Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Η επαγγελματική πάθηση των αμερικανών μπασκετμπολιστών είναι μαύρισμα του δέρματος τους.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Φτύσιμο σε μια σχέση!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #59727 από zouzounaki1801 στις 31 Μαρτίου 2010, 12:32μμ

zouzounaki1801

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2010
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Πειτε μου την γνωμη σας σχετικα με το φτυσιμο σε μια σχεση!!!!Προσωπικα ειναι κατι που πραγματικα συχαινομαι!!!! Πως εξηγειται εσεις το γεγονος πως οταν ο/η συντροφος σου σου ζηταει να μην τον φτυνεις και εσυ το κοβεις και μεσα σε λιγες μερες το αρχιζει εκεινος/η!!!! Και το παραδεχεται χωρις να κανει τιποτα για να το αλλαξει!!! Ποια για εσας θα ηταν η καλυτερη αντιδραση??? Το πιο ευκολο ειναι ο χωρισμος ομως τι κανεις οταν πισω απο αυτο κρυβεται η αγαπη που σε εμποδιζει να χωρισεις??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62148 από marina maria στις 02 Ιουνίου 2010, 5:45μμ

marina maria

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
το εχω ζησει με την τελευταια μου σχεση αυτο....ξερω οτι ειναι πολυ πολυ δυσκολο...οταν καταλαβεις οτι μετα απο εσενα σε φτυνει αυτος απλα ξεκινας να κανεις το ιδιο....το φτυσιμο ιδιαιτερα στον αντρα κανει πολυ καλο....αν δεν τον φτυνεις νομιζουν οτι σε εχουν σιγουρη...και ομως δεν ειναι ετσι...συννεχισε να τον φτυνεις οταν σε φτυνει και αυτος...θα σου πει οτι εισαι εγωιστρια οτι δεν τον αγαπας και διαφορα τετοια.....μην πεσεις...καλο ειναι να ξερουν οτι δεν εισαι σιγουρη...αν το καταλαβει τοτε χαλαρωσε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login