Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Web 2.0, καλάθι της νοικοκυράς, Μολώχ της ασφάλτου, φιλανθρωπία εταιρειών. Ισοδύναμα ανύπαρκτα πράματα.
Τετάρτη, 22 Μαΐου

καθηγητησ και μαθητρια-σχεση

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #59638 από elina1990 στις 27 Μαρτίου 2010, 4:50μμ

elina1990

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
λοιπον.....ειμαι 20..ειναι 30..τον εχω καθηγητη στο πανεπιστημιο μου...με το που τον ειδα αλλακσε ο κοσμοσ μου...με κοιτουσε καιεσκυβα το κεφαλι. μου μιλουσε και δεν του απαντουσα γιατι δεν επρεπε απλα!ειχα σχεση 3 χρονια και μπηκε στη ζωη μου..τι να κανω?ρισκαρει τα παντα για μενα και το καταλαβαινω...με θελει και το δειχνει..εχουμε βρεθει οι 2 μασ και δεν μπορεσα να αντισταθω...τι να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59699 από prwtifora στις 30 Μαρτίου 2010, 3:18μμ

prwtifora

μέλος από: 30/3/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
το despoinaki ειμαι.δν εχεις να κανεις τιποτα αλλο απο το να το ζησεις.εισαι πολυ τθχερη που μπορεις.καλυτερα να μετανιωσεις για κατι που εκανες παρ για κατι που ΔΝ εκανες.η ευκαιρια ειναι μπροστα σ κ αυτος διπλα σ αρπαξε την λοιπον.σ αντιθεση με εμενα που τα νεα μου ειναι απελπιστικα...απλα συνεχισε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59746 από elinna1990 στις 01 Απριλίου 2010, 3:34μμ

elinna1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/4/2010
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
δεσποινακι μου δεν ειμαι και τοσο τυχερη οσο νομιζεις...μπορει να ειναι ομορφα αλλα ποναω καθε μερα ...γιατι? γιατι κοροιδευω τον ανθρωπο που εχω διπλα μου για καποιον<καθηγητη> ενω δεν ξερω αν θα μας βγαλει καπου...ναι τον θελω αλλα τον θελω μονο για μενα...και ξερεισ κατι?δεν ειναι μονο δικος μου...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59754 από prwtifora στις 01 Απριλίου 2010, 6:05μμ

prwtifora

μέλος από: 30/3/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ειναι ομως ετοιμος να γινει μονο δικος σ?γιατι αν οχι τοτε το αγορι σ που εχετε περασει τοσα πολλα εχετε αντεξει τοσα δν αξιζει να παρατησεις στν ουσια για μια φαση δν αξιζει ουτε καν να πληγωνεις τον ανθρωπο σ για μια φαση...αν ο καθηγητης ειναι ετοιμος να παρατησει το αλλο προσωπο κ σ φερθει ενταξει τοτε ναι αλλα κ παλι αξιζει ο <ανθρωπος> σ που εχεις ερωτευτει καποτε κ πλεον αγαπας οσο τιποτα κερατο για ενα παθος?δν ξερω εγω σ αυτα δν εδωσα ποτε απαντησεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59786 από elinna1990 στις 02 Απριλίου 2010, 5:26μμ

elinna1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/4/2010
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
οχι και μονη μου πιστευω οτι δεν αξιζει γιατι πολυ απλα οσο και να πιστευω και να μου δειχνει ο καθηγητης οτι ναι με θελει δεν ξερω τι ειναι ικανος να κανει για μενα...εχω αμφιβολιες...ειναι ρισκο το ξερω...τι να κανω? να ρισκαρω η να μεινω εδω στο αγορι μου?αξιζει αραγε να τα θυσιασω ολα για κατι που δεν ξερω που θα με βγαλει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59798 από prwtifora στις 03 Απριλίου 2010, 1:05πμ

prwtifora

μέλος από: 30/3/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
απλα μην διστασεις να ζητησεις απο τον καθηγητη πραγματα που αν δν θελει να στ δωσει μεινε στ αγορι σ...αν αγαπας ακομη.ξερω δν εχεις για αυτον παθος ερωτα κ αγωνια εχεις ομως αγαπη τρυφεροτητα στοργη η επιλογη δικη σ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59800 από hans στις 03 Απριλίου 2010, 1:25πμ

hans

Εικονίδιο
μέλος από: 3/4/2010
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
προσωπικά πιστεύω οτι το πάθοσ είναι ψεμμα και η αγάπη γίνεται ναφθαλίνη....αλλά οι απόψεισ μ είναι ακραίεσ, σ συστήνω πάντωσ τουλάχιστον αν θεσ να δεισ που θα πάει κράτα για λίγο αποστάσεισ και απο τουσ δυο (εξηγησε τουσσ όσο μπορείσ) και πάρε ήρεμα όποια απόφαση νομίζεισ καλυτερη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59874 από elinna1990 στις 06 Απριλίου 2010, 12:28πμ

elinna1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/4/2010
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
hans σε εθχαριστω πολυ! αλλα θελω να σου πω κατι....σε παρακαλω καποια στιγμη θα καταλαβεισ...το παθος και η αγαπη ειναι οτι ποιο ομορφο τολμηρο και μαγικο υπαρχει επανω στον κοσμο...οτι και αν γινεται οσο και αν πονεσουμε καποιεσ στιγμες ..στο τελος σαυτα θα ξαναγιρυσουμε γιατι χωρις αυτα κανενας ανθρωπος δεν αντεχει και δεν ζει την ζωη του....!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59881 από despoinaki στις 06 Απριλίου 2010, 1:32πμ

despoinaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
elina συμφωνω απολθτα μαζι σου κ θελω πολυ να μου πεις πολυ τα νεα σ κ γενικα οτι αποφασισεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59947 από elinna1990 στις 07 Απριλίου 2010, 8:43μμ

elinna1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/4/2010
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
despoinaki σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου..τι αποφασισα???οτι το αγορι μου το λατρευω και οτι θελω να ειμαι μαζι του μια ζωη...και ξερεισ κατι?ειμαι μαζι του πιο ερωτευμενη απο ποτε!απλα ειχαν μπερδευτει τα συναισθηματα μου γιατι ηταν αφοσιωμενοσ στη δουμεια και εμενα μου κακοφανηκε γιατι τον ειχα συνηθησει πολυ επανω μου....λαθος που ειχα σκεφτει να χωρισω..οσο περιεργο και να φανει αυτοσ ειναι ολη μου η ζωη...δεν μπορω να φανταστω διπλα μου καποιον αλλον εκτοσ απο αυτον...ολα τα αλλα ειναι δηθεν και περαστικα!τιποτα δεν θα αφησω να με χωρισει απο αυτον τον ανθρωπο...σε καμια περιπτωση δεν κατηγορω τον καθηγητη μου...παντα θα νιωθω κατι μεσα μου για αυτον αλλα απλα αυτο...και θελω ειλικρινα να ειναι καλα...νιωθει για μενα πολλα και το ξερω τον πιστευω προσπαθει απλα δεν γινεται να συνεχιστει ολο αυτο...ο καθενασ στα λιμερια του γιατι...ολοι ανηκουμε καπου..φευγουμε να ξεφυγουμε να παρουμε μια ανασα,μια επιβαιβεωση αν θελετε,αλλα παντα γυριζουμε στη φωλια μας γιατι μονο εκει ειμαστε ασφαλεισ και νιωθουμε τα παντα...αγαπη στοργη ερωρα...και ναι το αγορι μου το θελω σαν τρελη...τον λατρευω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login