αδιαφορησω εσεις τι θα κανατε στην θεση μου??Εκτος απο το οτι ολα τα συναισθηματα μετατραπηκαν σε μισος!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #58983 από Pelvic_Thrust στις 01 Μαρτίου 2010, 7:21μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Χεστον τον μαλακα ρε.. Ειναι αυτο που λεω.. Το 99% αγοριων ΔΕΝ αγαπα πραγματικα. Το μονο που τους ενδιαφερει ειναι.... ξερεις..

Απλως του αρεσουν καποιες αλλα μεχρι εκει.

Και μ'αυτην που τα'φτιαξε θα δεις οτι δεν θα πανε και πολυ. Κατι τετοια φλωρακια πρεπει να τα ντροπιαζετε εσεις οι γυναικες μπροστα στο κοσμο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59072 από bluebird στις 05 Μαρτίου 2010, 10:29μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
αν το εκρυψες το μηνυμα του δειξτο στην αλλη... εκδικηση!...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59079 από Seorge στις 05 Μαρτίου 2010, 11:07μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Εκδίκηση είναι μια λέξη που απεχθάνομαι,διοτι επικροτείς αυτόν που εκδικείσαι αφου προβαίνεις σε πανομοιότυπες πράξεις...Συμβουλή μου??Κοιτα τον εαυτό σου,φτιάξτα με ενα άλλο αγόρι,μην του δίνεις σημασία,αγνόησε τόν και πιστεψε με μεσα του θα βράζει αφου κατι τετοιο ζητάς...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59273 από sintele στις 12 Μαρτίου 2010, 1:31πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
και που τον έβρισες σημασία του έδωσες,,bravo pelvic_thrust χαίρομαι που υπάρχουν ακόμα άντρες που λένε αλήθειες,,και στην αρχή λέω μήπως έκανε λάθος στ στοιχεια και είναι γυναικα?χάχα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59285 από Bluejack στις 12 Μαρτίου 2010, 7:18μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Seorge@05 Μαρτίου 2010)
Εκδίκηση είναι μια λέξη που απεχθάνομαι,διοτι επικροτείς αυτόν που εκδικείσαι αφου προβαίνεις σε πανομοιότυπες πράξεις...Συμβουλή μου??Κοιτα τον εαυτό σου,φτιάξτα με ενα άλλο αγόρι,μην του δίνεις σημασία,αγνόησε τόν και πιστεψε με μεσα του θα βράζει αφου κατι τετοιο ζητάς...

Ωραίος ο Seorge..
Ακόμα και η εκδίκιση σημαίνει ότι ασχολήσαι με κάποιον και του λες
"εεε κοίτα με! είμαι καλά! δε σε θέλω,αλλά κοίτα με τώρα που είμαι με τον άλλο! έτσι για να σκάσεις!"
Αυτά για μένα είναι ανώριμα πράγματα και μαλακίες.
Κοίτα τον εαυτό σου λοιπόν και μην σκαλώνεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60063 από Xristaraaas στις 09 Απριλίου 2010, 12:27πμ

Xristaraaas

banned
μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Απλα ειναι Μαλακας.... προχωρα και βρες αλλον!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60135 από kerasaki στις 10 Απριλίου 2010, 3:15πμ

kerasaki

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
δεν χρειάζεται εκδίκηση! απλά αδιαφορία και προχώρα μπροστά....
άλλωστε όσες πιό πολλές σφαλιάρες τρώμε,τόσο πιό προσεκτικές είμαστε στο μέλλον.... :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login